píšeš, že špatně startuje už delší dobu, zkus diagnostiku, bude to něco s naftou, snad DRV ventil, nízký tlak vysokotlak. čerpadla, možná problém v žhavení, HDi musí chytit na otočení
proč nezajedeš tam, kde ti bylo doporučeno, po domluvě budeš asi i přítomen výměně rozv. sady (když na tom trváš) a bude to pravděpodobně i za lepší cenu ???
levá manžeta se sponkama a vazelínou (sada)--obj.číslo peugeot 329308--cena 800kč, samostatná manžeta má číslo 144 839 0
pravá manžeta sada--329311-cena 800kč, samotná manžeta 144 840 0
zadní pakny rozměr 165krát 30, cena sady 4ks--2400kč
ty štíty se liší jen podle toho, zda jsou na bubny nebo kotouče, když kotouče,tak jsou stejné pro zadní kotoučové brzdy všech 406tek--ona má totiž jen jeden typ zad. kotouč. brzd...
je to pálka za kus plechu,coo??
vytáhni tu tlumičovou vzpěru (McPherson) a zanes v tašce kdekoli na výměnu pružiny, pak ji tam zas nahodíš...,dá se to udělat na tom parkovišti, neříkám,že bych to chtěl dělat v tom mrazu
[upravil dne 25/1/11 20:26 ozzy56]
píšeš,že se to nedá srovnávat a srovnáváš...--ty 205ky diesel jsem měl dvě, takže dobře vím jaké jsou s nima náklady--skoro žádné...,tak si kup to volvo v automatu a budeš na zlatou 205ku vzpomínat:aut
musíš to po demontáži pérka vyviklat a vyrvat z chladiče, pak bys měl dát novou gumku ,,O kroužek\'\' a smontovat zpět--to vymyslel neskutečný kokot
[upravil dne 24/1/11 21:37 ozzy56]