jj delalo se to, v nekterych 406 pred faceliftem byly HDI, ale uz mely jinou elektriku z noveho modelu
airbag je prisroubovanej na asi 6ti sroubech, minimalne musi dolu cely ten plast s kastlikem spolujezdce, vetsina sroubu se da vyndat bez demontaze palubky, jen tri po leve strane toho plastu nelze, bud tedy nasilim ulomit a pak uz srouby nevracet, nebo bohuzel palubka dolu (prace cca na hodinu, bez predchozi zkusenosti, musi dolu stredovy panel, sloupek rizeni, mechanismus steracu ..... )
misto lepeni kozenky na stare palubce (vydrzi max pul roku, nez poradne zasviti slunicko) doporucuju sehnat palubku z noveho modelu, ktera ma krytku v jednom kuse a neodlepuje se
[upravil dne 5/1/10 Ferry]