Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    zdař bůh chlopi, dneska sem zastavil a urobil pár fotek města, co ho furt pomluvatě, že je černe--tak se podivejtě, že žadne dýmy a smrady tu něsu, tak naposledky ja, bo kurnik šopa , gdo to nězna, tak je to focene z Bazalů
  2. jojo, a co ty Karle, taky se ti líbí ta mo'da minisukní ?
  3. ozzy56

    Peugeot 4007 2.2 HDI

    palivový filtr vyměň co cca 25 tisíc KM, výrobcem doporučený interval je moc dlouhý, pokud tankuješ z kanystru, tak i dříve , jinak aditivum--třeba VIF --aspoň v zimě
  4. ozzy56

    Pomoc s výběrem auta

    autoriz. servis Hruška je přímo v Opavě, cca 7 km od toho autobazaru, prodejce neznám jinak jsou na konci 2 fotky motoru , auto vypadá od pohledu dobře za ty peníze, origo stav a s výborným motorem
  5. máš tam dotaz od Charlie 1, tak mu napiš
    • 14
  6. ozzy56

    HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225

    opravdu bych rád věděl, proč tak někdo zaparkuje, když je kolem plno místa...
  7. ozzy56

    HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225

    divná doba, no, snad to za 14 dní pomine a vypadnu na chajdu
  8. ozzy56

    HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225

    no sedím v autě, čekám na manželku až nakoupí, najednou kde se vzal, tu se vzal, štěká na mě přes okno, chtěl jsem ho nechat, ať se vymluví, ale když se blížil k autu, tak jsem vystartoval a v tu ránu byl pryč, přitom parkoviště prázdné jak letiště v Mošnově
  9. ozzy56

    HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225

    v sobotu u Globusu mi pán nadal do blbců, parkoval jsem totiž přes dvě místa na parkovišti daleko od vchodu, kde bylo jinak cca 200 míst volných, tak jsem odepnul pás a otevřel dveře, ale to už měl pán velice naspěch a odběhnul jak malý Jarda, škoda, mohli jsme si dát po čuni
  10. super úspěch https://www.autoweb.cz/francouzsky-konkurent-fabie-vsechny-porazil-nejprodavanejsim-autem-evrope/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=r8m26or0mHg-202103301419&dop_id=11058325
  11. ozzy56

    Jednou auto táhne podruhé ne.

    zkusil bych vyměnit palivový filtr, tím nic nepokazíš (když s ním byl v zimě problém)
    • 34
  12. to mají oblečené úmyslně, aby jsme je pak museli zahřát...
  13. @Chuck Norris, asi jsi člena @vagi špatně pochopil, on nemá hadice serva, ale zkušenosti je dost divné, že sháníš tlakové hadice serva a nevíš která to je , tak tlaková je od servočerpadla k převodce řízení, takže číslo 1 na obr., číslo 4 je vracečka do nádobky, tam ještě tlak je, ale už ne tak vysoký, hadice 3 je jen propojka od nádobky do servočerpadla, tam můžeš dát cokoliv, co snese olej, tlak tam není, ale která hadice ti vlastně teče, musíš zjistit sám
  14. baby chodí v mini, tak proč nee kraťasy..., aspoň tady je 20 a na slunku je vedro
  15. díky za odpověď
  16. možná by stálo za úvahu, nabídnout @Hugo Boss členství v klubu zdarma , je to pežoťák tělem i duší, dodavatel náhr. dílů, když už není kde brát, nikdy nebyl problém, že by nepomohl, neporadil..., jen mě to tak napadlo, a podotýkám, že Huga vlastně neznám, nikdy jsme se neviděli, ale reputaci tu má výbornou
  17. ozzy56

    307 automat problémy

    sedni vedle řidičky a ať jede, možná na to příjdeš, co dělá špatně
  18. počkej, co napíše člen @ChouLu, pracuje v autorizáku, nebo mu napiš SZ
    • 11
  19. tak ještě jednou--napsal jsem, jak bych to udělal já, mám veškeré vybavení, kvalifikaci a času tři zádele, protože nepracuju, chápeš to? mám hafo vrtáků, elektrod, kýbl nýtů, řezné, brusné kotouče atd., sem se předzásobil ale být na tvém místě řešil bych to asi jak píšeš EDIT: umím s železem, když chcu něco ze dřeva, objednám v Polsku a dovezou, smontují a natřou mi to na chatě, já sedím a pak zaplatím, do dřeva moc nejsem
  20. nedělá to jen PSA, dělají to všichni zeptej se třeba v rodině, kamarádů atd., prostě těch, co kupují jednu značku dlouhodobě, všichni ti řeknou, že kvalita jde s rokama dolů, bohužel i u poměrně drahých aut (prémiové německé značky), stejné je to i u náhradních dílů--hobby, farmář, profi...
    • 23
  21. http://total-dnk.lubricantadvisor.com/advice.aspx?lang=eng&br=total&type=85e529154709bd984175dc43ed10c497
    • 11
  22. tak u mé 406 HDi 80kw z roku 2000 se ručka dostala na 90 a pak se nehla , samozřejmě že je lepší, když teploměr ukazuje skutečnou teplotu motoru, protože ten, co tomu rozumí, ví co se děje..., jenže většina dnešních řidičů se o provoz motoru nezajímá, pod kapotu se nedívá...
    • 7
  23. napsal jsem, jak bych to udělal já , mám kolegu, co pracuje ve sběrně kovů, takže profily (zánovní) bych měl za cenu šrotu..., svařil bych si to sám, oplechoval sám..., hlavně bych použil jinou tloušťku materiálu, než používají tyhle firmy, protože vím, co to dělá ve větru atd., prostě bych měl za tu jejich cenu garáž v jiné kvalitě, ale jasně, že každý tu možnost a kvalifikaci nemá
  24. ozzy56

    Ion s busem

    zrovna včera jsem se tudy vracel z Kyjovic
    • 6
  25. ozzy56

    Ion s busem

    je to na staré cestě nad Globusem, tam je bouračka často, bo od Polomi auta není vidět
    • 6
×
×
  • Vytvořit...