Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Výfuk C8 2007 2.0i 103KW

    Hele ja mel 3,0 a dal jsem tam z 2,2hdi a zadnej rozdil, jen vcene, ten hdi 2200 a benzin 7-8000,-. Narvi tam to nejlevnejsi stejne to nevydrzi vic jak dva roky.
  2. Jsme tam vsichni
  3. Www.zpmvcr.cz
  4. Pe.Tr

    Rádio RT3

    To je presne to, co me na ojetine stve, za pulroku vim kde co najdu. Ted mam rok a pul novy a nevim nic a do auta lezu jen dvermi na sedacku
  5. Pe.Tr

    Rádio RT3

    Hele ale je mozny ze si to pletu s jinym pazoutem ju tak me pak nebij
  6. To sledovani by slo taky dodelat?
  7. Pe.Tr

    Rádio RT3

    Ten zesil anteny je pridelany na poslednim sloupku v pravo vedle okna. Snad si to pamatuju dobre
  8. Ok, tak kdyz tak to presuntett inzeraty dyk
  9. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    Bys mel zkusit tu iq landii Dejve, vwdel bys ze klubacke jsou 406 :-D
  10. Pe.Tr

    BiFFova T16 ( 350 - 450 HP )

    ve stínu škodovky ale žije , je to víkendovka , možná aktuálně tak jeden víkend za rok
  11. a když chci darovat tak zas nemusim vyplnovat mejl a tel .....
  12. Pe.Tr

    Volby 2015-2018 - hlasování

    jako nechci bejt hnidopich, vim že jsou prázdniny ale po dvou mesicich je tohle teda ostuda ..... http://www.peugeot-club.com/index.php?/page/members/o_klubu.html
  13. Pe.Tr

    Rádio RT3

    no me spis sralo pak se trefit vrátit tam ty trubky ventilace ale zas ja tam mel par rj a kilometru dratu navíc
  14. tak ted chci dat inzerat prodam ostatní, nenabizi mi to moznost zaskrtnou ze souhlasim s pravidly a při odeslani nového tématu/inzeratu mi napise ze je něco spatne ze jsem neodklikl ze souhlasim s pravidly inzerátu ,
  15. netusim jak dlouho se ještě budou inzeraty schvalovat ale celkem opruz , si to pak hledat ten inzerat abych ho mohl dat do sledovanych , nelze tam ta volba sledovat byt moznost uz při zadavani inzeratu ? taky bych uvital když uz jsem teda prihlasenej a mam vyplnenej profil aby se email i tel automaticky prepisoval do formulare inzeratu , to by nemel byt takovy problém , no ni?
  16. Pe.Tr

    autoradio problem

    presne, prohod žluty s červeným
  17. Pe.Tr

    Dotaz na adminy

    pač vím o tobě že používáš mobilní místo tapatalku
  18. Pe.Tr

    Dotaz na adminy

    počítá se do budoucna, brzkého, že by šli vkládat fota i mobilní verzi fora? Veverko podpoř mě tvl i na pc mi to nedovoli hned vkládat příspěvek a musim cekat , prej pisu rychle, no tvl.
  19. čeče v sekci ostatní to pomne nic nechce ale v sekci nd abych souhlasil s podmínkami inzerce, jako ja to nectu ale jen ze jsem si vsiml
  20. Pe.Tr

    chladící box

    ono krasne uchladi tri plechovky ale mrzelo me ze jen 0,33
  21. Pe.Tr

    Identifikace nářadí

    Aha ok dik vsem
  22. Pe.Tr

    Identifikace nářadí

    Takze spis na opravu omitky ne?
  23. Pe.Tr

    Identifikace nářadí

    Marko co je to tehál?
  24. Pe.Tr

    Identifikace nářadí

    Vim ze to je neco v tomto oborů ale tez prave nevim konkretne
  25. Nevíte nekdo co a na co tohle je?
×
×
  • Vytvořit...