Zdravim
Lidičky mám problém s regulací větráku topení u 405, když jsem ji přivezl, tak větrák chodil pouze v maximální poloze, vyměnil jsem výkonový tranzistory(BDX66C) a teď se to chová tak, že když zapnu klíček a topení je stažený na minimum začne se větrák pomalu točit a postupně začíná nabírat na otáčkách, jako když mu přidáváte ručně až se roztočí tak na 70 proc. Na regulaci prakticky nereaguje pouze mu jde přidat na maximum to že se sepne to relé. Proto se ptám nevíte někdo schéma zapojení nebo jiný zapojení jako náhradu, který by se dalo postavit, protože to vypadá, že ty tranzistory něco stále otevírá. Díky :papa