Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. To jsem poznal, myslel jsem jaký závod... Vypadají celkem zachovale, až podezřele .
  2. Kde pracuješ, že si vyfasoval tyhle monterky?
  3. Auto vypadá hezky čistě. Jak fungují, resp čeho si dosáhl s těmi přípravky na kůži? Používal si už i jiné přípravky pro srovnání?
  4. Není nic snadnějšího než mu zavolat.....
    • 14
  5. Nemáte se čeho bát, tento pán (Roman Půčalik) poskytuje půjčky bez poplatku . Stačí vyhledat jeho číslo nebo email a možná nejdete více informací. Každopádně to neznamená nic o autě . http://www.rpujcky.cz/pujcka-na-smenkupouze-na-opbez-poplatu-predem-477 http://www.podvodnici-podvody.cz/index.php?page=disc&disc=113867 &disctype=0&tree=21777
    • 14
  6. dzavel

    Peugeot 406 2,1 td

    Měl si ho rozebrané? Ty dráty se rozpadají při doteku. Možná pomuže jen přetěsnění, ale moc bych tomu nedal - http://www.xantiaclub.cz/view.php?nazevclanku=pretesneni-aktuatoru-na-cerpadle-epic&cisloclanku=2011020001
  7. dzavel

    Peugeot 406 2,1 td

    Teče/kape?
  8. dzavel

    Konec downsizingu!

    myšut v čem to máš? Taky jsem četl podobný článek.... . Na foru bylo téma, kolik komu žere naftová 407 a výsledek cca 8L. Podobnou spotřebu (8-10L) mám s 3.0 . Tak kde udělali inženýři chybu ?
    • 11
  9. dzavel

    Jaké auto je vaším snem ?

    Kdybych měl zustat u značky
    • 72
  10. dzavel

    Držák telefonu,gps a pod

    Používám tetrax a spokojenost. Mám do mřížky i na nalepení. http://www.tetrax.com/ Ten do mřížky vozím v peněžence, a když sednu do jiného auta stačí hodit do mřížky a fertig .
    • 31
  11. Pomalé nabíjení (malým proudem) je šetrnější k baterii. Nejsnadnější je nabíjení přes USB z PC kde by mělo být stejné napětí. Pro snadné ověření, čím nabíjíš a jaká je výsledná kapacita doporučuji tohle: http://www.ebay.com/itm/USB-Charger-Doctor-Capacity-time-Current-Voltage-Detector-Meter-Battery-Tester-/172002369139?hash=item280c23de73:g:eIgAAOSw7aBVDXcr Existuje nějaká appka, která dokáže zobrazit všechny spuštěné aplikace. Vím, že byl nutný root, ale na název si nevzpomenu...
  12. Díky za nápady Přípravek určený do vodníku, se prodává za 1L 580kč (v DE 10Euro:) ). Nermrzka 1L 100kč.... Už tam mám nemrzku a když to pujde do kytek, tak vyrobím nový pasivní chladič .
    • 12
  13. Vix: Nové stejné neseženu, a krom pár kousku začínající koroze na tom nic není. Parizov: JJ koukal jsem, bude to asi nejistější cesta. Myslel jsem zda existuje způsob jak korozi zastavit chemickou cestou. Příměs z odkazu od Parizova tam naliju a uvidím.
    • 12
  14. To že čistá destilka není ideální jsem už někde četl (ve spojení chlazení PC). Bohužel hliník z chladící věže fakt nedostanu. Z CPU bloku by to nebyl problém, takže ke galvanickému článku docházet bude. Mi jde o to čím jej eliminovat :). Celého vodníka mám cca 10let a koroze je v začátcích. Vodíkové chlazení je pro mě nereálné.
    • 12
  15. Čistá destilka bez inhibitoru by prý korozi jen urychlila. Zvažoval jsem kombinaci destilky a nemrznoucí směsi (cca 10-20%), ale nějak jsem nenašel žádné info jaké Ph by v okruhu mělo být. Vodní blok klidně koupím druhý, ale chladící věž kde je trošku taky neseženu. Vodík? WTF?
    • 12
  16. Ahoj všem moudrým hlavám. Mám na vás prosbu. Mám vodní chlazení v PC a ted při rozebrání jsem zjistil, že se mi rozežírají hliníkové části chladícího bloku a chladící věže. Jakou kapalinou chladící okruh naplnit, aby k tomu už dál nedocházelo? Mám tam destilku s nějakým patokem přímo pro vodní chlazení, ale měd se s hliníkem moc nerozumí :(. Napadla mě nemrzka, ale to by asi nevydrželo čerpadlo a hadičky. Nějaký nápad? Děkuji. dzavel
    • 12
  17. dzavel

    Tomova 406 V6

    Četl jsem :(. Asi tam toho od Toma moc nezůstalo. Už ten filtr je dobastlený. Baterii dal Tom gelovku do kufru.
    • 10
  18. dzavel

    Tomova 406 V6

    JJ ten s těma audinama. Jestli si dobře vzpomínám tak kuchnul ABS i klimu. Určitě to je zajímavé auto, za zkouknutí stojí. Cena je druhá věc
    • 10
  19. dzavel

    Tomova 406 V6

    Jestli to je ten co má tu hromadu aut na louce a všude možně po okolí Dobré, tak bude auto ve stavu jakém ho koupil. Záleží jak moc ho prznili předešlí majitelé.
    • 10
  20. dzavel

    Tomova 406 V6

    No právě, co si pamatuji tak šla do Prahy. Znáš prodejce?
    • 10
  21. dzavel

    Tomova 406 V6

    Je to od Tom406? Ten si s tím autem hodně hrál :).
    • 10
  22. dzavel

    Nefunkční větrák topení

    Regulátor, uhlíky, zadření. Demontuj ventilátor a zkontroluj uhlíky jestli nejsou krátké, potom kdyžtak regulátor (zkrat tranzistorů). Zadřený ventilátor poznáš hned když ho neprotočíš . O kontaktu ve spínačce jsem nečetl, třeba poradí znalejší.
    • 16
  23. Hmm zajímavé, že tě nenapadlo o tomhle už minule informovat . Psali jste o nutnosti upgradovat, ikdyž vše běželo. Po upravě vše neběží tak jako předtím, se nedivte, že máte štouravé připomínky. Máš asi hromadu práce na dořešení detailů, ale není těch "detailů" už nějak moc? Osobně se mi nový vzhled zamlouvá. Některé funkce jsem pochopil až po přečtení připomínek a vysvětlení.
    • 56
  24. dzavel

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Moc díky. Nevěděl jsem, že něco takového existuje . Jen pro zajímavost, na novém bazénu jsem musel lepit jednu dírku a napojení na filtraci, které začalo praskat. Bazén swing splash z mountfieldu .
  25. dzavel

    Pokec o novém fóru

    Taky tomu nějak nerozumím. Být na mapě automaticky, protože mám vyplněný profil? Kdybych chtěl být na mapě, tak zadám info do mapy.
×
×
  • Vytvořit...