Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Ne, že bych se svými 8mi dioptriemi byl mistr bystroočko, ale ženská to SWčko 100% neřídila
  2. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Tak i já se připojím: 1) v úterý kolem poledne před restaurací Na Štěpáně stříbrná 406 BK (tipuju Shreka) 2) dnes kolem 14.30 jsem před obcí někde poblíž Neratovic předjížděl kamion a když jsem se před něj řadil a začal brzdit na předpisových 50, všiml jsem si, že za mnou jede ještě světlezelená 307 SW, která se také hodlá vejít ještě před něj - situace nebyla úplně O.K., ale nakonec jsme se vešli všichni. Pak mě 307a předjela a v Líbeznici, když jsem jí zase dojel, jsem si všiml, že má klubové podložky (5S9 4811 ???)
  3. Finální rozdělení nocležníků na Zimním klouzání: 1.patro: 11-max.3L Medvědi 12-max.4L (manželská postel) Petav, Luki, Jarajarda, Jirka 14-max.2L Hurvajz, Peta 15-max.4L Vvitty, Aka, Kurt, Radka S. 16-max.2L Pastorek 2.patro: 21-max.4L Bohunka, Šipka,Scratch, Miiss Scratch 22-max.4L (manželská postel) Neons family 23-max.4L (manželská postel) 24-max.2L (manželská postel) Matrix Chosé, Matrix Arven 25-max.4L 26-max.3L 3.patro-apartmány: 31-max.6L (manželská postel) Přema, Nanjua, PP 205, Kalamity Jane, Elton, Pe.Tr 32-max.5L Kobra, Peawey, Vřískot, Hot Men, Džáňa Počasí na místě dnes v 15 hodin cca 10 C, po sněhu ani stopy - vyhlídky do budoucna neveselé, ale MY se zabavíme i tak [upravil dne 7/2/2011 18:36 Medvěd]
  4. Medvěd

    Jawa 250 - co s ní?

    Mám kámoše, který se o takové stroje zajímá, poptám se na názor.
  5. Všichni \"neplatiči\" vyjma Neona jsou se mnou domluveni na platbu na fleku [upravil dne 6/2/2011 19:25 Medvěd]
  6. Tip do ankety nedávno kamarád slavil narozky zde: http://www.upecku.cz/index.php?misto=2 a byli jsme všichni nadšeni. Od Radnice je to za bukem a prostředí je velice příjemné (viz. fotogalerie)
  7. Tak jsem se dozvěděl, že můj bývalý spolužák se snaží o zkrocení Fábie v rallyesprintu. Ač to není Peugeot, myslím si, že videa z rychlostních zkoušek jsou vcelku zajímavá [upravil dne 1/2/2011 16:46 Medvěd]
    • 8
  8. Medvěd

    Hledam praci

    Sorry - nedá mi to, ale opravdu hledáš s dostudovanou VŠ (předpokládám titul ing.) práci řidiče? Jinak pokud je kulatý koláč Tvé přání, zkusil bych třeba PPLku, tam berou řidiče téměř trvale.
  9. Medvěd

    Spotreba GLD 6.8l??

    Přemo klid, my to auto už kupovat nebudem
  10. Dobrá propagace
  11. Na tohle jsem v létě čučel na Orlíku (nebo Slapech?) - každopádně: a) nechápu, jak to může fungovat b) nechápu, jak se na tom někdo vlastně může udržet c) nechápu, proč to dělá - zmrzačit se dá i jiným způsobem
  12. Stejně to Ferry dělá jen kvůli tomu, že nikdo nekupuje plechařinu a než aby zrezla v garáži, tak jí raději použije sám.
  13. Osobně bych mlhovky přední téměř nepoužíval (to už by muselo být fakt mlíko, abych je rozsvítil), zadní mají svítit jen když je MLHA (za deště je nezapínám a byť je někde v zákoně zmínka o tom, že by se měly pouštět i za deště, já bych za to takovým řidičům lámal ruce). Ideální chování popsal Sytič, ale to by hlava musela být vybavena mozkem ve funkčním stavu a ne jen sloužit jako dekl, aby při dešti nepršelo do krku). Vadí mi zapojení mlhovek na jeden přepínač, jako to má spousta aut (i 406ka) už z výroby. Řidič by měl mít možnost rozsvítit si taková světla, která v dané situaci potřebuje - jedu-li v mlze na konci kolony, budu samozřejmě svítit zadníma mlhama, ale současně bohužel i předníma mlhovkama na auto před sebou, což pro řidiče přede mnou nebude 2x příjemné.
  14. Si kočka myslela, že jí zveš na kafčo a Ty to takhle zazdíš
  15. Já oceňuju přímočarost inzerenta. Případného kupce jasně a zřetelně informuje o veškerých nedostatcích, které auto má a tak se kupec může svobodně rozhodnout. Je mnoho prodejců, kteří prodávají auto v podobném stavu, ale před nafocením ho umejou a následně tvrdí, že je to auto po dědečkovi z babiččiny strany, je v 1a stavu a všechny nedostatky, které se kupci podaří odhalit, jsou jen \"kosmetické drobnosti bez podstatného vlivu na provoz auta\".
  16. Kdysi jsem uvažoval o něčem podobném, ale názory případných účastníků se natolik rozcházely, že jsem z toho nakonec vycouval. Ona třeba už představa celé noci ztrávené v busu, pak několikahodinovém šmajdání po muzeu a následně zase X hodinové cesty zpět není pro každého (já bych to třeba i dal, ale vím, že mě někteří psali o nutnosti noclehu v hotelu, což pak zase zájezd posunulo do jiných finančních dimenzí). Kuk sem - [upravil dne 22/1/2011 10:10 Medvěd]
  17. Medvěd

    Člen ID 540

    Kura není nikdo - Punkáčovi vypadlo jedno písmenko, myslel, že máš kontaktovat Superadmina Kurta
  18. Lopaty vznikly daleko dřív než nějakej Šaldův one man agresor klub. Co já vím, tak se vznik \"Klubu lopat\" datuje na Chomutovský podzimní sraz a má s ním hodně co do činění Přema, Pe.Tr, PP205, Elton a hóóódně, hóóódně tequilly.
  19. Pokud Tě to uklidní, tohle taky nikdo chtít nebude
  20. Není to náhodou Neonův \"ropis\"?
  21. Oddie byl určitě na jarním srazu v Mělníku (sice jen na pár hodin a bez auta, ale BYL) [upravil dne 21/1/2011 22:50 Medvěd]
  22. Medvěd

    straki007 přesvědčil

    Jo, jo - garáž naloží na podvalník a už frčí.
  23. Jsem tu tuším od roku 2003, kdy jsem si s Helčou pořídil 309 1,8 TD. Jednalo o svařenec ze dvou aut, ještě k tomu s ne příliš rozšířenou motorizací a s ní souvisejícím podvozkem (přední náprava z GTI). Tak jsem se snažil o autě zjistit víc - a našel jsem Peugeot-club. Následně jsem nutně potřeboval zámek do 5-tých dveří, tak jsem se tu pozeptal, zda někdo nemá a ozval se Oddie, že mi ho nechá v servisu na Harfě a že to pak někdy nějak srovnáme. Tento nevšední přístup mi vyrazil dech, vlastně jsem i díky tomu našel relativně slušný servis v Praze a tak nějak jsem uvízl ve spárech chobotnice zvané Peugeot-club. Po nějakém čase se blížily volby do výkonného výboru klubu, do kterých se nikdo nepřihlásil a tak se do vedení dostaly místo členů, kteří už o chod klubu ztratili zájem, manželky zakladatelů. Nakonec to vyvrcholilo předčasným odchodem Mašinky a jeho manželky z vedení a v mimořádných volbách jsem už kandidoval já společně s Jirkapem (Jirkou Pošíkem). No a v následujících volbách mě řádní členové zvolili předsedou, tuto funkci jsem vykonával o něco déle než 3 roky, z funkce jsem rezignoval k 1. 1. 2009 (hlavním důvodem byly dlouhodobé problémy s rekonstrukcí bytu). Toto vlákno je dobré k získání jakéhosi přehledu, jak to vlastně bylo s klubem v minulosti, myslím si, že by i stálo za to pokusit se dát dokupy jakousi \"kroniku klubu\" - dokud se tu ještě vyskytují lidé, kteří o základech něco vědí.
  24. Medvěd

    straki007 přesvědčil

    Hezky se to čte - takových příspěvků by fórum sneslo i několik týdně a pořád by lidi bavily.
  25. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    V roce 2006 a 2007 jsem v Humpolci býval několikrát týdně (živila mě firma v Hliníkově městě sídlící). To jsi ale ještě nebyl v klubu Ty ......
×
×
  • Vytvořit...