Tak něco málo k možnosti prohlížení fotek z Medvědího pohledu:
nejvíce mi vyhovovalo, když se po sraze objevil ve vlákně klikací odkaz (např.: fotky od Scratche) - po kliknutí na něj jsem si pak mohl fotky prohlédnout a ty nejpěknější třeba pak i uložit. Kdysi se dokonce takové soubory ukládaly na hlavní straně do sekce Fotky ze srazů - zde byl ale problém, že ukládání prý nešlo ošetřit tak, aby fotky měly i posloupnost shodnou s tím, jak je autor nafotil (na tuto drobnost jsem si zvykl).
Pak se začaly fotky vkládat kam koho napadlo a pro nás, PC analfabety, začaly s prohlížením fotek problémy. Proč si mám stahovat do PC fotky, když se na ně chci jen podívat? Proč mám opisovat nějaký hieroglyfy a čekat desítky minut, než se mi v PC uhnízdí mnohamegový soubor? Chápu, že se asi nelze zavděčit všem, ale v jednoduchosti je síla a tak jsem nadšen z toho, když lidé nevyhledávají zbytečné složitosti a fotky prostě umístí tak, že jsou jednoduše viditelné.
FTP - netuším, co to je, ale když si JirkaP myslí, že je to užitečné, ať klidně místo poskytne.
[upravil dne 1/6/2011 15:25 Medvěd]