Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. http://www.novinky.cz/krimi/238877-do-auta-s-kamerou-narazili-v-praze-policiste-spechajici-k-napadeni.html
    • 58
  2. Stiflere - máš pravdu, i má žena, brácha a prcek jsou řádnými členy a příspěvek na fórum nenapsali nikdy žádný. Ad marže v e-shopu: zveřejnění takhle citlivého údaje je z mého pohledu mnohem horší než tolikrát okecávané zveřejnění rodného čísla. Už si dokážu v barvách představit ty řeči, že je to nebo to drahý, že klub zboží prodává se ziskem ...... - prostě víc problémů než užitku.
  3. Medvěd

    pcr a rozsvicene blinkry

    Vincente, Vincente - až takoví \"estéti\" dostanou rozum, to se na silnicích spoustě ostatních docela uleví. Z praxe - vidím-li auto s rozsvíceným blinkrem, podvědomě očekávám, že bude odbočovat (až druhotně řeším, zda blinkr bliká nebo jen svítí = odešel přerušovač). Pokud svítí (blikají) blinkry čtyři, očekávám u auta nějaký problém a stávám se ostražitým. Jestliže by se ale Tvůj nápad nějakým způsobem povedlo mezi \"tuzery\" rozšířit, obávám se, že by následně opadla pozornost řidičů mého typu (včera jsem to 5x viděl a vždycky to byl jen výstřelek nějakýho ..., tak proč dávat zase bacha) a nakonec by kvůli tomu mohlo bejt bouraček až hanba. [upravil dne 13/7/2011 12:55 Medvěd]
    • 32
  4. Ale určitě by bylo hezké \"vypíchnout\", že ten, ta nebo to jsou řádnými, tedy platícími členy [upravil dne 13/7/2011 12:47 Medvěd]
  5. Milane 1) Trundíkovi věřím 2) myslím si, že je dobré, aby klub měl dlouhodobě jednoho účetního 3) tím, že Trundík nekandidoval do vedení se zajistilo to, že nad jeho prací bude bdít současné vedení klubu a jeho revizní komise - takže by i dotyčný člen, kterému se původní stav nelíbil, mohl být spokojený
  6. Jsem tak rychlej, že mi přes monitor během psaní skočilo okno lákající ke koupi programu na zrychlení PC. Po scanu mého PC mi program odhalil kolem 20 000 nepotřebných a počítač zpomalujících souborů, ale dále už se jedná o placený program - sice v řádu stokorun, ale přesto se ptám, zda má někdo s tímto programem http://www.zrychlenipocitace.cz/buy.aspx zkušenosti a jestli si jeho instalací náhodou spíš neuškodím? Každopádně v opisovaném textu mi těžce vadila jeho nesmyslnost - kdyby se jednalo o opis vět, které by něco sdělovaly bylo by psaní mnohem snadnější [upravil dne 10/7/2011 22:02 Medvěd]
    • 22
  7. Pokud by rodinám s dětmi nestačily nabízené chatky, je možno ještě spát v místním penzionu http://www.sebetov.cz/penzion/default.htm několikrát jsem tam spal a vždy jsem byl spokojený (kapacita penzionu je tak 4 rodiny, vzdálenost cca 10 minut chůze od místa srazu) [upravil dne 10/7/2011 20:44 Medvěd]
  8. Andy - možná mám jen špatnej pocit, ale nejsi náhodou ten obchodník, který svým zákazníkům platby kartou umožňuje? Pokud Ti to tak vadí, tak terminál vrať a kasíruj vše keš - bude to Tvá svobodná volba (stejně jako bude volbou zákazníka, zda bude nakupovat u tebe nebo u někoho, kdo nelpí na přehrabování se v barevných papírcích, ale umožní mu zaplatit zboží kartou) a uvidíme, jak dlouho budeš ještě fungovat.
    • 27
  9. To Krtek: Vzhledem k tomu, že ten ... má za sebou i blokování autobusu plného lidí (viz. několikrát v TV předváděné video) jsem přesvědčený o tom, že vybrzdil i nějaký ten kamion. Ale těm klukům za volanty mnohatunových kolosů se většinou nechce ztrácet čas a vysvětlovat cajtům, zda toho blba trefili dík nedodržení bezpečného odstupu nebo zda jim to zašláp´ tak, že nemohli zastavit i kdyby chtěli. [upravil dne 8/7/2011 08:07 Medvěd]
    • 65
  10. Hodně stará a známá fotka
  11. Pokud Prahu znáš, klidně přijeď autem. Já Tě neznám a protože mám třeba sestřenku ve Štěchovicích, která by do Prahy autem nevjela ani kdybych jí za to zaplatil, nabídl jsem alternativní řešení
    • 53
  12. Hmm - nová informace, o které jsem nevěděl.
    • 27
  13. Já bych tedy 12,- Kč kartou neplatil - přijde mi, že to opravdu zdržuje víc, než vytažení dvou mincí z kapsy. Ale zase na druhou stranu klidně zaplatím nákup s cenou přes 100,- Kč kartou a věřím, že konkrétně pumpaři jsou z existence karet přímo nadšení. Andy - píšeš, že v kase do 10 000,- Kč v hotovosti, zbytek je problém obchodníka? Já dnes tankoval do Piškota naftu za 2300,- Kč, tzn. čtyři taková auta a pokladní by měla s tržbou prchat k trezoru? A co po tankování kamionu - to by do trezoru běhala po každém řidiči? Sorry, ale to si radši počkám pár vteřin, než se částka elektronicky odepíše, než ob auto čekat, až se uloží prašule v trezoru. Svádět krádeže na sociálně slabé je možná dojemná pohádka, ale dojme jen někoho. Kradlo se i za socíku, kdy sociálně slabí neexistovali (taky pohádka), krade se dneska a krást se bude i kdyby každej spal v pozlacený posteli - pokud je tu ale jakákoli možnost čorkařům ztrpčit život jsem všema deseti pro a karty jsou jednou z prokazatelných variant, jak toho dosáhnout.
    • 27
  14. Ideální je takové auto někomu prodat a \"zapomenout\" mu o vychytávce říct
    • 14
  15. Myslím si, že je málo válek a tak se lidstvo snaží vybít jinými způsoby - spojí-li se dohromady alkohol nebo jiné drogy s adrenalinem, může jít (bohužel) o krk i zcela nevinným [upravil dne 7/7/2011 19:32 Medvěd]
    • 11
  16. Znám několik pracovníků čerpaček, kteří jsou za ty \"pohodlné lidi platící kartou\" velice rádi. Je fakt, že v našich podmínkách jde umožnění platby kartou k tíži prodejce, ale zase na druhou stranu se tím značně omezil podíl hotových peněz točících se přes pokladnu a tak, když se nějakej fetka rozhodne a pumpu v noci přepadne, odchází \"jen\" s několika tisícovkami. Kdyby karty nebyly, byl by přepadených pump zcela jistě mnohem vyšší počet. [upravil dne 7/7/2011 16:58 Medvěd]
    • 27
  17. Přiznám se, že - zřejmě z důvodu mého věku - vůbec nefandím žádnému obcházení autorských práv (prostě si uvědomuju, že za každou práci by měla přijít odměna a cesty k jakémukoli obcházení by měly být potírány mnohem citelněji než je tomu nyní). Vím, že spousta lidí je přesvědčena o tom, že - je-li něco přístupné na internetu - pak je daná věc (hudba, film, kniha, program ....) automaticky zadarmo a ten, kdo za ní platí, je blbec hodný maximálně pohrdání. Podle mně je potřeba nějak docílit toho, aby si i internetová komunita uvědomila, že obcházením autorských práv dosáhne jen toho, že se na ní autoři nějakých schopných produktů vyfláknou a najdou i jinou - pochopitelně placenou - cestu, jak svůj produkt prodat. Umístění autorského díla na volně stažitelný web bez vědomí autora je podle mně obyčejná krádež a ten, kdo něco takového páchá, by měl být po zásluze honorován. [upravil dne 7/7/2011 12:22 Medvěd]
    • 33
  18. Myslel jsem toto: http://www.peugeot-club.com/galerie/foto_bez.php?foto=/eshop/galerie/312/1.jpg Velká samolepka, co má Aluška, už je zřejmě vyprodaná
    • 16
  19. Dej si tam ten nápis, co je v nabídce klubového e-shopu (pokud teď není, určitě bude doplněn) - jsem kategoricky proti jakýmkoli bastlům klubového loga. P.S. ta velká nálepka, co má na autě Aluška, by taky mohla v shopu být [upravil dne 6/7/2011 16:40 Medvěd]
    • 16
  20. Vykašlal bych se na sentiment - stávající bořku rozprodal na díly (nemáš-li na rozebírání prostory, tak i vcelku by to jistě někteří vykoupili) a pořídil mladší a lepší kousek - i kdybys to dal dokupy, furt by to byla jen opravená rána a asi bys už nikdy autu 100% nevěřil.
    • 44
  21. Nevím, jak moc znáš Prahu - ale osobně bych na Tvém místě jel sockou (BUSem na Smíchov, odtud krtkem na Palmovku a pak pár zastávek MHD) - pak si klidně můžeš dát pivko a nemusíš se stresovat z průjezdu přes Malou Stranu nebo Magistrálu.
    • 53
  22. Podobně \"nedobytně\" (jako výše zaparkovaná Suzuki) jsem zcela nuceně zavíral auta, když jsem se potřeboval s firemním Ducatem zastavit na nákupu v některém z hyper super marketů - místa tam nakreslená jsou plánována na auta typu Trabant nebo maximálně Š 105, že v současné době jsou auta podstatně rozměrnější si páni architekti nestačili všimnout
    • 6
  23. Určitě bych se ze Štúrova nehnal až do Příbrami, dobré reference má i Domin v Humpolci (na D1 cca 100 km před Prahou). To Medion: Z Hradce Králové je Humpolec taky mnohem blíž než Strakonice. [upravil dne 4/7/2011 10:00 Medvěd]
    • 20
  24. Přišlo mi to trochu zinscenovaný, ale jinak dobrá reklama na auta se sundavací střechou. [upravil dne 4/7/2011 08:17 Medvěd]
    • 6
  25. Ahoj. Týden na poznání krás jižních Čech nestačí, ale chceš-li jen takový nástin ... Perlou jižních Čech je bezesporu Český Krumlov - když už tam budete, zajděte i na program v otáčivém jevišti, stojí to za to. Nedaleko od Krumlova je Kratochvíle (http://www.zamek-kratochvile.eu/ ) - měla by být otevřena po nějaké zásadnější rekonstrukci (tuším, že i tam bývá nějaký divadelní program) Velice hezky je i v Novohradských horách, v Nových Hradech (http://www.nove-hrady.cz/zamek/index.php ) by měl být též zámek po rekonstrukci. Doporučuju navštívit i Třeboň, Jindřichův Hradec, Červenou Lhotu, Tábor, Bechyni, Prachatice (zde, kdybyste tam byli v době hladu, tak určitě zajděte do místní Indické restaurace - http://www.prachatice.indicka.cz/home.htm;jsessionid=3F835FC6A2FB571CCF8B7D05D8EDCBB3?execution=e1s1 , moje oblíbené jídlo je toto: http://www.prachatice.indicka.cz/tovar/chicken_tandoori_rainbow/detail_tovaru.htm?execution=e2s1 doplněno http://www.prachatice.indicka.cz/tovar/aloo_protha/detail_tovaru.htm?execution=e3s1 ), ještě stojí za vidění Hluboká (nejen zámek, ale i lovecký zámeček s malou ZOO) a nedaleko Temelína ležící Kameňákov (cestou z Hluboké pojedete přímo pod chladícími věžemi). Navštívíte-li Jindřichův Hradec, pak určitě vyšetřete čas a projeďte se úzkokolejkou ať už do Nové Bystřice nebo do Obrataně - cesta vláčkem je super zážitek. V jižních Čechách je toho k vidění spousta a určitě bude dost dalších přispěvovatelů, kteří upozorní na další místa hodná navštívení. P. S. A přihřeju si polívčičku - mně v rozhodování co všechno navštívit pomáhají tyto weby: http://www.turisticke-znamky.cz/main.php http://k8.kreteni.eu/tz/tz.php?tz=cz Možná se z Vás stanou taky sběratelé jako já http://k8.kreteni.eu/tz/stat_sberatel.php?osoba=50 [upravil dne 3/7/2011 23:35 Medvěd]
    • 10
×
×
  • Vytvořit...