Ahoj, mám dotaz: Na autě mám nainstalovaný tažný zařízení - už jsem to takhle koupil. Původní majitel mi k tomu tažnýmu dal i klíčky. Jednou jsem se rozhodl, že bych ho chtěl zkusit sundat, ale za boha mi to nejde. Zkoušel jsem s tim všechno možný, ale nic nepomohlo. Mám takový tajný tip, že je poškozen ten zámek, protože se bez zasunutí a otočení klíčkem otáčí furt dokola stejně jako, když tam ten klíček zasunu a pootočim. Prostě nevim, jak ten zámek vyřadit z provozu. Samotná koule tam drží tak na fest, že přišli různí borci a namakanci a nikdo to nedokázal z toho sundat. Proto se ptám? Je nějakej fígl, jak to dostat dolů nebo spíš mám nějakou šanci, že to někdy uvidim dole jinak než flexou? Ještě doplním, že při pootáčení tím kolečkem na zámku se mi tam v okénku ukazuje červený proužek, který později přejde v zelený a pak ze zeleného opět v červený, jak se tím pootáčí furt dokola po otočení klíčkem - myslim si, že je to tak špatně.
Tady dávám fotky toho tažného:
Toho rámečku RZ si nevšímejte - trošku více, než je zdrávo se mi vyšisoval.