realita , bazarista veme vinko , to si proveri u sve ovecky ,nejčastěji technik v autorizaku , pokud je historie nulova ci je zaznam z dob davnych , tak auto koupi , upravi a proda velmi vyhodne, pro sebe. Ti technici jsou dneska placeni uz pausalne....