Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 914
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    kouř od starteru ...nestartuje

    myslel jsem vodu v paliv. potrubí, filtru, atd.
  2. ozzy56

    Doporučení servisu - Plzeň

    proč nezajedeš tam, kde ti bylo doporučeno, po domluvě budeš asi i přítomen výměně rozv. sady (když na tom trváš) a bude to pravděpodobně i za lepší cenu ???
  3. ozzy56

    kouř od starteru ...nestartuje

    zkus to dát do tepla, nabij baterku a startuj, možná zmrzlá voda, cokoli starteru jsi dal pokouřit, připrav se na jeho repas
  4. ozzy56

    cistenie klimatizacie

    naplnění dnes i za 500...
  5. no, jezdím evrydej , takže min. dvakrát mačkám...
  6. čest:), mám ji v klíčku šest let--je to nomální?
  7. má slipy poznačené aby věděl, kde je zadek
  8. ozzy56

    Castrol Magnatec - diesel

    jsou lidi, co ho mají za 3kila 5litrů
  9. ozzy56

    manžeta

    164 nevadí, ale 32 může být moc široké, nechal bych stočit (srovnat) bubny...
  10. ozzy56

    manžeta

    tak pozdě
  11. ozzy56

    manžeta

    levá manžeta se sponkama a vazelínou (sada)--obj.číslo peugeot 329308--cena 800kč, samostatná manžeta má číslo 144 839 0 pravá manžeta sada--329311-cena 800kč, samotná manžeta 144 840 0 zadní pakny rozměr 165krát 30, cena sady 4ks--2400kč
  12. má kat i egr, ale něco tam musí být jinak:(
  13. nechybí jim nic--ten samý motor je od roku 2000-2001 v normě Euro3:grr
  14. ozzy56

    Štíty

    na 100% všichni umřeme co jsem dělal 406ky--všechny měly vzadu jeden typ kotoučovek,i coupé...
  15. ozzy56

    reakce svestek na nezapsana kola

    já bych tam prostě nedával nic, co nemám napsané v TP--nějak přichází doba, že Vás všude a všichni oškubou o prachy když to tak nebude
  16. ozzy56

    Štíty

    ty štíty se liší jen podle toho, zda jsou na bubny nebo kotouče, když kotouče,tak jsou stejné pro zadní kotoučové brzdy všech 406tek--ona má totiž jen jeden typ zad. kotouč. brzd... je to pálka za kus plechu,coo??
  17. ozzy56

    Chladící kapalina

    jj, v pežotu ti prodají (nalejí) co tam má být
  18. ozzy56

    reakce svestek na nezapsana kola

    když bude slepý,tak si nevšimne
  19. ty první HDi jsou v Euro2--takže jsi správně platil trojku...
  20. ozzy56

    Streknutie kapoty - doma - ako nato?

    nedělal bych to, dobrý vrchní lak se nedá udělat sprejem:myslim
  21. vytáhni tu tlumičovou vzpěru (McPherson) a zanes v tašce kdekoli na výměnu pružiny, pak ji tam zas nahodíš...,dá se to udělat na tom parkovišti, neříkám,že bych to chtěl dělat v tom mrazu [upravil dne 25/1/11 20:26 ozzy56]
  22. ozzy56

    prosím o radu výměny motoru.

    když tam máš DJY, nemůžeš dát DW8
  23. ozzy56

    Koupit VOLVO?

    píšeš,že se to nedá srovnávat a srovnáváš...--ty 205ky diesel jsem měl dvě, takže dobře vím jaké jsou s nima náklady--skoro žádné...,tak si kup to volvo v automatu a budeš na zlatou 205ku vzpomínat:aut
  24. musíš to po demontáži pérka vyviklat a vyrvat z chladiče, pak bys měl dát novou gumku ,,O kroužek\'\' a smontovat zpět--to vymyslel neskutečný kokot [upravil dne 24/1/11 21:37 ozzy56]
  25. nevím co je to za pitomá moda, ted jsem měnil chladič na 406 a na novém značkovém není dole žádný kohout, takže taky jen odpojit spodní hadici...,jenže ten plechový nátrubek na staré hadici už je taky K.O., takže ještě novou hadici...,ku.va kdo ty systémy vymýšlí [upravil dne 24/1/11 21:38 ozzy56]
×
×
  • Vytvořit...