Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. 7x16 et27 ale hlavně 5x98 bohuzel jedine neorigo kola s homologaci jsou aez wave 7x16 et 25
  2. elektrikarskyma klestema ,takove prodlouzene kombinacky, pojistky v jakem koliv autosalone-servisu .
  3. Pe.Tr

    Polička zavazadlového prostoru

    pokud jste se nedomluvily tu malou desku kdyz tak mam take na prodej
  4. Pe.Tr

    Parkovací asistent na 807.

    original je nesmysl dodelat , pro predstavu jedno cidlo solo stoji ctyrku
  5. ne
  6. Pe.Tr

    údržba FAPu

    2,7Hdi
  7. pokud to neni xsara picasso tak to info ani nehledej , bez multiplexu to nepujde.
  8. Pe.Tr

    Práce v těhotenství

    rizikač, motani hlavy a bude v klidu doma [upravil dne 19/1/10 Pe.Tr]
  9. v jake xsaře?
  10. Pe.Tr

    Zapalovací rampa (cívka) na 307

    a kdyz sem ti pred 5mesici rikal ze je to rampou ....
  11. z old do new modelu to jde ale je to prasarna , no drzito a vypada slouži
  12. Pe.Tr

    Parrot MK6100

    v podstate ani redukci nepotrebujes , jen si pohrajes s dratkama
  13. Pe.Tr

    Parrot MK6100

    kdyby náhodou
  14. Pe.Tr

    Parrot MK6100

    http://www.stualarm.cz/kategorie/car-gsm/gps/adaptery-k-hands-free-sadam/
  15. Pe.Tr

    Bouchání od pravého kola

    kost , klasika
  16. což si Adélka zřejmě teď vyčítá že
  17. Pe.Tr

    Duplex hotov, zhodnoťte

    myslim že benga a stk budou vic zajímat ty světla , za mne výfuk ok , ato dtm nemusím ale tady to sedí , jen srovnat tu levou
  18. si faral jo?a kde?
  19. Pe.Tr

    Deaktivace FAP

    lidi toho nakecaj
  20. byl jsem tady a max spokojenost , v podstatě vše je blízsko. http://lazne.relaxos.cz/hotel-grand-hotel-permon-podbanske-a2-34-cz.htm
  21. to je divny , na vojne jsem byl 2000-2001 a meli jsme kličky
  22. a sterace jsou uz na elektriku nebo furt klička?
  23. no na to ze mas 2007 tak cumim ze mas ostriky v torpedu , ja je mam v listach a mam pulku 2003
  24. nejlevnejsi vzdy neznamena nejlepsi
  25. Pe.Tr

    Reklama na klouzání

    Tak par mist je jeste volnych a uzaverka prihlasek na sraz konci uz v nedeli . Tak se nezdrahejte a pojedte s nami!
×
×
  • Vytvořit...