Dovolim si hlavni myslenky vlakna shrnout:
Zivot na foru ma svoje musky, ale vcelku se nam tu libi
Forum a klub byl, je a bude presne takovy, jaky si ho udelame
Ve vztahu k politickym diskuzim za sebe slibuju, ze se POKUSIM neragovat na temata (zejmena ta politicka, zakladana ....... - vsak oni vedi), ktera ve mne zazehnou \"jiskru\" a pak jsem mozna ponekud tvrdsi - ale ponechavam si moznost reagovat na osobni narazky. Pokud nekomu nejaka temata vadi, nemusi je cist a uz vubec nemusi reagovat - takova temata pak sama umrou a kdyz neni s kym diskutovat, tak se ani nova na podobne tema tvorit nebudou. Sice nevidim duvod, proc by se tu mela zakazovat diskuze o politice - ale je-li to vetsinovy nazor, pak nereagovanim docilite sveho i bez zakazu.
Na rozdil od Scratche nemam pocit, ze by to tu slo do p_dele, ale spis dochazi k prechodu od nadseni k realite
Pro Stifflera - cetl jsem az do konce, ale pujceny stroj neumi hvezdicky.