vyndej kastlik u spolujezdce a mrkni jestli tam visí konektor od airbagu , vem třeba celoskleněnou žárovku co se dava do obrysovek, narovnej si ty drátky-konektory na řarovce tak aby sis z toho udelal vidličku a zapichni to do toho konektoru airbagu , zamotej to do izolačky a pokud je vše další ok tak kontrolka zhasne.
pokud by nezhasla, tak jsou ještě možnosti :
volné konektory po sedačkou řidiče nebo spolujezdce, jsou to konektory od pyropasu-předepínačů pásu. opravuje se to tak že se konektory ustřihnou a spoji se to naprudko .
je otázka zda-li nemas vystrelene ty pyropasy, nemas ty spony kam se zacvakavá pas moc utopene v sedačce? jinak od tech spon vede silne lanko v cerne bužírce, pokud je bužírka hladká tak je to ok , pokud je shrnutá tak jsou vystřelene a tedy ko.
další možnost je že po narazu nereaktivovali rj airbagu, ta je v tunelu u rucni brzdy, kdekdo na netu to aktualizuje za 500,- nebo vrakače to budou mit v ok stavu - když´tak zkus napsat členu Devil-Night nebo hugo boss , ti ji maj stopro.
poslední možnost je že místo airbagu ve volantu máš krytku , to zjistíš jednoduše tak že ten střed volantu vyndáš, vemeš plochý šroubovák tak at ma ason 1cm plochu, zespod volantu je dira, šroubovak das hranou napříč volantu a zasuneš do diry tak pet cm, ucitiš tam jako tvrdý pružný drát , do toho je potřeba dvakrát pořadně zamáčknout , jednou pořadně vyskoci jedna strana bagu a podruhe vyskoci druha strana, pak uvidíš jestli je tam bag nebo jen krytka. i tady můžeš aplikovat to s tou žárovkou. auto si bude myslet že je tam funkční bag a kontrolku zhasne.