Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Je doplnim ze diky lpg jezdi auto bez vrchniho krytu motoru. Jj lpg je uspora. Tvl uz nikdy.
  2. Podle servisni historie se civky menily po kazdych 20000 km, vzdy vsech 6 a i se svickama az do 80000km pak to import prodal. Bylo to prezentacni auto pcr
  3. Pe.Tr

    Padají ručky na palubce

    Byla to nemoc 406, rozeber to domrte a propajet, byvaj tam studenaky od budiku.
    • 32
  4. Tos mi pripomnel ze chcije z motorku voda ostrik uz jsem objednal novej a hadicku k tomu, nak slevnily, motorek 600,- hadicka 200,- ale motorek supr
  5. A sterac zalepen...
  6. tak výplach tec2000 pomohl a kara ma novej olej 9000 quartz a filtr. 123000km a ad motor a zapalovani , pomohla vymena civek v první rade , trosku me rozhodilo co tam bylo za civky, vsiml jsem si toho az ted , pamatuju ze se davali delphi a valea ale tchan tam mel sagem , to jsem cucel. ted tam jsou valea. ještě zítra kontrola podvozku , prijde mi ze tam něco klepe. tusim ramena, no uvidíme.
  7. vím že u nějakých hlav v mazacích kanálcích je kuličkový "ventil" a že se rád lepil a ucpaval kanálky , netusim jestli je to i u tohoto motoru. udělame tec vyplach za jizdy a vymenu oleje a uvidíme.
  8. Pe.Tr

    807čka rada

    jsem se konečně dostal k VTP
  9. + při výměně zadního ramene stěrače se mi potvrdilo co jsem si myslel. praskle drzaky motorku. jinak raminko neslo dolu ani pomoci stahovaku na sterace, pomohla až flexa
  10. už si to moc nepamatuju ale dá se něco vyčíst z stavu cívky a svíčky a prostoru na hlavě? viz fotky? bylo to takové na 1 a 2 válci , osobně jsem to teda ještě neviděl takovej hnus
  11. tak mám tu tchánovu 807 na zahradě a jede na tři. vyměnil jsem cívky a vyčistil ani ne rok staré svíčky a výkonově ok ale nelíbí se mi krutě zvuk motoru , olej tam je ale jako byl mazal nemazal ... https://www.youtube.com/watch?v=1ZuxPmwQCHo
  12. Nikdy jsem ten kolik nepotreboval. Kouknes okem a vidis jestli jsi rovne ne? Nedelej z toho takovou vedu, fakt zbytecne. Tam vraz treba varechu na prani nobo neco podobneho kdyz uz.
    • 20
  13. Pe.Tr

    kody zavad motoru V6 807

    díky moc
  14. mohu poprosit o pomoc , jsem za volantem a jen na mobilu , vygooglite mi prosim nekdo ty to kody co znamenaji P1701 P1360 P1336 P1339 P1338 P1337 diky
  15. Pe.Tr

    Ochrana proti létajícímu hmyzu

    Deset.... :-D
  16. To uz je davno prtscn....
  17. Je k tomu kolo? :-D
  18. Pe.Tr

    Nabídka práce: Ruční mytí vozů

    Znam lidi i s dvema vejskami, co maj posty, ale osobne bych je nenechal ani mej ty auta. Marceli vzdelani neni ukazatelem kvalit, zdaleka ne. To neni na tebe Milane, ale kdyz uz jsi v MB, tak proc se netlacis do skodovky(fabriky)?
  19. Ee
  20. Letni kino, pamatuju funese s mimozemstankou a kickboxera,vic si nepamatuju
    • 18
  21. Ja na senci byl kazdy rok od 1985-1993, co jsem loni cucel tak ceny jak v chorvatsku
    • 18
  22. Mám jen fotky jak v kempu řádila MP s botičkama.
    • 22
  23. jak se to prohlizi abych se neuklikal???
    • 22
  24. Také děkujeme za parádně připravený sraz, pobavili jsme se všichni moc, rád jsem si zas spojil některé nové nicky s obličeji a se starými ksichtíky prohodil nějaké ty věty. Sobotní výlet byl pro mne takový adrenalinový, nesnáším uzavřené prostory bez vzduchu , brrr, příště fichtlem až nahoru :D:D . hezká neplánovananá vsuvka s plochou dráhou, velmi příjemný páteční večer s Otou , láhvemi sektu a brambůrkami.... Hokej jsem vypustil, živou hudbu taky-sobotní večer byl v duchu pizzapárty a tlachání o klubu , prostě jsme Vás všechny pomluvili + Moc mě potěšilo, že si někdo ze mne vystřelil, už jsem si připadal divně když jsem byl za svini jen já , to se vztahuje jak na Krnovské lopaty tak na Šlapíno team to nedělní ranní šokové probuzení s kafem bylo dost dobrý tak zase někdy příště bando!
    • 44
  25. Az do konce zapasu.
×
×
  • Vytvořit...