Jump to content

bopa

Uživatel
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

About bopa

 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To máš pravdu,to by bylo nejlepší,ale jak to dopředu zjistit
 2. Jo,dìk,po netu jsem našel různè cenìky a všechny jsou v kunách,proto se ptám,jestli nemá někdo osobnì zkušenost,nechce se mi teď tady narychlo měnit
 3. Čau,nevìte někdo,jestli na Plitvických jezerech berou Eura nebo jen Kuny?
 4. Čau oddie,jak jsi spokojený s tìm COčkem? Taky chci něco solidního a funkčního pořídit. Nebylo by lepší dvou nebo tří fázové?
 5. Samotného Tě tam nepustí,jedině s průvodcem.Polsky rozumím docela dobře,ale ten jejich průvodce tak drmolil,že jsem mu nerozuměl ani slovo,tak jsem chodil jako poslední a v klidu si fotil. Jestli umíš solidně A nebo N,vem si průvodce v tomto jazyce,to není z mé hlavy,to jsem slyšel už od několika lidí
 6. Mně to přišlo jako prezentace do mailu,jestli chceš,tak mi pošli,třeba do SZ,Tvoji mailovou adresu a já Ti to přepošlu
 7. Wieliczku doporučuju,tady máš jeden odkaz http://mail.centrum.cz/download.php?msg_id=000000000a220001a0ec02709093&idx=3&filename=Sv%C4%9Btov%C3%BD%20unik%C3%A1t.pps&r=37.433285592123866
 8. bopa

  Automatický kotel

  Peletky by se mi líbíly mnohem víc,ale uhlí je zatím minimálně o polovinu levnější, uvidíme,jak to bude do budoucna. Výkon kotle potřebuju kolem 20 kW. TZB info znám,pár hodin jsem na něm pobyl,ale zkouším hledat informace i jinde.
 9. bopa

  Automatický kotel

  Příští rok chci vyměnit starého Dakona za automatický kotel,tak pomalu sháním informace. Jako hlavní palivo bude uhlí. Nemáte někdo osobní zkušenosti-výrobce,druh hořáku,rošt vodní nebo litina. Uvažuji o nákupu v Polsku,mám to kousek a ceny tam jsou podstatně nižší než tady.
 10. Pokud myslíš Oswiecim u Krakowa,pak bych Ti doporučil ještě navštívit solné doly ve Wieliczce,je to poblíž a stojí to za podívání.
 11. Dnes jsem mluvil v práci s jedním Polákem a ten jezdí do Sianozety, což je asi 70km od místa, co sis našel. Koukal jsem na to na googlu, je tam o tom docela dost informací a možná by stálo za to o tom uvažovat.
 12. Pokud chceš něco bližšího, zkus Miedzyzdroje, máš to 600 km z Prahy. Hned vedle je Šwinoujšcie-velký přístav, je tam i přechod pro pěší do Německa a mají tam velký kemp. Záleží, co si představuješ, pokud chceš jen ležet u moře, místo si určitě najdeš, naši známí jezdili spoustu let do Wiselky a byli moc spokojení. Pokud chceš poznat okolí, mají tam Wolinský národní park nebo cesta po pobřeží je také zajímavá. Kempy většinou nejsou přímo u vody, takže buď jít kus pěšky nebo autem. To co píšu jsou informace 10 let staré, dnes to tam může být všechno jinak. Nám se tam moc líbilo a také se tam chystáme. Je tam krásná příroda, perfektně se domluvíš a ceny jako u nás. Neznám člověka,který tam byl,že by přijel zklamaný .
 13. To máš jistě pravdu,ale myslím si,zě i nesurfař si tam najde zajímavá místa na koupání i na podívání.
 14. Ahoj, před osmi lety jsme byli v Sopotech, v kempu Jelitkowo. Byl to jediný kemp, který jsme našli přímo u vody.Byl pěkný,čistý, WC udržované. Sopoty jsou krásné-parky,zeleň,cyklostezky i samotné město. Moře,pokud se chytne počasí, nemá chybu. Vyplatí se pořídít si zástěnu na pláž,protože tam stále fouká.Písek je jemný bílý,pro děti ideální. Snad na každém rohu je smažírna ryb a dělají je opravdu dobré. Pokud byste chtěli poznat okolí,stojí za to vidět Gdansk, Westerplatte, Gdyniu-mořské akvarium ,dále jako přístupné muzeum mají torpédoborec ze 2.sv. války a určitě mnoho dalších míst, které by stály za vidění. My jsme byli ještě na Helu,kde je přístupný maják a cestou domů v Malborku,kde je středověký křižácký hrad.
×
×
 • Create New...