Také děkujeme za parádně připravený sraz, pobavili jsme se všichni moc, rád jsem si zas spojil některé nové nicky s obličeji a se starými ksichtíky prohodil nějaké ty věty. Sobotní výlet byl pro mne takový adrenalinový, nesnáším uzavřené prostory bez vzduchu , brrr, příště fichtlem až nahoru :D:D .
hezká neplánovananá vsuvka s plochou dráhou, velmi příjemný páteční večer s Otou , láhvemi sektu a brambůrkami....
Hokej jsem vypustil, živou hudbu taky-sobotní večer byl v duchu pizzapárty a tlachání o klubu , prostě jsme Vás všechny pomluvili
+
Moc mě potěšilo, že si někdo ze mne vystřelil, už jsem si připadal divně když jsem byl za svini jen já , to se vztahuje jak na Krnovské lopaty tak na Šlapíno team to nedělní ranní šokové probuzení s kafem bylo dost dobrý
tak zase někdy příště bando!