to honza406, ja to kupoval po 25l kanystrech, cena tam byla asi 19Kc za litr, tyden predtim meli jeste zajimavejsi akci, tam by to byvalo vyslo na 13Kc, ale byla tam podminka, ze to beres na nejaky servis, nebo jako velkoodberatel, coz by asi na karticku P-C neslo
to rozlevani a prodej, nevim no, asi jak pise Oddie, skoda prace, mozna by se to vyplatilo nekomu, kdo ma treba cerpaci stanici a otocil by tam vic litru