ahoj Honzo--je to jako bys chtěl prodat produkty tvého zahradnictví, aniž bys je někomu ukázal , dále si uvědomte (s manželkou), že pro vás dva má auto vyšší cenu, než pro případného kupce..., takže poradím auto připravit na prodej--umýt zvenku a vyčistit zevnitř, nafotit cca 15 fotek a dát inzerát třeba na Sauto s vyšší cenou, než je pro tento typ pežotu obvyklá, pokud nebude žádný zájem, cenu postupně snižovat--tak se dopátráš reálné prodejní ceny, navíc na internetu inzerát uvidí nepoměrně více lidí než tady, takže se může přihlásit sběratel, který zrovna hledá tvoje auto
a nereaguj na zájemce z ropných plošin, nebo pilota amerického letadla v indočíně, co nemá na letenku