Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    mal niekto tu cest?

    A tahle je docela v zajímavé lokalitě http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=120330402&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=3&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=〈=de&pageNumber=1
    • 13
  2. Medvěd

    mal niekto tu cest?

    V ČR možná ne, ale zde - http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=116060494&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=23800&makeModelVariant1.modelId=3&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=〈=de&pageNumber=1
    • 13
  3. Medvěd

    mal niekto tu cest?

    Tak ten Talbot Samba byl určitě nástupcem té 104ky (Peugeot začal v r. 1973, Talbot až 1981)
    • 13
  4. Medvěd

    mal niekto tu cest?

    Jo, jo - na fotce je Peugeot 104, nevím jestli současník nebo nástupce Talbotu Samba (dělal se i jako krásné kabrio http://auta5p.eu/vystavy/retro_2005/retro_126a.jpg)
    • 13
  5. Podle toho, jak to auto bylo ze všech stran omlácený se domnívám, že to byl celkem logický vývoj - zachraňovat starou vránu to už prostě nemělo vejšku. [upravil dne 20/10/2009 Medvěd]
    • 9
  6. Medvěd

    Barevný proužky na pneu

    Když takový \"automatický\" překlad použije OKčko na fóru, ještě se to dá pochopit. Mnohem horší ale je, když stejným stylem někteří čeští vydavatelé \"překládají\" knihy - dá se na takové narazit hlavně v odborných textech, v 90tých letech ale jedno plzeňské vydavatelství takhle překládalo dílo velice populárního anglického autora (následně se divili, že lidé jejich knihy nekupují).
    • 30
  7. Je zarezervován salonek na den 5. 11. 2009 (čtvrtek) od 18 hodin v restauraci Na radnici, Praha 9 (zezadu za BILLOU, v uličce, kterou se dá vejít do Galerie FÉNIX). Doufám, že se Vám nové srazové místo, které Vámi bylo jednoznačně zvoleno v anketě bude líbit - já tam byl několikrát a vždy jsem odcházel spokojen - jen s tím parkováním to není úplně ideální (ale dostupnost MHD vše kompenzuje). Doplněno datum a místo do názvu TOPICu ... Neon [upravil dne 2/11/2009 Neon] [upravil dne 2/11/2009 Medvěd]
    • 65
  8. Na Radnici dnes zarezervováno - máme salonek (cca pro 25 lidí) ve čtvrtek 5. 11. od 18 hodin. Protože jsme novými klienty, je potřeba složit cca týden předem 1000,- Kč zálohu - záloha bude vrácena pokud bude opravdu salonek obsazen a bude tomu odpovídat i útrata. Pokud se z Radnice stane opravdu náš domovský podnik, samozřejmě zálohy odpadnou - na poprvé mi taková PŘEDEM DOHODNUTÁ podmínka přijde férová, takže jsem na ní přistoupil. Případné účastníky bych tedy prosil aby dorazili, ať tam nesedíme v salonku 3 za můj nevratný litr. Co se parkování týče - ač mi podle některých mých kamarádů po vojně narostly místo nohou kola doporučuju zvážit řádně výhody dopravy \"sockou\" (možnost popít i alkoholu, nemuset poskakovat v kolonách ...), kterou je tato lokalita velice dobře dostupná (metro B, tramvaj 15, 19, autobus 134, 136, 15, 177, 183, 195) - parkování přímo u hospody nepatří rozhodně k ideálu, jehož představitelem byl třeba Džbán (tam ale zase vadilo právě špatné spojení MHD). [upravil dne 19/10/2009 Medvěd]
    • 21
  9. Tipuju na problém ve svazku mezi střechou a pátými dveřmi - může tam být některý drát zalomený a tím dělat výše popsané brikule.
    • 17
  10. Medvěd

    co třeba rovnou chodit pěšky....?

    Taky si myslím, že takové rozhodnutí nemůže být myšleno vážně, bohužel ale třeba V holešovičkách je už rychlost na 50 snížená, takže takový zásah může být i reálný. Osobně nevěřím tomu, že se snížením rychlosti sníží hladina hluku - spíš si myslím, že je takové nesmyslné rozhodnutí krokem k plnění obecní pokladny. Pamatuju si dobu, kdy v období od 22 do 6 ráno nebyla v obcích vůbec rychlost omezená (platila normálně 90ka) a věřím, že to byla fakt pohodička - 50ku na magistrále nebo na Evropské si hlavně v noci fakt neumím představit (přes den se tam nejezdí, ale parkuje - takže rychlost může být klidně 30).
    • 18
  11. Podle mě to bude homokinetický kloub (kloub na konci poloosy u náboje) - jeho výměna zase nebude tak strašně nákladná (i když cenu konkrétně u 607y neznám)
    • 28
  12. Medvěd

    sbírání zkušeností

    Není to tak hrozný. Já mám třeba kamaráda v malém městě (Hronov) a ten byl před lety \"ukecán\" managementem místního učňáku, zda by si nevzal na praxi učedníka z třeťáku. Nejdřív Míla samozřejmě brblal (přeci jen po učedníkovi musel všechno kontrolovat), ale zase na druhou stranu když už si ho vychoval tak dnes jsou z nich společníci. Všechno je o štěstí a možnostech - možná, že kdyby ten učedník byl levej jak šavle (třeba jako jsem byl kdysi já), tak by po pár měsících Míla spolupráci ukončil - protože ale Honza dokázal ve velice krátké době, že dokáže pracovat samostatně, tak jejich spolupráce funguje už ca 10 let.
    • 25
  13. po tequille se prostě dějou věci - ještě že jí nepiju.
    • 26
  14. Medvěd

    Superb Combi - Co na něj říkáte?

    Nápodobně,......... Fakt??? Jsem měl asi v Chomutově nějakou vlčí mhu nebo jsi musela proklatě zhubnout
    • 70
  15. Medvěd

    Superb Combi - Co na něj říkáte?

    406ka je taky v podstatě \"konzervativní\" auto - a i když začala jezdit po silnicích v r. 1995, tak i po 14 letech je elegantní a praktická - což se o 407ě nedá říct ani náhodou (na můj vkus na sebe příliš upozorňuje a co se praktičnosti týče, tak 406ce nesahá ani po prahy). [upravil dne 14/10/2009 Medvěd]
    • 70
  16. Medvěd

    Superb Combi - Co na něj říkáte?

    Jak jsem už několikrát psal, Peugeot mi v sedmičkové a novější řadě nic zajímavého nenabízí. Proto koukám po autech jiných značek - momentálně vede VOLVO V 70, ale za rozumnou cenu bych klidně bral i O II nebo Passat. Protože ale k omlazení vozového parku u Medvědů dojde nejdříve za 3, spíše ale za 5 let, může se stát, že cena toho Superbu už bude na takové úrovni, abychom si jej mohli pořídit - za cenovku někde kolem 250 000 bych takovou tříletou ojetinu v rozumném stavu (nejlépe těsně po leasingu) určitě rád vlastnil.
    • 70
  17. Myslím si, že když budeš mít na pozemku zamčenej kontajner tak bude mnohem méně lákat \"chmatáky\" než klasická chajda s dveřma odolávajícíma maximálně dvěma drcnutím dospělého ramene.
    • 7
  18. Snažil jsem se Pe.Trovi trochu pomoci s tímto problémem a při tom jsem nalezl tuhle luxusní chatku http://www.hyperreality.cz/574846-Prodej-celokovove-chaty-z-upraveneho-kontejneru-zateplena-rozvod-220V Podotýkám, že převoz na Váš pozemek je dle inzerátu zcela zdarma. Taková chatka by dokázala zcela bezpečně vymazat mnohým chatařům hluboké vrásky z tváře.
    • 7
  19. Medvěd

    Dotaz na stavbaře popř. Kutila Tima

    Nevejdeš se sice do 30 tkč, ale tyhle ceny by si Tvůj chlebodárce mohl při trošce dobře mířeného nátlaku dovolit http://www.ab-cont.cz/pouzite/ Zde http://www.cermak-ips.cz/prodej.htm - smluvní ceny [upravil dne 14/10/2009 Medvěd]
    • 14
  20. Medvěd

    že by pokuta?

    MP v Pardubicích je kousek od třídy Míru - když jdeš od Mc Donalda, tak je to tuším první nebo druhá ulice vlevo.
    • 57
  21. Pod Zoborom som bol na vojne v príjmači aj ja (1988, VÚ 2972)
    • 48
  22. Medvěd

    Dotaz na stavbaře popř. Kutila Tima

    Kuk sem - http://www.sauto.cz/detail-vozu/privesy-navesy/ostatni/ostatni/7613623 nebo sem http://www.metrans.cz/prodej.php?/utm_source=seznam&utm_medium=sklik (prodávají krom repasovaných i vyřazené konťáky, bohužel jsem ale nenašel za kolik. Nicméně jsou v Praze). [upravil dne 14/10/2009 Medvěd]
    • 14
  23. Medvěd

    Superb Combi - Co na něj říkáte?

    Vzhledem k tomu, kolik lidí si koupí velký kombík a kolik si koupí totálně nepraktické kupátko, jsem na rozdíl od Tebe přesvědčenej, že v tomhle směru jde škodovka po správné cestě.
    • 70
  24. Medvěd

    Dotaz na stavbaře popř. Kutila Tima

    Vůbec bych se nebál prvního řešení - pokud použiješ \"dobré\" palety (nerozlámané ani jinak nepoškozené - samozřejmě nejlépe EURO) tak taková podlaha bude mít životnost mnoha let. Ferrym navrhovaný kontejner je samozřejmě řešení mnohem komfortnější - možná by ses mohl v Mělníce v přístavu poptat, zda by se nějaký konťák za 30 papouchů nenašel (věřím, že v ćeských podmínkách nic není nemožné).
    • 14
  25. Znovu doporučuju nejdřív nechat v servisu zkontrolovat žhaviče - je to levnější než nákup nové baterky a projevovat se můžou podobně.
    • 18
×
×
  • Vytvořit...