Čelní sklo určitě připojisti na 10 000,- Kč, do 5ti se fakt nevlezeš
Co se týče rozvodů - neznám věštce, kterej by si vzal na triko diagnostiku řemene \"od oka\". Doporučuju neváhat s výměnou a rovnou udělat i kladky a vodní pumpu - je to sice pár kaček navíc, ale zase nehrozí, že za pár týdnů budeš dělat rozvody znova kvůli tekoucí pumpě nebo rachtajícím kladkám. I když Ti třeba momentálně částka za rozvody může připadat vysoká, věř, že takovej potkanej motor - to jsou úplně jiné korunky.
Jinak auto vypadá pěkně, přeju, ať slouží do roztrhání těla.