No, Scratchi, jak to říct, abych nedostal při prvním setkání basebolkou?
Některé tvé názory jsou zhruba na úrovni -náctiletého pubescenta a zrovna tohle je opravdu markantní příklad. Už vidím, jak policajt pokýve hlavou a poplácá Tě po hřbetě, když před ním budeš předjíždět traktor na plné (bez dodatkové tabulky) a zdůvodníš to tak, jak je popsáno nahoře. Podle mě ho spíš na*ereš a místo řešení nějakou cestou nejmenšího zla ho zcela jednoznačně vyprovokuješ k postihu na horní hranici zákonem povoleného.
Chápu, že se nikomu nechce táhnout za traktorem kilometry a pokud mi to situace dovolí, i já ho přes tu plnou prostě předjedu. Na rozdíl od Tebe bych si ale, v případě provedeného odchytu poldama, posypal hlavu popelem a snažil bych se obhájit ve stylu - jel pomalu, nikoho jsem neohrozil ani neomezil, viděl jsem dostatečně daleko, aby manévr byl bezpečný ..... určitě bych ale nepoužil Tvá slova