Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Peugeot Bipper Tepee

    Když Matrixi Ty jsi takové \"tintítko\", že Ti musí být prostorné téměř každé auto - to my, co jsme poněkud jinších rozměrů musíme brát zřetel i na to, abychom se do auta vešli P.S. Transportera dodneška oplakávám - to bylo auto přesně dle mého gusta (ale prodal jsem ho a vím, že dnes by již hlasováním asi neprošel). [upravil dne 15/12/2009 Medvěd]
    • 20
  2. Medvěd

    novinky v eshopu

    Kdybys byl řádným (platícím) členem, asi bys jí na srazu dostal (pokud jsi a nevyzvedl sis jí, pak Ti přijde kurýrem).
    • 40
  3. Medvěd

    Peugeot a Prima pořad Autosalon

    SuperB kombi mě hodně zajímá, umím si ho docela dobře představit jako příjemné rodinné vozidlo (byť V 70 je a zůstane V 70)
    • 31
  4. Nevím, co u Péti řešíte - jakou dobu ta lampa bude reálně svítit? Odhaduju, že maximálně 2 hodiny denně a to silně přeháním. Podle mě je důležité, aby člověk od světla viděl - jinak by stačila do každýho rohu louč a bylo by to jako ve středověku (ale zadarmo). Sám po nějaké lampě do obýváku pokukuju a určitě je pro mě to, jak svítí, důležitější, než jakou má Wattáž použitá žárovka.
    • 76
  5. Medvěd

    Peugeot Bipper Tepee

    Když jsem měl šanci v Bipperu sedět, docela jsem se v něm tísnil - prostorné auto pro mladou rodinu si fakt představuju jinak (minimálně Patrner, ale spíš Expert Teepee). Když si uvědomím, že nám svým prostorem vyhovuje 406ka a do menšího bych opravdu dobrovolně nešel, tak Bipper beru jako z nouze ctnost.
    • 20
  6. Medvěd

    Seřízení vstřiků CR

    Až na jejich cenu v případě výměny - když jsem kdysi četl na kolik vyšla výměna vstřiků Přemu, šly na mě mrákoty.
  7. Lubk0 - ať slouží Kmotřík - z Tvého výběru bych volil Kleberky
    • 93
  8. To Peugeot09: že nevíš, kde je Prýgl je mrzuté, ale dá se to pochopit (taky nevím zdaleka všechno) že ale tuto informaci netuší OK 406, který se na fóru pohybuje již několik let a celý ten čas celé fórum velice podrobně čte, je mi velice podivné - srazy na Prýglu se totiž opravdu konají s železnou každoměsíční pravidelností v Brně. [upravil dne 15/12/2009 Medvěd]
    • 27
  9. Vzhledem k tomu, že Prígl je v Brně, bude restaurace U lva tamtéž (určitě to není restaurace Peugeot-club v Praze, to by se brňákům moc nerentovalo). Restaurace U lva, Kníničky (na hrázi přehrady) Brno - Kníničky OK 406 - si myslím, že už jsi dost starý pardál na to, abys věděl, že príglsrazy jsou v Brně, Džbány v Praze, garážsrazy v Tejně apod. [upravil dne 15/12/2009 Medvěd]
    • 27
  10. Tak nevím, zda by se mi chtělo takové kabrio dávat dokupy - spíš bych se modlil, aby se našel někdo, kdo ho za pár šušňů koupí Jak jsou na tom nosné části? Nebylo bourané? To jsou otázky, které by se mi honily hlavou - než kabrio po ráně, to raději chodit pěšky
  11. No 13 kWh za den je asi docela dost
    • 76
  12. Oddie - my ty bodovky máme pouze jako doplňkové osvětlení na konkrétní díly pracovní plochy, které dokážou osvítit celkem dostatečně (současně s nimi většinou jede i hlavní osvětlení). O podélných zářivkách jsme také uvažovali, ale jejich \"umělé\" světlo nám prostě nevyhovuje.
    • 35
  13. Aluško taky pereme téměř denně, minimálně 4x týdně je to určitě (+ k tomu i sušička)
    • 76
  14. Vredesteiny jsem jezdil na 309ce a 405ce a velká spokojenost.
    • 93
  15. Doporučuju zvednout tydlifoun a do servisu zavolat - dozvíš se jak přibližnou cenu, tak se budeš moci přímo dohodnout na termínu opravy (což si dost dobře přes fórum neumím moc představit).
  16. Tak to by tam asi měli namontovat (hlavně osadit) přímo truhláři vyrábějící skříňky [upravil dne 14/12/2009 Medvěd]
    • 35
  17. 4 [upravil dne 14/12/2009 Medvěd]
    • 35
  18. 3 [upravil dne 14/12/2009 Medvěd]
    • 35
  19. 2 [upravil dne 14/12/2009 Medvěd]
    • 35
  20. My jsme koupili nad pracovní desku bodovky klínového tvaru (stejně osazené máme i zásuvky). [upravil dne 14/12/2009 Medvěd]
    • 35
  21. Medvěd

    2,0HDi

    Nejlepší tuning Partnera je montáž motoru 2,7 HDI do ložného prostoru a hnát s ním zadní nápravu - ale asi se tím ztratí jeho užitné vlastnosti [upravil dne 14/12/2009 Medvěd]
    • 10
  22. Uvedu mou včerejší hlášku na pravou míru prostě pokud platím za elektřinu únosnou sumu (není nutný žádný dramatický doplatek), propálené kWh mě nezajímají - kdyby došlo nějakému extrémnímu nedoplatku ať už elektriky, tak plynu nebo vody, určitě by mě to v klidu nenechalo. Poslední rok ani nesleduju, jaké složenky domů chodí - svých peněz nemaje předám složenky ženě a ta je z účtu prostě uhradí (věřím ale, že kdyby došlo k nějakému drama, velice rychle bych se o tom dozvěděl).
    • 76
  23. Medvěd

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    Pastorku - ve druhé části mato88 příspěvku se o svém návrhu partnerství jasně zmiňuje tak isto ako som poziadal o partnerstvo napriklad,zaplat love a este daj zlavu clenom,to co je za blbost,clenom dam 10% zlavu na tovar a este mesacne platit,sa uz konecne zobudte,takto to nejde,nemoze niekto porovnavat nas obchod kde robime minimalny obrat napriklad s autokelly alebo pod.to su take veci co mi dost vadia [upravil dne 14/12/2009 Medvěd]
  24. Tak napíšu pěkně \"konev\" a našinec by hned byl v obraze
    • 86
  25. Čo také je to tá krhla?
    • 86
×
×
  • Vytvořit...