Na Radnici dnes zarezervováno - máme salonek (cca pro 25 lidí) ve čtvrtek 5. 11. od 18 hodin.
Protože jsme novými klienty, je potřeba složit cca týden předem 1000,- Kč zálohu - záloha bude vrácena pokud bude opravdu salonek obsazen a bude tomu odpovídat i útrata. Pokud se z Radnice stane opravdu náš domovský podnik, samozřejmě zálohy odpadnou - na poprvé mi taková PŘEDEM DOHODNUTÁ podmínka přijde férová, takže jsem na ní přistoupil. Případné účastníky bych tedy prosil aby dorazili, ať tam nesedíme v salonku 3 za můj nevratný litr.
Co se parkování týče - ač mi podle některých mých kamarádů po vojně narostly místo nohou kola doporučuju zvážit řádně výhody dopravy \"sockou\" (možnost popít i alkoholu, nemuset poskakovat v kolonách ...), kterou je tato lokalita velice dobře dostupná (metro B, tramvaj 15, 19, autobus 134, 136, 15, 177, 183, 195) - parkování přímo u hospody nepatří rozhodně k ideálu, jehož představitelem byl třeba Džbán (tam ale zase vadilo právě špatné spojení MHD).
[upravil dne 19/10/2009 Medvěd]