Hmm zajímavé, že tě nenapadlo o tomhle už minule informovat .
Psali jste o nutnosti upgradovat, ikdyž vše běželo. Po upravě vše neběží tak jako předtím, se nedivte, že máte štouravé připomínky. Máš asi hromadu práce na dořešení detailů, ale není těch "detailů" už nějak moc?
Osobně se mi nový vzhled zamlouvá. Některé funkce jsem pochopil až po přečtení připomínek a vysvětlení.