Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Automatická klimatizace P 406

    ta klapka nad ventilátorem to není, ta uzavírá vstup vzduchu do kabiny...,je tam ještě jedna klapka, která nasměřuje vzduch tam, kam si předvolíš...
    • 13
  2. ozzy56

    Sparta-CSKA

    Sparta-buzerantů parta, Banik pi.o
    • 39
  3. ozzy56

    kompresne tlaky

    taky nevím, jaké mají být tlaky podle výrobce, ale je dobré, že máš všechny válce stejné...,problém je, když se jednotlivé válce moc rozcházejí
  4. ozzy56

    nemrznoucí kapalina

    ono vždycky je auto v pořádku a najednou nejede...,právě proto, že se nedá venku dělat nic, psal jsem toho mechanika v teplém servisu byl jsem vyměnit i blbou mlhovku v servisu--kdo by se pod tím válel v tomto počasí
    • 16
  5. ozzy56

    nemrznoucí kapalina

    Ty jsi si na me normalne zasedl ... pulka lidi z fora prestavela puvodni auto na neco temer jineho, druha pulka se naucila vymenit motor vyfukem a bez naradi a ja budu jezdit kvuli vode do servisu? ... navic mi prijde, ze tady je automechaniku dost ne? napr ferry to podle me rozebira jak forest gump ten samopal obávám se, že Ferry má pravdu..., jinak ještě jednou: řešit nemrzku ve 20 stupnových mrazech :o:o:o ale jinak Tě mám rád
    • 16
  6. ozzy56

    sitič

    no má, ale jinak se zove
    • 6
  7. porozumět ženám...-to jde???
    • 14
  8. ozzy56

    nemrznoucí kapalina

    nebude lepší řešit s mechanikem??
    • 16
  9. ozzy56

    Bateria 2.0 HDI 110 FAP

    http://www.autobaterie.com/hledani/baterie/osobni
  10. ozzy56

    406 hdi teplota motora 66 kW

    tak,tak, ta teplota 75 je moc málo, zkusil bych změřit nezávislým teploměrem...,mám taky 85-90 pořád
    • 24
  11. ozzy56

    test 406 3,0V6

    tak je pravda, že když jezdí krátké tratě, tak se v dýzlu moc neohřeje
  12. ozzy56

    spojka

    když to dělá mimořádně,tak neřeš, přidávej plyn s citem a opravu (výměnu spojky) dost oddálíš... [upravil dne 14/12/10 20:09 ozzy56]
    • 6
  13. ozzy56

    vymena chladici kapaliny 406 2.0hdi

    vejde se cca 8 litrů,ale všechno nevypustíš...,tak kup 3-4 litry nemrzky a zbytek dolij destilkou, odvzdušnuje se na hadici topení (je tam ventilek), většinou nemusíš odvzdušnovat vůbec, vypust kohoutem na chladiči--když ho nemáš, tak odpoj spodní hadici chladiče
    • 25
  14. ozzy56

    nemrznoucí kapalina

    to fakt řešíš nemrzku teď?? vypust co tam máš a nalij novou naředěnou směs, já dávám G48--nemísil bych různé kapaliny:myslim
    • 16
  15. ozzy56

    Zamrznutá rychlostná páka.

    dej auto do tepla a pak to opravuj..., ta lanka vedou od šaltpáky k převodovce
    • 6
  16. ozzy56

    sitič

    sytič u dieselu jaksi není
    • 6
  17. ozzy56

    Alu Ford - Pug

    přesně tak
    • 9
  18. ozzy56

    Bateria - problem s kupou

    Adok není nutné,aby baterka měla všechny hodnoty NAPROSTO stejné jako původní baterka (Ah,startovací proud, rozměry), každému prodejci když řekneš, že chceš baterku pro 307 HDi 1.6 66kw, musí ti nabídnout typ, který bude pasovat... myslím značky jako Bosch,Varta, Banner, Akuma atd.
    • 17
  19. ozzy56

    Bateria - problem s kupou

    každý z uvedených výrobců má v katalogu baterku pro 307mu
    • 17
  20. ozzy56

    zhavici svicky kde jsou

    tam nejsou určitě, ani svíčky,ani mechoš, dívali jsme se...
    • 94
  21. ozzy56

    čím se zbavit vteřinového lepidla

    auto se nepůjčuje
    • 21
  22. na spreji není návod k použití?
    • 9
  23. ozzy56

    Vifo diesel

    kupuj zimní, tu letní si nech po zimě
    • 22
  24. ozzy56

    Páka převodovky

    strach nechej doma, ten kolík je ocelový (něco jak v pantech dveří)--vem zbroušený důlčík nebo co máš doma a vyraž kolík ven
  25. ozzy56

    Páka převodovky

    ta díra v páce není durch?
×
×
  • Vytvořit...