Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. gronholmm

    Striebroooo!!!

    goooooooooool
  2. gronholmm

    Striebroooo!!!

    Ten Váš hráč to řekl dobře - my můžeme oni musí
  3. Tak první videjko - bylo to úžasné, akorát to sluníčko žralo nějak víc než bychom chtěli. Jsem totálně spálenej [upravil dne 20/5/12 17:38 od gronholmm]
    • 8
  4. sakra ono tam je Youtube - já už to stáhnul Jinak první kde je vidět pořádně i moje auto
    • 13
  5. gronholmm

    Striebroooo!!!

    Je to 2:1 pro nás
  6. medvědova 406 a její hrdý majitel Sorry méďo, mě se ta fotka líbila :papa
    • 34
  7. Medvěd - nepřivezl si to jednou na Grillmasters? (ten jak si tam hledal ty pantofle )
  8. gronholmm

    David Ráth - Vsadíme si ?

    A za to co dělal se středočeským krajem (poslední hřebíček byl RoPID) tak si to i zaslouží
    • 12
  9. gronholmm

    Potkal jsem klubáka...

    A mě si tam někdy nepotkal - jezdím tak každý ráno
  10. Ano u nás máš měsíc na rozmyšlenou - kupec je měsíc zavázán že to od tebe musí koupit
    • 64
  11. No uvidí po aukci. Vítek1 - kdyby si cokoliv potřeboval tak se neváhej na mě obrátit
    • 64
  12. i feldu my odkoupili za hodně slušný peníze (16000)... skutečně záleží na nabídkách a na použitelnosti vraku...
    • 64
  13. oddie - by si se občas divil jak oceňují vraky když ho potřebují
    • 64
  14. Nech to dát do aukce. Když to někdo bude chtít koupit za víc jak 30% obecný ceny, tak bych mu to nechal ,ať si to ten kupec vezme, nemuselo by se ti to vrátit když by si si to nechal. Nezapomeň že ti o to sníží pojistné plnění.
    • 64
  15. Elton Já tohle nemám rád. Čekám kdy někdo uveřejní jména obličeje a adresy lidí třeba z URNY....
    • 15
  16. Na 99% to je - měl jsem octavii tour stejně zbouranou tramvají akorát na dveře řidiče a oprava byla kalkulována na cca 250000,-
    • 64
  17. gronholmm

    Teplota prosím o radu

    Mě tohle dělá u palivoměru, musím do něj klepnout aby se vrátil. Je možný že bude studeňák v přístrojovce
    • 21
  18. gronholmm

    Gumy na leto

    Já teď obul Continental ContiPremiumContact 5 a super
    • 17
  19. To by byla pecka
  20. Co tak koukám do inzerce tak já bych vyplácel cca 70000 od které si odečti svoji spoluúčast
    • 64
  21. No neupínej se na to ČPP může mít úplně jinou metodiku Škoda že to nemáš u nás, u tvýho auta bych dokázal OC vytáhnout vysoko ale servisku určitě dej, u nás pomáhá
    • 64
  22. Nevím jak ČPP ale ČP to řeší nasledujícím způsobem. Pokud je obecná cena (OC) vozidla do 50000 korun tak se vrak do aukce nedává. Pokud je Oc vyšší jak 50000 tak se dá do aukce, kde jsou pouze servisy které si správce aukcí prověřuje. Pojistné plnění při finančně totální škodě z havarijní pojistky se spočítá takto: Obecná cena vozidla - hodnota zbytků (průměrně počítej někde kolem 20 - 30% z OC) - spoluúčast. OC se dá zjistit tak že vemeš tipcars, sauto a podobné servery a nejdeš tři nabídky které nejvíc odpovídají stavu a typu tvého vozidla (km, výbava, stav) a ty zprůměruješ. [upravil dne 15/5/12 22:38 od gronholmm]
    • 64
  23. A já mám Favorita
  24. No další - moby my asi odstupujem
×
×
  • Vytvořit...