Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Nafta prolíná na čerpadle HDI 2,0

    jen s hadicí komplet
  2. ozzy56

    sytič

    dej páčku do jedné krajní polohy rukou a druhý startuje, když to nechytne, dej páčku do druhé krajní polohy a zkuste to--nevím,která krajní poloha je pro studený start,ale dá se to takto zjistit jak to má fungovat, když je válec v pořádku,jsem napsal nahoře
    • 22
  3. ozzy56

    blbě startuje

    jestli to ani neblafne, zkus povolit převlečnou matku vstřik. trubky(trochu) u vstřikovačů--postupně u všech vstřiků--zda jde nafta do válce (obal si nasazený klíč hadrou, ať nezastříkáš sebe a motor naftou--přitom někdo musí startovat samozřejmě předtím kontrola filtru nafty, zde jde nafta do vstřik. čerpadla... [upravil dne 17/12/10 19:04 ozzy56]
    • 12
  4. ozzy56

    sytič

    ano, když páčku budeš ovládat mechanicky (někdo druhý bude držet rukou), bude startovat líp za předpokladu, že vše ostatní (nafta, startovací otáčky,svíčky,atd.) bude taky OK montáž--upust trochu vody, vyšroubuj starý válec a dej nový, dolij vodu a na čerpadle je seřizovací šroub toho lanka--při studeném motoru by mělo mít lanko vůli cca 0.3 mm
    • 22
  5. ozzy56

    blbě startuje

    teď v mrazech ty starší dýzly dobře chytat nebudou...,točí to aspon dobře?, je v naftě něco proti ,,zamrzání\'\'? filtr nafty OK? vítej v klubu:papa
    • 12
  6. ozzy56

    sytič

    když se páčka na vstř.čerpadle nehýbe podle okolní teploty, vyměň válec ovládání volnoběhu orig. číslo peugeot 1647 58, cena v pežo 1171 kč., motor TUD5 podle tvého VIN, koupíš ho pravděpodobně jen v pežotu samozřejmě sytič má přímý vliv na start studeného motoru, protože obohacuje směs (přidává palivo) při studeném startu
    • 22
  7. ozzy56

    sytič

    dej VIN
    • 22
  8. ozzy56

    biela emulzia v oleji

    takový se ještě nenarodil, co by hodil procenta,ta emulze na víčku je i při zahřátém motoru??,chce to ujet cca 50 km v těchto mrazech, aby emulze zmizla, když to pořád spaluje vodu, tak rozebrat--co jiného se dá dělat [upravil dne 17/12/10 15:51 ozzy56] [upravil dne 17/12/10 15:58 ozzy56]
    • 15
  9. ozzy56

    saze z výfuku 1.4hdi

    je to normální
  10. ozzy56

    Automatická klimatizace P 406

    většinou se odrbe plast. ozubené kolečko servomotorku klapky a klapka se nehýbe, přestože motorek běží...
    • 13
  11. ozzy56

    Rozvod?

    to rozhodně, tam to taky může ,,přeskočit\'\'
    • 7
  12. ozzy56

    sytič

    otáčky motoru naprázdno jsou stejné jak při studeném, tak teplém motoru--tím se diesel od benzínu liší
    • 22
  13. ozzy56

    Co určuje pohyb motoru

    ten, co zbývá vyměnit, je hlavní silentblok motoru...,na 406ce se rozlomí většinou spodní kovová část silentbloku--zkus ho jen demontovat a prohlédnout
  14. ozzy56

    Výdrž P 206

    tak na tebe vyšla prostě mrcha--kdysi jsem koupil novou 120ku, vyrobenou na Josefa 1986--asi tam všichni ten den chlastali, protože bylo všechno volné, nedotažené, na zad. poloosách volné matky bez závlaček:o,bubny na konusech poloos volné , SK pásky naopak utažené tak, že přeřezaly hadice vody...,tekla vodní pumpa, no prostě tisíc problémů...,po půl roce to bylo ,,auto\'\' s vychytanýma muchama... auto v uvozovkách, protože to nebylo vůbec auto podobné tomu, co se vyrábělo na západ od našich hranic a co jsem chtěl... [upravil dne 16/12/10 20:54 ozzy56]
    • 25
  15. ozzy56

    nemuzu nastartovat 2.1TD12V

    nemuč to a dej do tepla aspon na 24 hodin, pak dej do nafty něco, co váže na sebe vodu--přípravků je na trhu hafo, v nejhorším i trochu benzínu (pozor--podle množství nafty v nádrži) kolem minus 20 budeš mít prostě vždy problém se startem, je to holt stará nafta:roker [upravil dne 16/12/10 20:01 ozzy56] [upravil dne 16/12/10 20:02 ozzy56]
    • 8
  16. ozzy56

    sytič

    lanko od válečku jde k páčce na čerpadle--podívej se na její polohu u studeného motoru a pak u zahřátého motoru--pokaždé bude poloha páčky jiná...,přes ten váleček jde chladící kapalina a po jejím zahřátí pístek ve válečku zatáhne lankem páčku do polohy zahřátého motoru...,po vychladnutí motoru se pístek vrátí do polohy pro studený motor... doporučuju svíčky Bosch
    • 22
  17. ozzy56

    Výdrž P 206

    no kámo, nechci tě rozčílit, ale za tím co jsem napsal si stojím--bud jsi fásnul nějakou mrchu, nebo je problém v řidiči--už jsem viděl spousta aut, po 60ti tisících je auto právě zajeté, né aby to byla poruchová zdrcha, 206ka není bůhvíco za bezporuchové auto (viz německý TUV např.),ale taky to není kára, která se pežotu nepovedla...,to už by se dalo od roku 1998, kdy vyjela, jednoznačně poznat P.S. např. kotouče brzd.--jsou tu lidi, co na nich najedou 10 tisíc km a taky jiní, co najedou 100 tisíc--čím to asi bude??
    • 25
  18. ozzy56

    zaseklá střecha

    někdy je to tu psycho:roker
    • 19
  19. ozzy56

    Biele podsvietenie vs policajti ?!!!

    tak dík, du si to namontovat
    • 56
  20. ozzy56

    ruční brzda

    důvod vidím v tom, že v kopci jen kvalt auto prostě neudrží--dlouhodobě to kompres nemůže udržet, takový motor jsem ještě neviděl...
    • 12
  21. ozzy56

    sahary v zime

    když máš zaplou klimu, tak sahara jede pomalu, ale jede--vypni klimu a běž se podívat, sahara musí stát (když je teplota cca 80)
    • 6
  22. ozzy56

    sahary v zime

    proč jsi to nenapsal hned?
    • 6
  23. ozzy56

    sahary v zime

    není to normální
    • 6
  24. ozzy56

    Biele podsvietenie vs policajti ?!!!

    a k čemu je dobré hen toto??
    • 56
  25. ozzy56

    ruční brzda

    vycvičili tě špatně , nepoužívá se jen v mrazech--celkem známá poučka...,samozřejmě na rovině stačí kvalt, ale v kopci??
    • 12
×
×
  • Vytvořit...