Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Kdyby nevysel liberec ta ov-pha jedu 31.5.
  2. Pe.Tr

    Hudební koutek

    jedna vzpomínková na mé mládí :D:D
  3. Pe.Tr

    Demontáž zadního kotouče 807

    pokud mas dolu sroubek co drzi kotouc tak pak u jen kladivo
  4. Neboj se, malejch lidi se netreba bat a kdyby tak jemu v klidu uteces. :-D Premku ja vim: ga ga ga ga ga haji...
  5. Pe.Tr

    Jet Force 50 TSdi

    Uvidis to v kazdem inzeratu na tipcars
  6. Pe.Tr

    Jet Force 50 TSdi

    Sem ti mohl strelit to klasicke ze satelise
  7. Auto na sracky,vozka na sracky, hlava pryc, nemozna identifikace, a pak jsme všichni ujeli :-D P.s. Prosim uz nemoralizujte ju. :-)
  8. Jedina nalepka na kterou soferi reaguji tzv gentlemansky, je vymysl kamaradky. Nalepila si dozadu napis "polykám" :-D, kupodivu přítele tušim ted nema, a popravde jako jeji pritel bych si to auto asi nechtel pujcovat :-D
  9. Zachvilku muzem resit proc stat na cervenou kdyz nikde nikdo na kilometry videt. Jak jako chodec tak jako ridic. Se mi asi zdate teda.
  10. Body jsou " motivace ", aspon pro vetsinu, pokuta je trest.
  11. Pe.Tr

    Ceny v AK - srovnání

    Tos nemel psat, tady se toho dost lidi chytne a budou pozadovat rozvoz k nim domu.
  12. Pe.Tr

    Peugeot Emotion Day 2014

    Registrace je u nas možná uz nekolik let
  13. Zkusil bych prvne dotahnout poloosy
  14. Pe.Tr

    dodavatel elektřiny Xenergie

    a eon mu končí kdy?
  15. Pe.Tr

    vyhřívaní volantu

    tak ja třeba škrábat sklo nemusim
  16. Pe.Tr

    dodavatel elektřiny Xenergie

    xenergie je firma ve firmě . (Bohemia energy) pokud do ted platil jinde 500 za komoditu a ted to ma "levnejsi" za 400 , tak je dulezite kolik z tech 400 jde opravdu za spotřebu a kolik za služby, pomer se nastavuje dle chute a mlsnosti obchodníka. vypoved je 6000,- bez dph , mimochodem, verim ze podepsal na dobu určitou, kolik let?
  17. Pe.Tr

    Držák mlhovky v narazniku P207

    tak jsem mrkl do SB a všechny varianty narazniku jsou uz s drzakama
  18. Pe.Tr

    Držák mlhovky v narazniku P207

    Matne si vzpominam ze je to soucast narazniku
  19. Tak ted jsem to precetl na chatzy, ne pusu ale prespusu dostanes :-D
  20. Divil by ses, i velka firma umi za rok na dvaceti mistech protocit 100 lidi jako nic...firma bezi,zisky stejne,vydaje na mzdy stale minimalni...
  21. Mini máš u mne pusu :-)
  22. Tak uz hodinu a pul jsem v praci tak mam chvilku napsat. Vcera po delsi dobe minisrazek na dzbanu, za mne supr, nektere jsem videl snad po letech :-), bohuzel jsem musel odfrcet driv nez jsem planoval, praskla doma hadice mezi wc a ventilem u zdi a samo ze ventil na on off nereagoval. Byt jsem hobi market stihl, stal jsem pred otazkou jestli mam mensi nebo vetsi zavit,zena uz spala tak jsem vzal jednu s malyma zavitama a jednu s velkyma. Samozrejme mame doma tu s malym zavitem na jedne a s velkym zavitem na druhe strane. No provizorne zatim opraveno a voda v dome jede. At se vratim, pocasi supr, proto jsem dorazil na fichtlovi, za mnou jeste i bratranek gronholma na yamaze. Gulasovka dobra, rizky standart,cenove na prahu bych rekl vyssi,ale je fakt ze jsem dlouho nikde v pha na jidle nebyl :-), obsluha v pohode, porad se starala jestli mame vse. Jinak minisraz splinil i to proc se konavali, nejen fajn pokec ale probehl i minibazar a predani veci, vcetne pro nekoho a od nekoho :-) Ucastnici: Aka, vvitty,neon,gronholmm + bratranek,ferry,ChouLu,schreek,stibťák,krt€k v pracovni kombineze s kolegou. Tak jeste jednou diky vsem a treba zas za mesic.
  23. Pe.Tr

    Odcizené jízdní kolo

    Vixi ja pamatuju dobu kdy se kradla stiratka! Kazdej druhej je sundaval na noc :-D
  24. Taky přibrzdim na sestou
  25. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    Vcera tusim okolo pul jedenacte modre 306 cabrio s hnedym interierem, rz U, klubova nalepka vzadu, ul prumyslova smer hostivar. Ladacek hezky brumlal... Netusim kdo to byl.
×
×
  • Vytvořit...