Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Jako nejakou primou pripojku?? Ze bych se cestou domu zastavil natankovat?
  2. Medvěd

    Spotřeba fakt super

    A nebudu nic psat
    • 25
  3. Jak se tak divam, stejne nakonec skoncis ve staji VOLVO (zastanci Fakir, Medved, Hurvajz a mnozi dalsi, o kterych nevim)
  4. Medvěd

    Naše policie....

    Osobne jsem nepochopil, jak to, ze si mohl zevnitr otevrit zavrene zadni dvere - policei car uz nemaji \"detskou\" pojistku?
    • 26
  5. Medvěd

    Naše policie....

    Momentalne jsem na Slovaci a zrovna vcera nektera mistni komercni televize (Markiza nebo Joj) mela ve zpravach krasny sot, v nemz slovensti policajti nakladaji potmavsiho obcana s naramky do auta 7!!! minut - ve zpravach zkraceno, ale i tak vyzivne (bohuzel NB, na nemz pisu, nema naintalovan prohlizec videi (ja ho nechci instalocvat majiteli) a tak video nenajdu).
    • 26
  6. Medvěd

    mazílek má neštovice

    • 26
  7. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    Nevim, co to je - ale na rovinu bych od Tebe cekal neco hezciho
  8. Tuk, tuk, tuk - zatim se mi (za cca 20 let praxe a mnohasettisici km najezd) nepovedlo natankovat hnuj. Preferuju SHELL, ale kdyz se rozsviti hladove oko, nepohrdnu vetsi pumpou jakekoli znacky - male pumpy na dvorech JZD objizdim uctivym obloukem.
    • 27
  9. Auto na to nejezdi, tak proc to resit? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D [upravil dne 10/7/2010 Medvěd]
    • 8
  10. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Haryk - hezkej vylet
  11. Dovolim si hlavni myslenky vlakna shrnout: Zivot na foru ma svoje musky, ale vcelku se nam tu libi Forum a klub byl, je a bude presne takovy, jaky si ho udelame Ve vztahu k politickym diskuzim za sebe slibuju, ze se POKUSIM neragovat na temata (zejmena ta politicka, zakladana ....... - vsak oni vedi), ktera ve mne zazehnou \"jiskru\" a pak jsem mozna ponekud tvrdsi - ale ponechavam si moznost reagovat na osobni narazky. Pokud nekomu nejaka temata vadi, nemusi je cist a uz vubec nemusi reagovat - takova temata pak sama umrou a kdyz neni s kym diskutovat, tak se ani nova na podobne tema tvorit nebudou. Sice nevidim duvod, proc by se tu mela zakazovat diskuze o politice - ale je-li to vetsinovy nazor, pak nereagovanim docilite sveho i bez zakazu. Na rozdil od Scratche nemam pocit, ze by to tu slo do p_dele, ale spis dochazi k prechodu od nadseni k realite Pro Stifflera - cetl jsem az do konce, ale pujceny stroj neumi hvezdicky.
  12. Medvěd

    mazílek má neštovice

    Ted uz je pozde, ale nepomohly by predni zasterky? Jinak tohle by melo jit jeste docela dobre zachranit (vypada to, ze sis vsiml vcas), ale stejne bych nad tema zasterkama uvazoval - pres ne kaminky nemaji takovou silu.
    • 26
  13. Medvěd

    SRAZ 406 coupe

    V Kostelci podzimni sraz 2010 na 100% nebude - v hlasovani presvedcive vyhrala Lednice
    • 16
  14. Medvěd

    Řidiči z povolání

    Nemam rad protektory, ale je fakt, ze na firemnim co dostanes, s tim jezdis (a protizakonne jejich pouzivani neni).
  15. Medvěd

    Řidiči z povolání

    Doporucuju v tom pripade nechat stroje par hodin odpocivat na pumpe (to by je snad nemusel nmikdo vybrabcit) a zajit do termalu v Laa - stoji to za to.
  16. Velice se pletes, na srazy jezdi i spousta \"novacku\" a zalezi jen na nich, jak se zapoji - nekteri se chyti a zacnou jezdit dal, nektere to nebavi a uz se neukazou. Domnivam se, ze vsechny ofiko srazy byly ucastniky velice chvaleny - bat se na sraz prijet protoze uz predem tusim, ze si tam nebudu mit s kym co rict mi prijde minimalne podivne - prijed a pak sud, ja osobne Te rad poznam a klidne se s Tebou budu i bavit [upravil dne 10/7/2010 Medvěd]
  17. Mozna to tu kdysi bylo vic o autech, ale mohlo to souviset i s tim, ze na autech typu 205, 309, 405 bylo mozno si spoustu veci udelat doma bez zadneho velkeho vybaveni, dnes - nemas-li diagnostiku - nema ani cenu zvedat kapotu. Co se servisnich otazek tyce, ty se neustale opakuji a tak se ani starym pastam nelze divit, ze odmitaji psat uz po ste stejnou odpoved, ale odkazuji na vyhledavani.
  18. Medvěd

    \"Rychlé\" blinkry

    Mozna odchazi prerusovac
    • 22
  19. Scratchi - i Ty jsi dostal sepsuto za neco, co jsi napsal a ve finale ses snazil smysl toho psaneho upravit (tema s basebolkou). Fakir tehdy tu jizdu popsal tak, ze z popisu primo vyplyvalo jako by opravdu riskovali a nad tim jsem se ja (a pak i jini) pozastavil (Fakira mozna znas Ty lepe, ja ho videl par hodin na vanocnim srazu). OK406 a P09 zde na svem postaveni dlouhodobe pracujou, tak holt sklizi ovoce toho, co na zahradce (foru) zaseli.
  20. Bohousi - zas tak cerne bych to nevidel Honzo - mas definici, ktera temata jeste souvisi s klubem a ktera ne? (vyjma politiky)
  21. Ale uz nekolik let mrtvej. To Scratch - vsechno se nejak vyvyji a lidem nejde nic naordinovat befelem. Jak pise Peta - klub i forum si delame sami a tim, ze sem prestaneme chodit asi nic nezmenime.
  22. Medvěd

    SRAZ 406 coupe

    Nevim jak to dopadlo, ale na sraz kupatek do Francie se pred casem chystal Jarajarda. V ceske kotline nevim o zadnych specializovanych srazech kupatek, ono ani v klubu Vas neni aktivnich vic nez 10.
    • 16
  23. Medvěd

    Řidiči z povolání

    Profesak je takova karticka, ktera je vlastne potvrzenim, ze jsi absolvoval skoleni o bezpecnosti sil. provozu. Profesak sel jeste donedavna zcela bezproblematicky dodelat, pak se urednik spatne vyspal a od te doby plati: mas-li Ccko, delej si profesni zkousky at se volantem zivis nebo ne, az se treba za 10 let rozhodnes, ze mas Ccko a tak se zkusis zivit volantem, doplneni profesaku stoji v desitkach tisic Kc (neslysel jsem o jinem statu, kde by neco takoveho v praxi fungovalo). [upravil dne 9/7/2010 Medvěd]
  24. Medvěd

    Další nehoda na D1 !!!

    Souhlasim s Tebou, taky silim z toho, jak je pro vetsinu ridicu tezke jezdit po triproude komunikaci, nicmene, a to mi jako pravnik jiste potvrdis, pokud dojde k nehode a bude Ti prokazano podjizdeni, nemas sanci se z toho vykecat. Zkus zahloubat do minulosti a zjistis, ze duvody proc se jezdi po ceskych dalnicich vlevo jsou neustale stejne (pro mne neobhajitelne) a jejich zastanci stejne jako v politickych vlaknech budou neustale tvrdit, ze se vpravo jezdit neda. Zajimave je, ze jakmile takovi \"strelci\" prejedou hranice nasi kotliny, jedou vsichni jako beranci - riskovat pokutu mnoha desitek € se jim uz nechce.
  25. Medvěd

    Kalendář

    Prazaci se schazi prvni ctvrtek v mesici (vyjma prazdnin) v restauraci Radnice ve Vysocanech - ale pravda vetsinou bez aut.
    • 20
×
×
  • Vytvořit...