Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    kdo mi nakupoval z ebay?

    blázen
    • 16
  2. To vim zes myslel na bany, ale nevidim duvod. Ja ph docelachapu a premu taky, tim bych to ukoncil. Ja mel koupenej do start nazev Mars 11 tusim za 1800,-, imobox 400 a třetí klic 500,-, v servise namontovali dle schema, tomu nerozumim tem caram a fertig. Mel jsem to i v can/van i v can/can.
    • 83
  3. Proc ovocnari? Ja nevim. Kliknu google napisu dalkovy start a fertig.
    • 83
  4. tak jen deníček 807 doplním výměna oleje + pyl filtr 117697 + revize plynu po 1.roce
  5. Eltone a ty furt peugeota, to nějak pak nechápu... :-P
    • 17
  6. Pe.Tr

    Pomozte nám otestovat nové forum

    Jednatricetilety pubertak, ktery je na foru od 2005, mimochodem clen svk klubu. Anothere je to cista provokace, tak tvuj prispevek fakt neni na miste. A to ze je to pro nektere jako cerveny hadr, s tim nic nenadelas. Za mne, kazdy mel moznost vyberu. At je tam nebo tady. Chce byt vsude, tak at se podle toho chova, zbytek bych zabanoval a nazdar.
  7. Pe.Tr

    BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ

    Ridic zrc Atko? Potrebuji jen cerny rámeček okolo sklicka
  8. mam stahovak za 600,- ale je to echt kvalita, stahuju tim vsechno. Tohle bude takovej stred ale na ty sterace to stacit bude.
  9. Pe.Tr

    odešla mi sim karta

    Zaloha nikdy neprobehla? Na sd kartu do telefonu nebo na google ucet nebo do napr pcsuite nebo do tmobile aplikace? Ja myslel ze jsem u tebe videl dotykac, proto se ptam.treba probehla zaloha a ani o tom treba nevis
  10. Pe.Tr

    Pomozte nám otestovat nové forum

    Klid, on to přece tak nemyslel.
  11. myčka nám přestala topit, resp myje ve studené a nepustí sušící program. co mne ale zajímá, evidentně je problém v řj , zjistil jsem si že smluvní servis na bosch mám na trase kterou pracovně jezdím . Dotaz zní , jestli mohu tu řj odvést do servisu , jestli jim to bude stačit nebo jestli je nutné mít k dispozici celou myčku , počítám že diag zásuvku to nemá vím že výstupy na desce pro topne teleso jsou bez odporu, takže tak nějak tuším/me že by to mohlo být k.o. relé . víc z desky zjistit já neumím. pak je ještě otázka jestli to nestačí dát do ruky jen nějakému "elektrikáři" . myčka je po záruce.
    • 7
  12. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    v MB na Ptácké bílá 3dv 206 s doménou klubu na zadním okně
  13. Pe.Tr

    Vystipnuty novy brzdovy kotouc

    U originalu by se to nestalo
    • 14
  14. Pe.Tr

    Dnešní horká chvilka na R 10

    po tech km co mas najeto te takovadle prkotina rozhodi? jel jsem od bezdecina do mb a zprava mi před celnim oknem preletel vetron tak metr od skla bylo kridlo a zapichl to do země vedle cesty , když jsme mu pomahali borcovi z kabiny rikal ze ještě ze jsem brzdil jinak byme sejmul , no me to tak prekvapilo ze sem nebrzdil prave vůbec , az když me minul , no co musíš předvídat když jedes kolem letiste ze to nekdy pilotovi nevyjde no
    • 26
  15. Na kdy to potřebuješ?
    • 35
  16. Mam makitu stav se
    • 35
  17. Pe.Tr

    Auto Kelly, Modřany

    dvouvlaknovka do mlh se dava z vyroby bezne, je to jako nouzovka kdyz ti rupne dvouvlaknovka vedle v hlavnim svetle, proste to jen prohodis, nemusis resit nahradni zarovky.
    • 37
  18. Pe.Tr

    Auto Kelly, Modřany

    Ja se bavim o autech
    • 37
  19. Pe.Tr

    Auto Kelly, Modřany

    Ono ae do zpatecky dava i neco jineho nez 21w?
    • 37
  20. Určitě má od MS do kapsy :-D
  21. jist klíčky a semínka , taky nepřiberu
  22. např. na tvorbu reprezentativních stránek Vaší společnosti . To není rejpání Míšo . Ty stránky jsou fakt hrozný.
  23. z pohledu businessu je jaký smysl takovéto akce Vaší firmy? Jestli potřebujete utratit peníze, mám lepší nápady
  24. Pe.Tr

    Homologace výfuku

    přesně Oldo , oni začali hrubě....
    • 20
  25. Pe.Tr

    Homologace výfuku

    to ne , jde spis o to ze maj pak papirovani a zadny prachy zato , no taky nechces delat zadarmo ne?
    • 20
×
×
  • Vytvořit...