Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    Když mám silnici jen pro sebe..

    Teda Jardo radost pohledět. Vypadá, jakoby právě sjela z linky.
    • 35
  2. Stifler

    Tak konečně hotovo ;-)

    Mohl jsi sem dát pro srovnání, jak to vypadalo předtim....
    • 7
  3. Stifler

    Tak konečně hotovo ;-)

    A co je na tom hotovo??? Přestavba z old modelu???
    • 7
  4. Stifler

    Airbrush

    Viděl a je to fakt krásná práce. Škoda jen, že to neni finančně dostupný každýmu (třeba i mně).
    • 19
  5. Stifler

    Airbrush

    Týýýjo, ten druhej má krásný kolečka.... jojo, airbrush je pěkná věc... Tady dávám odkaz na jednoho hodně šikovnýho člověka z Liberce, kterej se airbrushem zabývá: http://www.detlef-design.com/ Jinak třeba \"celodřevěný\" Opel Vectra už tady v nějakym vlákně proběhl, tak to je od něho.... Edit: \"Celodřevěná\" Vectra: \"Celokovová\" Ascona: Scrat - Doba ledová: ---> Motor: Lamborghini Vito: [upravil dne 24/5/08 Stifler]
    • 19
  6. Stifler

    tak jsem se dneska svezl ...

    Jůůůů....závidim a moc...sis měl udělat zajížďku ke mně, hned bych se nechal povozit. Těch 30 km bys ke mně měl za chvilku.
    • 38
  7. Stifler

    UFO neon

    Teda, já když koukal na název tohodle vlákna, tak jsem si představoval nějakou parodii na zdejšího nejmenovaného člena Clubu Ale jinak je to zajimavý....pojízdná diskotéka hned jsem si to video musel stáhnout.
    • 21
  8. Stifler

    Takova mensi anketka

    175 - 63 - 42
    • 51
  9. Stifler

    Numerologický rozbor data narození

    Zajimavý...celkem to na mě sedí.
    • 14
  10. Stifler

    Co kdo chcete z plechu...

    Už jsem ti psal U2U (jak jsme se bavili o těch prahových lištách), ale klidně tu zprávu zkopíruju sem, třeba se ke mně někdo přidá a mohl bys udělat mé nápady i ostatním členům. Moje U2U: \"No, lišty by měly bejt o rozměrech 80 x 30 mm a tloušťka asi ty 2 mm (budou 2 - na mýho třídveřáka), písmo od kraje asi podle obrázku na odkazu, co přidávám úplně dole (takže pár milimetrů), uchytim to asi 3M páskou, takže bez děr na nýty a vzhledově tak nějak dle toho obrázku na odkazu (nerozumim těm metodám, co popisuješ, jak to potom vypadá)... Tady máš nějaký vzory nápisů, abys měl aspoň představu stylu písma: A dokázal bys udělat i něco takovýdleho??? Jen né v mílích za hodinu, ale v km/h... a třeba i tohle: - barevný by to samozřejmě nemuselo bejt, to bych už zvládnul sám. Kdyby jsi uměl i tohle, tak to bysme se dohodli, do toho bych byl ochotnej investovat! Jinak tady je odkaz na to moje vlákno, kde je i obrázek těch dveřních lišt, jak by to mělo zhruba vypadat: ODKAZ\" Takze napisy uz mam skopirovane a od pondelka na tom zacnu delat...Co se tyka tech budiku tak by to nemuselo byt tak tezke...jen nevim jak je to silny materiat ale ja tu mam nejmensi jednicku nerez...Tenhle je bud kartacovany nebo brouseny a ten delam taky takze zapracuji i na tom...Az to udelam tak sem hodim fotky...Jen se mi ne:papazdaji ty rozmery..3 cm na 8??Docela male..Ale udelam to tak.. Našel jsem na netu ještě obrázek, jak by asi měly vypadat ty budíky v km/h: [upravil dne 23/5/08 Stifler]
    • 77
  11. Stifler

    pasuje volant z 306 ???

    Myslíš ten od Davida1202 z tý jeho už druhý bouraný 306ky???? Podle mě to pujde, rozhodně u X06-kových modelů.
    • 6
  12. Stifler

    když se děti nudí

    Tak to je fakt drsný... kam na ty nápady dětičky choděj???
    • 13
  13. Třeba je ten Passat po Šádinkách druhý nejčastější auto na našich silnicích.
    • 87
  14. Tradááááá...a pojízdnej ohňostroj je na světě...
    • 87
  15. Zaleješ to betonem a při nárazu tě betonovej kvádr rozpůlí...
    • 87
  16. Stifler

    Co kdo chcete z plechu...

    Netlač na pilu. Nevidíš, co tady má zakázek???
    • 77
  17. Stifler

    Co kdo chcete z plechu...

    No, když se podíváš do toho odkazu, kde jsem řešil tyhle lišty a uvidíš, že na tom obrázku je oddělaná ta vnitřní guma a pak je tam místa dost. Já si s tim pak pohraju....
    • 77
  18. Stifler

    Šebetov - prosba organizátorů

    Není zač. Hned jsem pochopil, jak to bylo myšlený a věřim, že to pochopil i Radek, jen si chtěl rejpnout, slovíčkář jeden.
    • 13
  19. Stifler

    Šebetov - prosba organizátorů

    Jen poznámka: Myslím že pokud se ankety probírali na foru tak se Vám rozhodně neděli za zády. Od toho snad forum je, ne. Jirka měl asi namysli, aby tady někdo neuveřejňoval nějaký svý nápady nebo ankety, aniž by se na tom předem nedohodl s organizačním týmem Šebetovskýho srazu.
    • 13
  20. Stifler

    Co kdo chcete z plechu...

    Paráda. Ty nápisy, co sis zkopíroval, tak nejvhodnější vzory budou asi \"306\" úplně dole a \"GTi 6\" úplně nahoře v sestavě pod tim prvnim GTi 6. Ty budíky by klidně mohli bejt děravý skrz místo \"čárek\" a číslic budíků, že by se to mohlo nechat třeba podsvítit a tloušťku materiálu bych viděl asi max. na tu jedničku, aby to tam šlo zapasovat. A jinak samozřejmě, že jsem se upsal, mělo by to bejt 800 x 30 mm. Takže ještě jednou děkuju a nemusíš s tim nějak kvaltovat. Nemá cenu tě s tim nějak honit, když stejně nemůžu s autem jezdit. [upravil dne 18/5/08 Stifler]
    • 77
  21. Stifler

    Rodinný vůz-tuning

    Povedený. Taky něco podobnýho výhledově plánuju. Jen jsem slyšel, že se u 306ek musí při výrobě duplexu zrušit umístění rezervy.
  22. Stifler

    Co kdo chcete z plechu...

    Už jsem ti psal U2U (jak jsme se bavili o těch prahových lištách), ale klidně tu zprávu zkopíruju sem, třeba se ke mně někdo přidá a mohl bys udělat mé nápady i ostatním členům. Moje U2U: \"No, lišty by měly bejt o rozměrech 80 x 30 mm a tloušťka asi ty 2 mm (budou 2 - na mýho třídveřáka), písmo od kraje asi podle obrázku na odkazu, co přidávám úplně dole (takže pár milimetrů), uchytim to asi 3M páskou, takže bez děr na nýty a vzhledově tak nějak dle toho obrázku na odkazu (nerozumim těm metodám, co popisuješ, jak to potom vypadá)... Tady máš nějaký vzory nápisů, abys měl aspoň představu stylu písma: A dokázal bys udělat i něco takovýdleho??? Jen né v mílích za hodinu, ale v km/h... a třeba i tohle: - barevný by to samozřejmě nemuselo bejt, to bych už zvládnul sám. Kdyby jsi uměl i tohle, tak to bysme se dohodli, do toho bych byl ochotnej investovat! Jinak tady je odkaz na to moje vlákno, kde je i obrázek těch dveřních lišt, jak by to mělo zhruba vypadat: ODKAZ\"
    • 77
  23. Stifler

    Přema

    Klidně uroň slzičku a nestyď se za to, jsme tu jako jedna rodina, tak je to normální věc. Též se přidávám k mnoha gratulantům a přeju hlavně to zdraví, štěstí, mnoho pracovních i osobních úspěchů, mnoho lásky a taky samozřejmě nemohu zapomenout na mnoho kilometrů bez nehody a pokud možno žádné problémy s 407ičkou.
    • 30
  24. Stifler

    Minimaxa se prostě musí pochlubit

    No, na tom odkazu na rádio Relax jsou dobrovolníci na fotkách namačkáni v Miniho Multě...
    • 7
  25. Stifler

    Miras tuní káru

    Pěkný a je i ta pravá koncovka funkční? Nebo je to jen pro vzhled?
    • 68
×
×
  • Vytvořit...