Přejít na obsah

Ferry

Uživatel
  • Počet příspěvků

    18 889
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele Ferry

  1. testovaci zapojeni
  2. takze na kabel doslo az dneska, konecne jsem se dostal k tomu abych ho postavil, ted uz facha a nacetl a vymazal jsem z pameti 5 chyb, tak snad uz to ted pujde. S pripojenou diagnostikou se bude i lepe odvzdusnovat palivove potrubi k bufiku, ted si muzu pustit cerpadlo na jak dlouho chci, dokud mi nenatlaci palivo od nadrze az k topeni. Az budu mit k dispozici silnejsi zdroj napeti (zatim jsem jel jen na PC zdroj, kterej cely topeni v chodu neutahne) tak budu moct otestovat i jednotlive komponenty. Prilozim par foto pro ilustraci
  3. Ferry

    Čidlo teploty motoru ??

    jj zelene cidlo pod c. 4 Taky to ale muze byt krokovy moturek volnobehu a spinave kanalky v klapce vzduchu
  4. Ferry

    Převodovy olej P307

    to Benzik, jj vymena by mohla pomoct, nalej Total BV Transmission 75W80
  5. Ferry

    Kdo použiva jaký mobil?

    To Fusion, uprostred na volantu to neni zrovna dobrej napad, kdyby sel ven airbag, tak mas klavesnici implantovanou mezi ocima
  6. Ferry

    Vyteklý olej

    pokud se pri castych kratkych jizdach v zime vysrazi v hadickach odvetravani klikovky a vika ventilu bila olejova emulze ze vzdusne vlhkosti, dokaze to natlakovat vcelku dost a klidne to ten olej vyplive ven. Vetsinou to zatuhne v odlucovaci oleje, kde uvnitr je takova kovova sitka a na te se udela bila dost pevna emulze diky tomu, ze motor se pri kratke jizde poradne neprohreje, takze zkontrolovat tyhle odvetravaci hadice smerem k sani a vycistit
  7. Ferry

    zavada cislicoveho imobilizeru

    a baterka ma spravne napeti ?
  8. Ferry

    Mozilla Firefox a záložky

    mas zalohu dat z disku C? nebo jsi ho naformatoval a dal cistou instalaci ? v druhem pripade smula, v prvnim pripade C:\\Documents and Settings\\jmeno tveho profilu\\Data aplikací\\Mozilla\\Firefox\\Profiles\\jg29m6g9.default\\bookmarkbackups [upravil dne 24/1/10 Ferry]
    • 6
  9. jedine sehnat cele evropske budiky
    • 6
  10. dorazim
  11. Ferry

    Signalizace

    ano, vycisti vsechny kontakty zarovek a i konektor cele zadni lampy
  12. Ferry

    Signalizace

    zaoxidovany konektor v levem zadnim svetle
  13. meni se ten zvuk s otackama motoru ?
  14. Ferry

    nefunkčný changer 307 sw r.2006

    mozna by stalo za to zjistit na diagnostice, zda nahodou nevypadnul z konfigurace a zda je prihlasen a povolen, je taky treba mozne, ze predchozi majitel mel jine autoradio a pak tam vratil zpet originalni a uz neprobehlo prihlaseni a konfigurace
  15. Ferry

    3,0 V6 a LPG?

    je to jako spekulovat o tom, zda ve sportaku ma byt diesel, a taky se delaji coupe HDi [upravil dne 22/1/10 Ferry]
  16. Ferry

    3,0 V6 a LPG?

    na LPG jezdi i jinsi kary, BMW apod. , myslim, ze plynovy pohon jeste nerekl posledni slovo a jak vubec prvni pouzivane spalovaci motory byly na plyn a ne na benzin nebo naftu, tak se jeste LPG nebo CNG uplatni v tech novych v blizke budoucnosti, nez lidstvo prejde na jiny pohon (pokud nam do te doby ruzni ekoteroristi a podobne spolky neznechuti ruznymi otravnymi predpisy a omezenimi a nebo uplne nezakazou individualni dopravu)
  17. Ferry

    3,0 V6 a LPG?

    pokud bys uvazoval o sekvencnim vstrikovani plynneho LPG (o neco vyssi spotreba, trosku mensi vykon, systemy: SGi od holandske firmy AG systems, polsky Elpigaz, Stag300, italsky LandiRenzo, cesky Magic2) tak pocitej cca 30-40tis, pokud bys chtel vstrikovani kapalneho LPG (nejmensi narust spotreby a pokles vykonu) od holandskeho Vialle tak pocitej 55-60 Jinak co vim, tak neni problem, takovy coupe 3.0V6 v LPG bych si nechal libit [upravil dne 22/1/10 Ferry]
  18. Ferry

    XENONY

    v cocce to nepoznaj, dokonce jsem dostal primo radu od hlidky PCR, ze kdyz chci mit dodelany xenony, mam si dat cockovy svetlomety. V obycejnych svetlech to ale oceni na 500-2000Kc, zalezi jak se s nima clovek hada a taky zalezi na hlidce, jestli si toho bude vubec vsimat nebo ne, staveli mne behem tri let co jsem je mel asi trikrat a bez problemu to proslo a po ctvrte uz ne je fakt, ze se ted na to posledni dobou vice zamerili. Kdyz budou chtit a neco o tom vedet, tak to samozrejme poznaj vzdy ( na skle svetlometu je uvedena homologace HCR, coz znaci svetla pro halogenovou zarovku, muselo by tam byt napsano DCR ) [upravil dne 22/1/10 Ferry]
    • 6
  19. Ferry

    nefunkčný changer 307 sw r.2006

    a ten changer tam byl od koupe vozu a kdysi fungoval, nebo jsi ho tam dal ted dodatecne ?
  20. pekne pekne, osobne nesbiram, ale mam obcas trochu podobne aktivity, viz www.geocaching.cz
  21. Ferry

    106 otáčkoměr do 1.0

    hmm zajimavy, v tom schematu co mam ja to jde na 2 ze by jeste zalezelo na typu budiku podivam se doma schvalne jeste jednou
  22. nene, zeshora ne, musis lehnout na zada pod kastlik spolujezdce a jit na to zespodu palubky
  23. Ferry

    Kolik má už kdo najeto??????

    jj taky uz jsem za tu dobu par desitek pritocil, takze aktualne jsem nekde kolem 340tis (musel bych to spocitat vzhledem k tomu ze uz tam mam 3. budiky )
  24. Ferry

    turbo peugeot 406 1,8 16V

    ceny 406 1,8 16V dnes zacinaji na 35tis Kc a plati ze cim vic uprav a tuningu, tim hure prodejne, fakt bych uvazoval o jine motorizaci a pripadnem lehkem doladeni vykonu, nez o nejiste prestavbe motoru za 5ti nasobek porizovaci ceny auta Nemluve o tom, ze sice i kdyby se ti podarilo udelat silnejsi motor, tak co se zbytkem auta - podvozek, brzdy atd. ono je sice hezky nahnat kone, ale musi k nim byt adekvatni kocar, pac jinak se z toho taky muze stat nerizena raketa a potencionalni rakev na koleckach. A uprimne receno, nez nacpat 300tis do 406, tak to si radsi koupim za tu cenu treba Ford Focus RS, coz je opravdu pekne sportovni nacini v celkem civilni podobe (kdyz jsi tu nadhodil ten wau-efekt, kdy te predjede neco, do ceho bys to nerekl) a budes z toho mit daleko vetsi pozitek z jizdy, protoze to co navrhnou inzenyri, kteri tomu rozumi proste doma u ponku nevymyslis Musim rict, ze za tech 7 let co jsem na tomhle klubu tu bylo minimalne 20 zapalenych \"oturbovacu\" a pokud vim, nedotahl do do konce (nebo spis vubec do stadia nejake prakticke realizace) ani jeden z nich [upravil dne 22/1/10 Ferry]
  25. Ferry

    106 otáčkoměr do 1.0

    signal otackomeru je drat c. 429 a jde z ridici jednotky motoru: u motoru 0.9 a 1.1 z pozice 6 jako drat 425, ktery je pak preznacen u budiku na tu 429 u motoru TU3JP/L4 (1.4) z pozice 44 jako drat 426 u motoru TU3JP/L3 (1.4) a 1.6 z pozice 42, taky jako 426 u 1.5 dieslu pak jdou dva draty primo z cidla, drat 428 a 429 a melo by to byt na pozici 2 zluteho konektoru u starsich budiku s 5 konektory a nebo na pozici 6 cerneho konektoru u novejsich budiku s dvema konektory [upravil dne 22/1/10 Ferry]
×
×
  • Vytvořit...