Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Wifi free ne?
  2. Pe.Tr

    Pohon vrat Nice Spido - zkušenosti...

    Hm to mam stejny, jen ve fr vozech diky refl sklu tak 3m, no uz mam korejce a nemce tak ok
  3. Pe.Tr

    Louže pod autem

    Jj je to z vyparniku no stres
    • 39
  4. Pe.Tr

    Pohon vrat Nice Spido - zkušenosti...

    Jak jsi na tom s dosahem DO, mas vyvedenou solo antenu nebo je soucasti pohonu?
  5. Pe.Tr

    Výměna naftového filtru pokec

    Dvacet pokusu o start a chytne
    • 8
  6. Pe.Tr

    Jde u nas vozit dite na scootru ???

    Od 12 nebo trinacti, podminka je i ze musi dosahnout na stupacky
    • 14
  7. No dyt pisu ze stoji mimo plochu k parkovani vyhrazenou. Na p7 je bud modra zona nebo placene stani, nic jako free parking tam nenajde a to ti mestaci dobre vi. Ja kdyz jdu na vystaviste tak parkuju na modre, bud to vyjde nebo boticka za dveste. Coz je levnejsi jak placeny parking pred vystavistem a navic nestojim v kolone na a z hlidaneho parkingu. Vse tedy za predpokladu ze je full p+r :-)
    • 25
  8. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    Jj v Jičíně už sem tě taky parkrát viděl. Jen ja tam jezdim v MB
  9. ale ja tam nikde nevidim znacku parkoviště.
    • 25
  10. Přijdeš tam, zaplatiš dveste a jdes domu. Dostals pokutu za to ze parkujes mimo mista k tomu urcena, tzn na trave apod. Proste tam neni parkoviste
    • 25
  11. Pe.Tr

    Podpořte mě v soutěží ;-)

    Hrozny auta,nektera jsou od tuningu hoodne daleko, pazout je fajn
    • 28
  12. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    To je vůl Každopádně, dobře vybrané místo, patřím tady mezi hubeňoury
  13. Pe.Tr

    Geometrie přední nápravy 807

    úřední levy odklon jedině že by byl ko rameno , pak jedine ohlej tlumič ale to asi nee přední zaklony vůbec neřeš. zadek bych neřešil není to tolik , jako dalo by se malinko hnout napravou v uchycení kastli , cca 6 sroubu, ale to musí byt rovnou na geo. doma to nedelej.
  14. vyndej kastlik u spolujezdce a mrkni jestli tam visí konektor od airbagu , vem třeba celoskleněnou žárovku co se dava do obrysovek, narovnej si ty drátky-konektory na řarovce tak aby sis z toho udelal vidličku a zapichni to do toho konektoru airbagu , zamotej to do izolačky a pokud je vše další ok tak kontrolka zhasne. pokud by nezhasla, tak jsou ještě možnosti : volné konektory po sedačkou řidiče nebo spolujezdce, jsou to konektory od pyropasu-předepínačů pásu. opravuje se to tak že se konektory ustřihnou a spoji se to naprudko . je otázka zda-li nemas vystrelene ty pyropasy, nemas ty spony kam se zacvakavá pas moc utopene v sedačce? jinak od tech spon vede silne lanko v cerne bužírce, pokud je bužírka hladká tak je to ok , pokud je shrnutá tak jsou vystřelene a tedy ko. další možnost je že po narazu nereaktivovali rj airbagu, ta je v tunelu u rucni brzdy, kdekdo na netu to aktualizuje za 500,- nebo vrakače to budou mit v ok stavu - když´tak zkus napsat členu Devil-Night nebo hugo boss , ti ji maj stopro. poslední možnost je že místo airbagu ve volantu máš krytku , to zjistíš jednoduše tak že ten střed volantu vyndáš, vemeš plochý šroubovák tak at ma ason 1cm plochu, zespod volantu je dira, šroubovak das hranou napříč volantu a zasuneš do diry tak pet cm, ucitiš tam jako tvrdý pružný drát , do toho je potřeba dvakrát pořadně zamáčknout , jednou pořadně vyskoci jedna strana bagu a podruhe vyskoci druha strana, pak uvidíš jestli je tam bag nebo jen krytka. i tady můžeš aplikovat to s tou žárovkou. auto si bude myslet že je tam funkční bag a kontrolku zhasne.
  15. dneska v noci frrrr na jadran
  16. Z fleku by mohl dělat redaktora na Novinkách
    • 25
  17. sem na tohle úplně zapomněl, takže paní učitelka k mé větě , že taková slova nejsou , toto : Diktát , Tisknout , Nit tak jsem se ji zeptal jestli o víkendu by nezašla na Ďiskotéku a to už neodepsala
    • 70
  18. prosím napiš že znáš smysl (pointu) článku.
    • 25
  19. zkus intercars , zavolej do chaber, ič klubu a uvidíš
  20. takže si mam po schvalení inzerat oživit jestli chápu spravně aspoň zatím teda
  21. tzn že to odklikneš a ono se to objeví v ten čas kdy jsem to založil? to trochu ujeté ne?
  22. protože nefunguje tak jak fungovala předtím. aktuálně čekám 12 hodin na schválení inzerátu
  23. Pe.Tr

    rozdil mezi motory 2.0 a 2.0 turbo

    ne
    • 18
  24. Pe.Tr

    rozdil mezi motory 2.0 a 2.0 turbo

    To byla 1,8
    • 18
  25. Pe.Tr

    rozdil mezi motory 2.0 a 2.0 turbo

    Nehsem si jist ale ten turbo motor je osmi ventil a atmo je sestnacti ventil.
    • 18
×
×
  • Vytvořit...