Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. Norsko, Norsko--není to náhodou ta země, kde elektrická auta fasují ??
  2. no třeba loni jsem neměl přílbu a skůtra tak zasra.ého za celou sezonu, jako dnes za jednu jízdu..., jinak reaguju na poznámku z června o hmyzu...
  3. s tím přemnoženým hmyzem to bude asik pravda--dnes 75 km na skůtru a jen přílbou jsem jich zabil snad 20, skůtr zepředu je samá krev a hmyz
  4. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    tvl., jeden tak gestikuloval, že mít zbraň, tak jsem mrtvý--dnes je to na cestě samý psychouš
  5. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes v opravovaném úseku je 30, zákaz předjíždění, ale je tam nový koberec tak jedu 55, bohužel pro ostatní jsem ču.ák co jede pomalu a berou mě cca 80 s klepáním na čelo, troubením atd., úsek je dlouhý cca 700 metrů, snad týden co položili ten asfalt..., ale jinak dnes
  6. já si taky na Poštu nemůžu stěžovat, balík mi vždy doručí, i když někdy se 14 denním zpožděním, a někdy musím na přepážku, bo jsem prý nebyl doma, ale jinak dobrý...
  7. tak jako Pan automechanik budeš vědět, co se asi stalo..., pokud máš tu přezdívku z legrace, bude rozumnější to dát zas na lano a směr servis
    • 13
  8. nasaď ráčnu na šroub řemenice kliky a zkus točit, zda se točí volně klika, když točí, tak ať se děda podívá, co na to vačka nejdříve dej neutral a zajisti vozidlo
    • 13
  9. ozzy56

    Výpadek fóra

    to oznámení nahoře u zvonečku by se mohlo vrátit do červené barvy, zelená není moc vidět , ale kdyby to bylo moc složité, nechte to tak, já si zvyknu, no
    • 74
  10. mně to připadá, jakoby chtěli ta elauta rozdávat zdarma nebo za polovic--tolik článků a videí v poslední době...
  11. ozzy56

    Nádrž na adblue

    tak to má Peugeot u mě velké PLUS--auto PO ZARUCE a nádrž vymění na sebe (mimo práce) ale abych byl upřímný--měl by to zaplatit celé, je to prostě jeho chyba
    • 40
  12. hezký článek https://nazory.aktualne.cz/komentare/aby-driv-nez-zelena-budoucnost-neprisly-zlute-vesty-znovu-a/r~5cb7e19ee4c611eb9106ac1f6b220ee8/
  13. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    jojo, babka Bridž cukr dávala na stůl, když jsme přišli na kafe, cukr byl tak starý , že se nechtěl vůbec rozpustit
  14. ozzy56

    406 2.0 hdi RHY netopí

    asi bude dávkování psané na obalu sody, jinak 406 má nějak 8-9 litrů obsah chlazení, všecko stejnak nevypustíš, dej do kýble cca 6 litrů vody a dvě hrsti sody, rozmíchej to a nalej, pojezdi 14 dní a pak bych to opakoval
    • 39
  15. dyť ty Jehovy jsou u nás takové hodné paní, bohužel starší ročníky, jinak bych se s některou i zapovídal
  16. ozzy56

    406 2.0 hdi RHY netopí

    nepřehřeje, ale musíš to odvzdušnit, do vody přidej krystalickou sodu--lépe se tak vyčistí chladící systém
    • 39
  17. takže když na chajdě zase nejde proud, tak dole ve městě někdo nabíjí auto a to vždycky když je Ulice, Slunečná a jiné fajne serialy , asi si kupim generator, kua
  18. možná tu ekologii myslí tak, že nebudeme jezdit vůbec...
  19. ozzy56

    Nádrž na adblue

    jestli ti ji servis dá--pokud nádrž platí Peugeot, tak ji myslím nedostaneš , někdo to tady psal
    • 40
  20. to já taky...
    • 28
  21. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    mno, rum piju běžně, jen do toho vlezly ty injekce
  22. podle toho jak píšeš bych poradil servis, protože to bude chtít odborníka , prostě co neubrzdíš, to neokecáš jinak nádobka brzdové kapaliny je i pro spojku, třeba to teče z tohoto okruhu
  23. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já rumem, možná proto jsem byl taky bez obtíží
  24. proto jsem psal o té dlouhé jízdě, loni jsem na skůtru zmoknul, trochu se ochladilo a pak před garáží nemohl z toho slézt, holt, ten věk musí být někde poznat
    • 28
  25. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    zdá se mi, jako bych psal maďarsky-- v podstatě nejde o délku drátu, nebo si myslíš že je vhodné umístnění nějakého konektoru v místě olej. filtru ?? aby ses na něj nedostal kloboučkem, který se používá v servisech nejvíce ?? přece olejový filtr budeš za dobu životnosti auta měnit X krát...
×
×
  • Vytvořit...