nevím co je to za pitomá moda, ted jsem měnil chladič na 406 a na novém značkovém není dole žádný kohout, takže taky jen odpojit spodní hadici...,jenže ten plechový nátrubek na staré hadici už je taky K.O., takže ještě novou hadici...,ku.va kdo ty systémy vymýšlí
[upravil dne 24/1/11 21:38 ozzy56]