Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Tohle píše život, to kdyby chtěl natočit plánovaně, tak to nedá ani za 10 let tréninku (jaký rozdíl proti tomu vláknu, kde se debilní rodinka snaží zviditelnit díky nepříčetnému řevu otce - lampasáka?
  2. Medvěd

    Peugeot 1007 - Už je doma

    Ne - nebudu kazit Oldovi téma - ALE TAKHLE SI ODPOROVAT V JEDNOM PŘÍSPĚVKU, to prostě pobaví :potlesk:potlesk
    • 42
  3. Medvěd

    Peugeot 1007 - Už je doma

    Aha...teda vždy keď ťa niekto ťukne tak dávaš meniť veci...hm. Som nevedel, že sa nedajú niektoré veci vyklepať a znovu nastriekať. A samozrejme, praskne nárazník, ten sa nedá vyklepať...Na vrakovisku mi ponúkali za 3000 korún a nový som kúpil za 4 tisícky. Ďakujem za vrakoviská. Ujíždíš od tématu. Měnit díly je mnohdy levnější a rychlejší řešení než hledat, kdo A JAK vyklepe a následně kdo A JAK nalakuje .... Na 406ku je k sehnání bez problému cokoli, na 1007 to bude ZNATELNĚ horší (už kvůli počtu ks, které po ČR - i zbytku Evropy - jezdí). Ad ceny na vrakovišti - v ČR není jen jeden vrakáč a když budu hledat díl na běžné auto (třeba 406), je předpoklad, že ten díl bude na více vrakáčích - no a pak přece stačí Bellův přístroj a zjistit si, kde je díl za rozumné peníze. Nemá smysl se tu hádat o přednostech 1007, když oba dva stejně Oldovi doporučujeme 207u - přijde mi to pak úplně zbytečná diskuze.
    • 42
  4. Medvěd

    stavka mhd v Praze

    Principielně neuznávám systém: \"zacpat hubu řvounům splněním jejich požadavků\", páč to pak nutně musí pokračovat jako padající lejno - když si vyřvali ONI (dopraváci, zemědělci), tak budeme řvát i MY (doktoři, učitelé, soudci, bankovní úředníci, prostitutky, metaři, bezdomovci, ....) a budeme tu na sebe řvát všichni a pak se z toho všichni po*erem.
    • 27
  5. Medvěd

    Peugeot 1007 - Už je doma

    Ty búraš aspoň 2x ročne že Ťa trápia ceny karosárskych dielov? Nebourám, ale parkuju na ulici - a taky se řídím heslem NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY (tzn. nikde není psáno, že něco mně nebo Helče nemusí vyjít a pak daleko raději vezmu věci na vrakárně než abych musel kupovat vše nové přímo v Peugeotu).
    • 42
  6. Medvěd

    stavka mhd v Praze

    Důchodci a děti školou povinné většinou nepracují, tzn. že tahle stávka postihne podle mě cca milion lidí. Už i to je ale takové množství, že by těm stávkujícím řvounům mohli rozbít hubu.
    • 27
  7. Medvěd

    stavka mhd v Praze

    Zemědělci si samozřejmě žádnou šanci účastnit se stávky nenechají ujít - kór v zimě, když stejně nemají do čeho píchnout.
    • 27
  8. Medvěd

    Peugeot 1007 - Už je doma

    Osobně, kdybych byl v Tvé situaci, asi bych šel do 207y. 206+ je přeci jen poněkud zastaralá a 1007 je podle mě za moc peněz málo muziky. Určitě je to zajímavé auto, ale vzhledem k jeho pořizovací ceně a poměrně malému množství vyrobených aut budou i specifické díly (hlavně karosařina) poměrně drahé. [upravil dne 12/11/2009 Medvěd]
    • 42
  9. Medvěd

    Restaurace PEUGEOT

    Tak jste našli bez problémů?
    • 26
  10. Medvěd

    stavka mhd v Praze

    Pokud to u DP stále vypadá tak, jako když jsem tam byl zaměstnanej, troufám si tvrdit, že kdyby propustili 30% zaměstnanců, tak by se tam možná začalo i pracovat (nehovořím o řidičích, to je jediná složka, jejíž práce je jasná a je i vidět. Mechanici a většina lidí z kanclů měli v době kdy jsem tam pracoval, docela klídeček a já nemám důvod si myslet, že se na těchto pozicích cokoli změnilo). Vadí mi, když si někdo k dosažení osobních cílů bere jako rukojmí lidi, kteří s jeho představami nemají vůbec nic společného - a je mi jedno, zda je to \"dopravák\" nebo zemědělec, stávku stejně vždycky organizuje oranžovo-rudá koalice netáhel. [upravil dne 11/11/2009 Medvěd]
    • 27
  11. Medvěd

    blazniveaukce?

    Možná jsem blbej - ale u produktů je nastaven \"příhoz\" 10h, cena SMS je ale 30,- Kč - kolikrát tedy budu muset přihodit desetník za 30,- Kč, než se cena dostane na reálnou sumu?
    • 14
  12. Medvěd

    Vedete si statistiku tankovani

    A teď co s tím - budeš chodit pěšky? Nebo budeš místo nafty jezdit na friťák a za plůl roku psát, že Tě oprava vyšla na půl auta? Auto je prima prostředek k dopravě a jeho provoz prostě něco stojí - když se rozsvítí hladový oko, zajedu k pumpě, když je potřeba vyměnit olej nebo něco začne klepat, zamířím do servisu. Návštěva těchto míst je vždycky spojena s odlivem bankovek z peněženky - to tak prostě je a maturovat nad tím, kolik mě tahle sranda stojí ročně nebo za celou pětiletku fakt nehodlám - spočítal si už někdo z \"evidentů\" kolik je ročně stojí pouhopouhé přežití (nájem, energie, jídlo .....) [upravil dne 11/11/2009 Medvěd]
    • 32
  13. Medvěd

    V neděli jsem boural v Jirkově

    občas zaslechnu, že někdo o něčem podobném uvažuje - nesetkal jsem se ale nikdy s nikým, kdo by až k tomu soudu šel (natož aby docílil nějakého doplatku od pojištěnce/viníka)
    • 80
  14. Medvěd

    Vedete si statistiku tankovani

    A to je dobré k čemu? Gumy pochopím, to je tisícová položka, ale když prdne žárovka, tak se dá jiná a jede se dál
    • 32
  15. Medvěd

    Vedete si statistiku tankovani

    Nevedu - jsem od přirození bordelář a taková věc by mě zbytečně obtěžovala (nicméně uznávám, že když si člověk vyhodnotí zpětně kolik jeho líný konečník stál peněz, může to být hodně zajímavé). Výsledek může být zajímavý, ale zadávat někam do systému vstupní údaje a dbát, aby tam bylo všechno a nic jsem nevynechal by mně prostě nebavilo. [upravil dne 10/11/2009 Medvěd]
    • 32
  16. No, Scratchi, jak to říct, abych nedostal při prvním setkání basebolkou? Některé tvé názory jsou zhruba na úrovni -náctiletého pubescenta a zrovna tohle je opravdu markantní příklad. Už vidím, jak policajt pokýve hlavou a poplácá Tě po hřbetě, když před ním budeš předjíždět traktor na plné (bez dodatkové tabulky) a zdůvodníš to tak, jak je popsáno nahoře. Podle mě ho spíš na*ereš a místo řešení nějakou cestou nejmenšího zla ho zcela jednoznačně vyprovokuješ k postihu na horní hranici zákonem povoleného. Chápu, že se nikomu nechce táhnout za traktorem kilometry a pokud mi to situace dovolí, i já ho přes tu plnou prostě předjedu. Na rozdíl od Tebe bych si ale, v případě provedeného odchytu poldama, posypal hlavu popelem a snažil bych se obhájit ve stylu - jel pomalu, nikoho jsem neohrozil ani neomezil, viděl jsem dostatečně daleko, aby manévr byl bezpečný ..... určitě bych ale nepoužil Tvá slova
  17. Medvěd

    Mini zraz Senica?

    Aha - tak jsem zase o kousek chytřejší. Pokud byste někdo trpěl hlady mezi Brnem a Prahou, pak JÁ zase mohu dopobručit restauraci U Raušů ve Velké Bíteši na náměstí http://www.urausu.cz/restaurace/. Pravda, není to přímo na dálnici, ale kvůli velkému výběru chutných jídel za slušné ceny vždy rád ty 3 km od dálnice sjedu. [upravil dne 10/11/2009 Medvěd]
    • 66
  18. Nemáš pravdu - abys mohl traktor předjet přes plnou, muselo by to být povoleno dodatkovou tabulkou - jinak plná platí a měl bys za ním jet třeba i kilák, než skončí
  19. Medvěd

    Mini zraz Senica?

    Čo také je ten Hoffer?
    • 66
  20. Šaškárna pro zviditelnění, ani jsem tu blbost nedokoukal
    • 11
  21. Medvěd

    Restaurace PEUGEOT

    Budvare, zas z toho Práglu nemusíš bejt tak vyplašenej. Pojedeš-li od Brna po D1, znám k Peugeot restauraci zcela triviální cestu - v podstatě jen 4x odbočíš vpravo a restauraci pak už nemůžeš minout (poprvé na 0-tém km sjedeš na Hradec Králové, Mladou Boleslav, Vršovice, následně po cca 500 m odbočíš vpravo (stále smě HK, MB - jižní spojka), pak druhý sjezd směr Zahradní Město, Hostivař, na druhém semaforu opět vpravo do mírného kopce a po 100 m, když hlavní bude uhýbat vlevo, Ty pojedeš rovně. Po cca 200 m budeš mít Peugeot - klub po pravé ruce).
    • 26
  22. Medvěd

    Rada ohledne RZ...

    Pak jedině přesun zpět na Ostravsko
    • 16
  23. Medvěd

    Vánoční dárek

    Zeptej se Dave_ka, třeba Ti poradí (myslím ale, že se taková věc neprodává - vzniká společnou prací minimálně dvou jedinců opačného pohlaví, kupodivu především v noci).
    • 30
  24. Medvěd

    Vánoční dárek

    Hlavně si skontroluj, jestli Ti přibalili všechno podstatné (hlavně NÁVOD K POUŽITÍ & PLÁNEK, KDE HLEDAT VYPÍNAČ). Já si Pavlíka zkontroloval špatně a dodnes mě hněte, že ten vypínač NE a NE najít.
    • 30
  25. Medvěd

    Novy techničaky v SR

    No vida - po zavedení € další věc, o které se v ČR jen kecá a jinde uvádí do života. V něčem jste prostě opravdu lepší
    • 59
×
×
  • Vytvořit...