ceny 406 1,8 16V dnes zacinaji na 35tis Kc a plati ze cim vic uprav a tuningu, tim hure prodejne, fakt bych uvazoval o jine motorizaci a pripadnem lehkem doladeni vykonu, nez o nejiste prestavbe motoru za 5ti nasobek porizovaci ceny auta
Nemluve o tom, ze sice i kdyby se ti podarilo udelat silnejsi motor, tak co se zbytkem auta - podvozek, brzdy atd. ono je sice hezky nahnat kone, ale musi k nim byt adekvatni kocar, pac jinak se z toho taky muze stat nerizena raketa a potencionalni rakev na koleckach. A uprimne receno, nez nacpat 300tis do 406, tak to si radsi koupim za tu cenu treba Ford Focus RS, coz je opravdu pekne sportovni nacini v celkem civilni podobe (kdyz jsi tu nadhodil ten wau-efekt, kdy te predjede neco, do ceho bys to nerekl) a budes z toho mit daleko vetsi pozitek z jizdy, protoze to co navrhnou inzenyri, kteri tomu rozumi proste doma u ponku nevymyslis
Musim rict, ze za tech 7 let co jsem na tomhle klubu tu bylo minimalne 20 zapalenych \"oturbovacu\" a pokud vim, nedotahl do do konce (nebo spis vubec do stadia nejake prakticke realizace) ani jeden z nich
[upravil dne 22/1/10 Ferry]