@Chuck Norris, asi jsi člena @vagi špatně pochopil, on nemá hadice serva, ale zkušenosti
je dost divné, že sháníš tlakové hadice serva a nevíš která to je , tak tlaková je od servočerpadla k převodce řízení, takže číslo 1 na obr., číslo 4 je vracečka do nádobky, tam ještě tlak je, ale už ne tak vysoký, hadice 3 je jen propojka od nádobky do servočerpadla, tam můžeš dát cokoliv, co snese olej, tlak tam není, ale která hadice ti vlastně teče, musíš zjistit sám