Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 818
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Zapojení cigaretové zásuvky

    zkoušečku 12V nemas?
  2. Pe.Tr

    Obnova webových stránek a fora klubu

    s tím je spojen i výpadek klubových mejl schránek tak s tím prosím počítejte. O mejly nepřijdete.
  3. Pe.Tr

    Po 200 t. km spokojenost

    oldo vždy po 4letech nebo po 80000km je to poznat jak , stav lepsi jak u stejne starych peugeotu nebo horsi?
  4. slibuju aspoň tady
    • 24
  5. je ze slovenska tak ho pro jistotu zabanuj taky \':D:D:D
    • 24
  6. Pe.Tr

    Přidám ještě jedno vozítko Škoda

    tak nady jsou napravy z dacie resp renaultu
    • 7
  7. Pe.Tr

    Přidám ještě jedno vozítko Škoda

    dobrý , jen to chlazení motoru nedomysleli
    • 7
  8. Pe.Tr

    film 60 sekund - test pozornosti

    Šadíku tim jsem mysel to pořekadlo : \" raději pěkného chlapa než hnusnou ženskou\"
    • 45
  9. Pe.Tr

    Po 200 t. km spokojenost

    nezapomenout vymenit olej v zadnim diferaku docela by me zajimal stav interieru , tech plastu paubovky volant a pod , preci jen je to mišivbuši
  10. Pe.Tr

    film 60 sekund - test pozornosti

    píšu pěkného davidku
    • 45
  11. Pe.Tr

    film 60 sekund - test pozornosti

    šaldo tak to už raději nějakého pěkného chlapa
    • 45
  12. Pe.Tr

    film 60 sekund - test pozornosti

    like
    • 45
  13. Pe.Tr

    Čeština

    najdi si na seznamu ve vyhledavači pana Wolfa Jiřího , je někde od prostějova ale pracuje denne v brne. češtinu ma za pakatel a s tim ti udela i new soft . (500,-) kvalitu cestiny ovšem neznam.
    • 10
  14. Pe.Tr

    Qualita nábytku....

    v IKEA jsem koupil skrin na soupaci dveře a při skladani mi něco nehralo, v te horni casti chybeli drazky na soupani , reklamacka a za 14dni cajk
  15. Pe.Tr

    Vymena ziaroviek H7

    ofiko se při vymene H7 vyndava světlo . např u Mitsubishi colt poslední generace se H7 mění přes podběh
  16. los bananos?
  17. Pe.Tr

    Zamknutí auta

    az budes mit třeba nastartovano tak podrz tlacitko zamknuti v aute na 5sec
  18. Pe.Tr

    Qualita nábytku....

    spolužák ze základky ma firmu na sedačky. kupujem běžně od něj http://www.designlifestyle.cz/cs/
  19. Pe.Tr

    RT3

    zkusil bych nekoho z okoli at ti pujci rt3 na zkousku . pokud by bylo radio ok hledal bych problém v bsi
  20. Pe.Tr

    RT3

    tak vyndej rt3 a zkontrouj zapojeni te kostky-konektoru co do něj jde
  21. Pe.Tr

    Džbán?

    psa vem , my sníme všecko
  22. Pe.Tr

    Džbán?

    objednan stul uvnitř ale jsem vklidu ze se muzem rozhodnout na miste
  23. Pe.Tr

    Džbán?

    neke?!
  24. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    Charlie1?
  25. Pe.Tr

    RT3

    zkontroluj zapojeni optického kabelu mezi obrazovkou a radiem
×
×
  • Vytvořit...