tak na tebe vyšla prostě mrcha--kdysi jsem koupil novou 120ku, vyrobenou na Josefa 1986--asi tam všichni ten den chlastali, protože bylo všechno volné, nedotažené, na zad. poloosách volné matky bez závlaček:o,bubny na konusech poloos volné , SK pásky naopak utažené tak, že přeřezaly hadice vody...,tekla vodní pumpa, no prostě tisíc problémů...,po půl roce to bylo ,,auto\'\' s vychytanýma muchama...
auto v uvozovkách, protože to nebylo vůbec auto podobné tomu, co se vyrábělo na západ od našich hranic a co jsem chtěl...
[upravil dne 16/12/10 20:54 ozzy56]