Jednatricetilety pubertak, ktery je na foru od 2005, mimochodem clen svk klubu.
Anothere je to cista provokace, tak tvuj prispevek fakt neni na miste. A to ze je to pro nektere jako cerveny hadr, s tim nic nenadelas.
Za mne, kazdy mel moznost vyberu. At je tam nebo tady. Chce byt vsude, tak at se podle toho chova, zbytek bych zabanoval a nazdar.