Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    Nový člen

    Miliamper & Bigbadjohn: Vítám vás na klubu, mnoho krajanů z Krkonoš tady není, tak se tu pěkně zabydlete a čerpejte, toto fórum pomohlo už spoustě lidí včetně mě.
  2. Stifler

    Ostřikovače světel

    Desmo: Další co o-d-střikuje světla.....
    • 9
  3. Stifler

    ukažte svoji 406

    čakom: Díky za pochvalu a moooooc děkuju za ty šrouby s čepičkama! Moc jsi mi pomohl.
  4. Stifler

    Lidskej nevkus

    Mně tam chybí ještě sada Tesco chromovaných proužků okolo celého auta.
  5. Stifler

    ukažte svoji 406

    Včera jsem si trošku hrál s autem. Po bouračce mé přítelkyně se srnkou v loňském březnu mi prasknul přední rámeček registrační značky (klubový z e-shopu), pak jsem měl RZu přidělanou jen šroubama a pak mi tam dal servisák svou reklamní podložku, která se mi tam nelíbila. Tak jsem to vyřešil trošku jinak a zároveň i vzadu, tam byla klubová podložka už vyšisovaná, tak jsem to vyřešil jednotně a řekl bych, že to vypadá mnohem líp. Přední RZu jsem musel ještě trochu dobarvit - některá čísla byla částečně setřená (viditelné spíše jen zblízka) a musel jsem jí trošku vyklepat - byla ještě zvlněná od srážky. Obě RZy jsem vyčistil technickým benzínem a vypadají jako nové (až na tu přední, tam je pár prasklin v reflexním laku a je stále trošku zvlněná - líp už to srovnat nepůjde). Auto jsem po úpravě jen umyl, není naleštěno. To si nechám na větší teplo. Výsledek je takový: Předek před (28. března 2010): A předek nyní po mém \"zásahu\": Zadek před: Rámeček byl ve viditelné části značně vyšisovaný, což na Luciferce vypadalo už dost divně. A zadek nyní po mém \"zásahu\": [upravil dne 17/4/11 11:00 Stifler]
  6. Radek: Až teď jsem si díky tvému obrázku všiml té samolepky Bosal, na které je \"Push & Turn\" (na svým tažným jsem si toho nikdy nevšiml. ), ale bohužel mi to nejde. Zasunu klíček, otočim s ním v zámku a pak zatlačím a otáčím doprava směrem k autu. Po čtvrt-otáčce se mi to zasekne a dál už to nejde. Asi to mám zarezlý, protože na to tlačim, že bych mohl něco jinýho vytlačit, ale zámek se dál nepohne a ani v tažný kouli se nic nehne a to jsem to promazal hodně důkladně WDčkem. JEště jsem to pobouchal kladivem zepředu, zezadu a ze stran - vylítalo z toho spousta bordelu a kamení, ale nic se neděje. Co s tim dál? Birkov: Mam doma velkou flexu, ta by na to stačila, ale nechce se mi to sundávat takhle \"natrvalo\". Edit: Jinak po promazání a vysypání kamení mi zámkem již nejde protáčet libovolně dokola bez klíčku ani s klíčkem, už to funguje jen v úseku čtvrtotáčky, což je asi dobře, ale pořád se tim zatim nic nevyřešilo. [upravil dne 17/4/11 12:09 Stifler]
  7. Radku, díky, ale ještě bych potřeboval zjistit, jak se to oficiálně má rozdělávat (výchozí poloha toho kolečka zámku před zasunutím klíče a otočením klíče, otočit lehce nebo otočit s přimáčknutím atd...)
  8. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    minimaxa: žádnej jinej Lucifer ani old ani new model tady už nejezdí s \"L\" na RZtách, takže to musí bejt on.
  9. Může mi někdo popsat, jak tenhleprincip zámku má fungovat, pokud je tažné zařízení nové? Co se má jak udělat a v jakém pořadí? Chci tomu dát ještě šanci.
  10. Radek: Už jsem zkoušel i bouchání kladivem a nic nepomohlo. Problém je v tom, že i po otočení klíčkem tah cítit není a protáčí se to dokola pořád...asi je tam něco strženýho v tom zámku Vítek1: Ono je jedno, jestli to má bejt sundaný nebo ne, když to prostě sundat nejde.
  11. Ahoj, mám dotaz: Na autě mám nainstalovaný tažný zařízení - už jsem to takhle koupil. Původní majitel mi k tomu tažnýmu dal i klíčky. Jednou jsem se rozhodl, že bych ho chtěl zkusit sundat, ale za boha mi to nejde. Zkoušel jsem s tim všechno možný, ale nic nepomohlo. Mám takový tajný tip, že je poškozen ten zámek, protože se bez zasunutí a otočení klíčkem otáčí furt dokola stejně jako, když tam ten klíček zasunu a pootočim. Prostě nevim, jak ten zámek vyřadit z provozu. Samotná koule tam drží tak na fest, že přišli různí borci a namakanci a nikdo to nedokázal z toho sundat. Proto se ptám? Je nějakej fígl, jak to dostat dolů nebo spíš mám nějakou šanci, že to někdy uvidim dole jinak než flexou? Ještě doplním, že při pootáčení tím kolečkem na zámku se mi tam v okénku ukazuje červený proužek, který později přejde v zelený a pak ze zeleného opět v červený, jak se tím pootáčí furt dokola po otočení klíčkem - myslim si, že je to tak špatně. Tady dávám fotky toho tažného: Toho rámečku RZ si nevšímejte - trošku více, než je zdrávo se mi vyšisoval.
  12. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Scratch: Já to tak mam už asi rok...trochu inspirace jsem zasbíral v Hurvajzově vlákně (jen ten znáček jsem tam už nedodělával): vlákno Minimaxa: tak jedině to musel bejt tenhle old model, jeho RZ začíná 2L6, jestli si to dobře pamatuju - foceno v Jilemnici a kola 17ky má a pětipaprskový taky má, takže mi neřikej, že ani tohle není on. Edit: Ale jestli to mají být kola jako Ouragany, jak jsi psal, tak to musel bejt spíš ten první. Tyhle by asi mohly spíš připomínat Challengery. [upravil dne 16/4/11 11:26 Stifler]
  13. Stifler

    Na kolik foukat gumy ???

    Já mám 2,5 a jde to. Dával jsem 2,5 i na zimáky a bylo to už citelně tvrdší, přestože gumy byly \"prověšený\" jakoby byly poloprázdný.
  14. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Tak to musel bejt jedině old model, taky mám někde odfoceno
  15. Tak dlouho? To bys je vyndával snad nehtama? Jinak sorry za ale nedalo mi to.
  16. Řekl bych, že tohle ty kozy děljaí jako obranný reflex před nějakým napadením nebo před nějakým podnětem, kterého se leknou, tak si \"lehnoua dělaj mrtvý\".
  17. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    No, větší kola to podle mě nebudou. Bude to asi tahle 406ka, ale s těma chrom páskama je to už trochu tuzing. Foto před BusLine a.s. (bývalé ČSAD Semily):
  18. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    minimaxa: Ty seš ale pohotovej. Ale ještě jsi mi neřekl, co přesně tam vedle stálo za druhou Luciferku - jestli to byl old model nebo novej, ale jestli to byl old, tak vim, o jaký auto se jedná.
  19. Stifler

    ukažte svoji 406

    Charlie1: Ano, vypadá to jako parník. Vzadu byla naložená zimní kola, ale tím to nebylo. Jestli sleduješ fórum, tak víš, že mám vepředu nové pružiny. Vzadu jsou pořád staré, ale budu muset časem taky pořešit jejich výměnu, protože mi mechanik v servisu říkal, že mi teče olej ze zadního tlumiče. Jinak ano, kola jsou 16ky - originál BBS ze 406 Coupé (ET 12, šířka by měla být 7\" a gumy jsou 215/55 R16). Gumy při větších dírách lehce škrtají o spodní misku pružiny, ale není to tak zlý, jak by mohlo s touhle šířkou gum. Šalda: Závidíš, viď? Už jen čekám, až ty budeš přezouvat a dáš sem foto. hugo.v.r.: Máš recht, Luciferka je prostě úžasná.
  20. Stifler

    ukažte svoji 406

    Tak moje 406ka má nová kola, za která děkuju Devils-nightovi. Nyní vypadáme takto:
  21. Koukám na tohle vlákno a všiml jsem si, že zde chybí bývalý partner klubu \"V-M Incom Vrchlabí\". Co se stalo, že už náš klub nepodporují? Brácha tam v loňském roce na podzim byl a předložil jim kartičku řádného člena a oni se mu vysmáli. Tak mě jen zajímá, co se stalo, že už nejsou partnerem klubu.
  22. Taky mě zajímá, zda to bylo u všech 406ek nebo jen u některých druhů výbavy? Zatim se mi to nestalo a už jsem i brzdil silným sešlápnutím pedálu.
  23. Stifler

    pug by oni - prodano :(

    Tak pak dej fotku, jak to bude finálně vypadat na autě.
  24. dobrmik: nejde, aspoň u mě nešel, tak jsem se na to vykašlal a nechal to tak, jak to bylo. sweetyboy: Já tam žádnou podložku neměl, musel jsem si obkreslit konec tý trubky.
  25. Stifler

    zadni svetla novy model

    Já dávaldo pravéhosvětla taky žárovku do mlhovky a mně teda nic nesvítí. Mam dojem, že tam ani nemam drát k té mlhovce v konektoru.
×
×
  • Vytvořit...