určitě bych ten olej vypustil, odsál, protože se tím zvyšuje tlak pod klikou, což má vliv na těsnění a gufera, aspoň tak nás to učili, i když víme, že kliková skříň je propojená s prostorem nad ventilama a sání motoru odsud nasává olejové páry , já prostě nechápu, jak někdo může přelít, když je na měrce rozmezí MIN-MAX , vlastně by se ani nemělo lít až po MAX, ale cca dva milimetry pod MAX.