Tak uz hodinu a pul jsem v praci tak mam chvilku napsat. Vcera po delsi dobe minisrazek na dzbanu, za mne supr, nektere jsem videl snad po letech :-), bohuzel jsem musel odfrcet driv nez jsem planoval, praskla doma hadice mezi wc a ventilem u zdi a samo ze ventil na on off nereagoval. Byt jsem hobi market stihl, stal jsem pred otazkou jestli mam mensi nebo vetsi zavit,zena uz spala tak jsem vzal jednu s malyma zavitama a jednu s velkyma. Samozrejme mame doma tu s malym zavitem na jedne a s velkym zavitem na druhe strane. No provizorne zatim opraveno a voda v dome jede.
At se vratim, pocasi supr, proto jsem dorazil na fichtlovi, za mnou jeste i bratranek gronholma na yamaze. Gulasovka dobra, rizky standart,cenove na prahu bych rekl vyssi,ale je fakt ze jsem dlouho nikde v pha na jidle nebyl :-), obsluha v pohode, porad se starala jestli mame vse. Jinak minisraz splinil i to proc se konavali, nejen fajn pokec ale probehl i minibazar a predani veci, vcetne pro nekoho a od nekoho :-)
Ucastnici: Aka, vvitty,neon,gronholmm + bratranek,ferry,ChouLu,schreek,stibťák,krt€k v pracovni kombineze s kolegou.
Tak jeste jednou diky vsem a treba zas za mesic.