Přejít na obsah

bopa

Uživatel
 • Počet příspěvků

  24
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli bopa

 • ID člena 2724
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Dík všem za odpovědi,zkusím to s tou kartou
 2. To máš pravdu,to by bylo nejlepší,ale jak to dopředu zjistit
 3. Jo,dìk,po netu jsem našel různè cenìky a všechny jsou v kunách,proto se ptám,jestli nemá někdo osobnì zkušenost,nechce se mi teď tady narychlo měnit
 4. Čau,nevìte někdo,jestli na Plitvických jezerech berou Eura nebo jen Kuny?
 5. Čau oddie,jak jsi spokojený s tìm COčkem? Taky chci něco solidního a funkčního pořídit. Nebylo by lepší dvou nebo tří fázové?
 6. Samotného Tě tam nepustí,jedině s průvodcem.Polsky rozumím docela dobře,ale ten jejich průvodce tak drmolil,že jsem mu nerozuměl ani slovo,tak jsem chodil jako poslední a v klidu si fotil. Jestli umíš solidně A nebo N,vem si průvodce v tomto jazyce,to není z mé hlavy,to jsem slyšel už od několika lidí
 7. Mně to přišlo jako prezentace do mailu,jestli chceš,tak mi pošli,třeba do SZ,Tvoji mailovou adresu a já Ti to přepošlu
 8. Wieliczku doporučuju,tady máš jeden odkaz http://mail.centrum.cz/download.php?msg_id=000000000a220001a0ec02709093&idx=3&filename=Sv%C4%9Btov%C3%BD%20unik%C3%A1t.pps&r=37.433285592123866
 9. bopa

  Automatický kotel

  Peletky by se mi líbíly mnohem víc,ale uhlí je zatím minimálně o polovinu levnější, uvidíme,jak to bude do budoucna. Výkon kotle potřebuju kolem 20 kW. TZB info znám,pár hodin jsem na něm pobyl,ale zkouším hledat informace i jinde.
 10. bopa

  Automatický kotel

  Příští rok chci vyměnit starého Dakona za automatický kotel,tak pomalu sháním informace. Jako hlavní palivo bude uhlí. Nemáte někdo osobní zkušenosti-výrobce,druh hořáku,rošt vodní nebo litina. Uvažuji o nákupu v Polsku,mám to kousek a ceny tam jsou podstatně nižší než tady.
 11. bopa

  trasa Praha - Osviencim

  Pokud myslíš Oswiecim u Krakowa,pak bych Ti doporučil ještě navštívit solné doly ve Wieliczce,je to poblíž a stojí to za podívání.
 12. Dnes jsem mluvil v práci s jedním Polákem a ten jezdí do Sianozety, což je asi 70km od místa, co sis našel. Koukal jsem na to na googlu, je tam o tom docela dost informací a možná by stálo za to o tom uvažovat.
 13. Pokud chceš něco bližšího, zkus Miedzyzdroje, máš to 600 km z Prahy. Hned vedle je Šwinoujšcie-velký přístav, je tam i přechod pro pěší do Německa a mají tam velký kemp. Záleží, co si představuješ, pokud chceš jen ležet u moře, místo si určitě najdeš, naši známí jezdili spoustu let do Wiselky a byli moc spokojení. Pokud chceš poznat okolí, mají tam Wolinský národní park nebo cesta po pobřeží je také zajímavá. Kempy většinou nejsou přímo u vody, takže buď jít kus pěšky nebo autem. To co píšu jsou informace 10 let staré, dnes to tam může být všechno jinak. Nám se tam moc líbilo a také se tam chystáme. Je tam krásná příroda, perfektně se domluvíš a ceny jako u nás. Neznám člověka,který tam byl,že by přijel zklamaný .
 14. To máš jistě pravdu,ale myslím si,zě i nesurfař si tam najde zajímavá místa na koupání i na podívání.
 15. Ahoj, před osmi lety jsme byli v Sopotech, v kempu Jelitkowo. Byl to jediný kemp, který jsme našli přímo u vody.Byl pěkný,čistý, WC udržované. Sopoty jsou krásné-parky,zeleň,cyklostezky i samotné město. Moře,pokud se chytne počasí, nemá chybu. Vyplatí se pořídít si zástěnu na pláž,protože tam stále fouká.Písek je jemný bílý,pro děti ideální. Snad na každém rohu je smažírna ryb a dělají je opravdu dobré. Pokud byste chtěli poznat okolí,stojí za to vidět Gdansk, Westerplatte, Gdyniu-mořské akvarium ,dále jako přístupné muzeum mají torpédoborec ze 2.sv. války a určitě mnoho dalších míst, které by stály za vidění. My jsme byli ještě na Helu,kde je přístupný maják a cestou domů v Malborku,kde je středověký křižácký hrad.
×