Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Děkovačka

    Tak to se hezky čte, kéž bychom se tu s podobnými příspěvky setkávali častěji
  2. Rodiny s dětmi většinou využívají blízký penzion (cca 10 minut chůze)
  3. Jarouši díky
  4. Takže to pak bude vypadat nějak takhle? http://www.peugeot-club.com/index.php?co=galerie/menu&upload=/foto_srazy/oficialni A daly by se tam nějak umístit všechny fotky ze srazů, co se různě flákají po netu? [upravil dne 1/6/2011 19:22 Medvěd]
  5. Tak něco málo k možnosti prohlížení fotek z Medvědího pohledu: nejvíce mi vyhovovalo, když se po sraze objevil ve vlákně klikací odkaz (např.: fotky od Scratche) - po kliknutí na něj jsem si pak mohl fotky prohlédnout a ty nejpěknější třeba pak i uložit. Kdysi se dokonce takové soubory ukládaly na hlavní straně do sekce Fotky ze srazů - zde byl ale problém, že ukládání prý nešlo ošetřit tak, aby fotky měly i posloupnost shodnou s tím, jak je autor nafotil (na tuto drobnost jsem si zvykl). Pak se začaly fotky vkládat kam koho napadlo a pro nás, PC analfabety, začaly s prohlížením fotek problémy. Proč si mám stahovat do PC fotky, když se na ně chci jen podívat? Proč mám opisovat nějaký hieroglyfy a čekat desítky minut, než se mi v PC uhnízdí mnohamegový soubor? Chápu, že se asi nelze zavděčit všem, ale v jednoduchosti je síla a tak jsem nadšen z toho, když lidé nevyhledávají zbytečné složitosti a fotky prostě umístí tak, že jsou jednoduše viditelné. FTP - netuším, co to je, ale když si JirkaP myslí, že je to užitečné, ať klidně místo poskytne. [upravil dne 1/6/2011 15:25 Medvěd]
  6. Vidíš to - já jim zase děkuju za to, že jsem jejich fotky mohl normálně vidět bez jakýchkoli problémů, což z Tebou propagovaného \"uložto\" jaksi neumím.
  7. Na 90% ano
    • 58
  8. My se chystáme v srpnu sem - http://www.certovykameny.cz/?language=cs . Byl jsem tam počátkem května na víkend a docela se mi líbilo na Rejvízu. Dal jsem si jednodenní výšlap z Kamenů přes Rejvíz (hezké rašeliniště a ještě hezčí hospůdka), Zlatý chlum a Křížový vrch zpět na chatu - tůra se v pohodě dala ušlápnout [upravil dne 31/5/2011 16:30 Medvěd]
    • 15
  9. Taky se připojuju k díkům za tento sraz, který z mého pohledu neměl chybu (až na páteční večer, kdy několik hodin pršelo - to ale pořadatelé ovlivnit nemohli). Speciální poděkování patří Jaroušovi 307 a celé jeho family, díky jejich přítomnosti (hlavně malé Elišky) si sraz užil i Pavík a já jsem se tedy mohl částečně věnovat i jiným aktivitám než hlídáním nudícího se prcka.
  10. Medvěd

    Koupě Auta

    Mým favoritem pro nástupce 406ky je Volvo V 70, ideálně s motorem 2,4 D - 4D. Z Tvého výběru bych šel nejspíš do Mondea - sehnat ojetou slušnou A6ku považuju za akci rovnou zázraku
    • 86
  11. Medvěd

    Alu 15 306 combi

    Klidně o mohou dělat ložiska - řešil jsem to před měsícem na 406ce. Hliníky jsou o něco těžší než obyčejná plechová kola a tak, když je dáš na \"načatou nápravu\", začnou dělat bordel i když plechy to ještě v pohodě ustály. Doporučuju zajet do servisu a nechat vše zkontrolovat - ale jak jsem řekl, tipuju to na vadné ložisko (rovnou udělej obě, stejně bys to druhé dělal za chvíli taky).
    • 12
  12. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Včera jsem viděl žlutou 306 kabrio, na místě spolujezdce trůnil Homer Simpson - něco mi říká, jako bych už někdy tohle auto zaregistroval na fóru (ale 100% si jistej nejsem).
  13. Medvěd

    Grillmasters

    Skopový nikdo nevozí - jinak vezmi cokoli, sní se téměř vše
  14. Tak já bych Vás čistě teoreticky mohl potkat až za Mělníkem - jedu po D8 na Novou Ves, pak Mělník a camp - vše po kvalitních silnicích děr prostých (cestu z Brandýsa na Mělník znám a auto si umím zničit i jinak ). [upravil dne 25/5/2011 08:17 Medvěd]
  15. Medvěd

    koloskopie

    Držím palce a připojuju se k předřečníkům - nevěš hlavu, musí bejt i líp.
    • 35
  16. Staré známé přísloví nám praví: NESTAHUJME KALHOTY, KDYŽ BROD (BROK) JE JEŠTĚ DALEKO Co se pičasí týče, většinou nějakým zázrakem vyšlo na piškotosraz počasí relativně slušné - co se týče zimy, je spousta šancí, jak se jí dá ubránit (alkohol, přítulka, svetr ...) - co se týče deště, tak holt mají smůlu kabrioletisti a Scratch, my ostatní máme povozy zastřešené (hospůdka zřejmě bude mít střechu též - jen dýmající jedinci závislí na nikotinu budou muset své špumprnágle provozovat na nekryté planině - A DOBŘE JIM TAK). Jediná legranda, kterou déšť může zásadně ohrozit je už dlouho inzerovaná grilovačka - o tu bych jako milovník dobrých pochutin přišel ale opravdu nerad.
    • 36
  17. Medvěd

    Spotřeba Corolly

    Když mi to napíše majitel 3,0 V6, chápu to - ale tohle je pouhá 1,6ka a ještě k tomu auto rozměrů nákupní tašky.
    • 18
  18. Medvěd

    Spotřeba Corolly

    Myslím, že by ses mohl vejít jen pokud bys byl současně brzda provozu (tzn. pomalé rozjezdy, vyřazování a dojíždění před křižovatkami s minimálním využitím brzd apod.). Pokud ale chci, abych na semaforu neprojel jen já, ale i několik dalších aut, pak je třeba plyn polechtat a už jsme v těch nesmyslných hodnotách. Zlatej nafťáček - tomu je v podstatě jedno, jak dupeš na plyn - spotřeba se tím zvyšuje o pár deci, nikoli o litry.
    • 18
  19. Medvěd

    koupě zavedeného e-shopu

    Nejspíš souhlasím s Kirkisem - kdyby to bylo tak jednoduché, tak má e-shop každý, kdo má do ... díru. Ono třeba jen zajistit návštěvnost a přísun zboží za konkurenceschopné ceny není žádná legrace
    • 28
  20. Každopádně bude asi dobré zajet někam, kde UMÍ pracovat s diagnostikou (kde do ní nejen učeně koukaj´, ale kde vědí a umí změřit různé hodnoty, které ta diagnostika umí ukázat). Můžou být v háji vstřiky, může být třeba jen zanesenej vzduchovej filtr, .......
    • 22
  21. Medvěd

    Spotřeba Corolly

    Každopádně zase další důvod, proč bych si benzínový krám nekoupil - se 406kou mám ve srovnání s různými šetřílky zde na fóru spotřebu poměrně vysokou (už jsem si zvykl ), ale ve srovnání s tímhle prtětem je spotřeba kolem 7,5-8l nafty v lodi, kam se mi všechno vejde (a ještě zbyde), vyloženě nádherná.
    • 18
  22. Medvěd

    Spotřeba Corolly

    Rozsah hodnot v anketě naštěstí dostačuje, ale stejně ..... 10,6 l, které pro město udává výrobce, je celkem brutální hodnota - ale zase lepší, než aby v TP byla spotřeba ve městě třeba 9 a já musel vysvětlovat, proč se mi jí nedaří docílit. [upravil dne 24/5/2011 09:26 Medvěd]
    • 18
  23. Nemáš tam náhodou nějakého \"chip-píska\"?
    • 22
  24. Medvěd

    Spotřeba Corolly

    Tak přiznávám, že s tímto prckem velikosti Fóbie jezdím po Praze za necelých 11 l/100 km, z čehož mě při tankování naskočil na čele opravdu mohutný proud studeného potu. V TP je ale údaj velice podobný, tak jen doufám, že ho zaměstnavatel bude brát na zřetel Důkaz místo slibů v příloze [upravil dne 24/5/2011 09:14 Medvěd]
    • 18
  25. Jak si tu někteří měli možnost přečíst, změnil jsem v dubnu zaměstnavatele a tím i získal na popojíždění po Praze Toyotu Corollu 1,6 VVTI s automatickou převodovkou. Dnes jsem byl na STK a zjistil jsem, že mnou docilovaná spotřeba benzínu není zaviněna až tolik mými nohami, ale že podobnou hodnotu mám pro městský provoz opravdu uvedenu v technickém průkazu. Dotaz tedy zní - kolik má toto vozidlo spotřebu na 100 km v městském provozu s medvědí nohou? Ilustrační foto: http://www.sbazar.cz/img/original/43/5789043_2.jpg
    • 18
×
×
  • Vytvořit...