Už jsem ti psal U2U (jak jsme se bavili o těch prahových lištách), ale klidně tu zprávu zkopíruju sem, třeba se ke mně někdo přidá a mohl bys udělat mé nápady i ostatním členům. Moje U2U:
\"No, lišty by měly bejt o rozměrech 80 x 30 mm a tloušťka asi ty 2 mm (budou 2 - na mýho třídveřáka), písmo od kraje asi podle obrázku na odkazu, co přidávám úplně dole (takže pár milimetrů), uchytim to asi 3M páskou, takže bez děr na nýty a vzhledově tak nějak dle toho obrázku na odkazu (nerozumim těm metodám, co popisuješ, jak to potom vypadá)...
Tady máš nějaký vzory nápisů, abys měl aspoň představu stylu písma:
A dokázal bys udělat i něco takovýdleho??? Jen né v mílích za hodinu, ale v km/h...
a třeba i tohle:
- barevný by to samozřejmě nemuselo bejt, to bych už zvládnul sám.
Kdyby jsi uměl i tohle, tak to bysme se dohodli, do toho bych byl ochotnej investovat!
Jinak tady je odkaz na to moje vlákno, kde je i obrázek těch dveřních lišt, jak by to mělo zhruba vypadat:
ODKAZ\"
Takze napisy uz mam skopirovane a od pondelka na tom zacnu delat...Co se tyka tech budiku tak by to nemuselo byt tak tezke...jen nevim jak je to silny materiat ale ja tu mam nejmensi jednicku nerez...Tenhle je bud kartacovany nebo brouseny a ten delam taky takze zapracuji i na tom...Az to udelam tak sem hodim fotky...Jen se mi ne:papazdaji ty rozmery..3 cm na 8??Docela male..Ale udelam to tak..
Našel jsem na netu ještě obrázek, jak by asi měly vypadat ty budíky v km/h:
[upravil dne 23/5/08 Stifler]