netusim jak dlouho se ještě budou inzeraty schvalovat ale celkem opruz , si to pak hledat ten inzerat abych ho mohl dat do sledovanych , nelze tam ta volba sledovat byt moznost uz při zadavani inzeratu ? taky bych uvital když uz jsem teda prihlasenej a mam vyplnenej profil aby se email i tel automaticky prepisoval do formulare inzeratu , to by nemel byt takovy problém , no ni?