Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 072
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Pivo Velvet

    Pivo dělím na a) Chutná mi - studené, příjemně nahořklé s krásnou pěnou b) Nechutná mi - opak a) Značka je mi v podstatě šumák, znám hospody, kde se ani některými tolik vychvalovaná Plzeň nedá pít (a naproti tomu znám i piva, které jsem ještě nezažil ve stavu mému jazyku nelahodícím - např. Svijany).
    • 34
  2. Nemáš náhodou smlouvu uzavřenou na VIN auta? Já to tak díky jednomu makléři takhle měl (při podpisu jsem si nevšiml) a dohledávání na pobočce pak byl docela oříšek
    • 33
  3. Medvěd

    Pivo Velvet

    Souhlas, občas si dát pár kousků nebývalo špatné
    • 34
  4. Moje kapota na 406ce má k podobnému stavu celkem blízko - jen ten vulgární znáček jí tam bastlit nebudu
  5. Medvěd

    Peugeot 406 HDI nový model

    Tak já jich pár našel tady http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searchrefine.html?transmissions=AUTOMATIC_GEAR&__lp=15&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=16&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&negativeFeatures=EXPORT〈=de
  6. Medvěd

    praskání žárovek H7

    Mám 406ku od roku 2006 a pamatuju si, že jsem za celou dobu měnil jen jednu pravou H7u, levá je ještě stále původní
    • 59
  7. Já jsem vyhrál !!!!!!! Vezmu - li to od zadu [upravil dne 13/10/2011 23:22 od Medvěd]
  8. Medvěd

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Že kupní cena není nikdy cenou konečnou je přece známej fakt - auto se většinou neprodává jako okamžité rozhodnutí, ale předchází mu nějaký vývoj, kdy původní majitel uvažující nad změnou povozu omezuje investice do současného auta jen na nejdůležitější věci, zbytek nechává na budoucím majiteli a ušetřené kačky střádá právě na opravy vozítka nového. Auto v 1* stavu o 20% dražší než běžně inzerované šunky totiž běžnej českej kupec stejně neocení - stačí se podívat i na komenty u inzerátů tady na fóru. Když kupuju auto, počítám vždycky s následnou investicí kolem 30 000,- Kč a zatím mi to většinou s odřenýma ušima vychází. Koupit auto za 60 a nemít v záloze ani na výměnu rozvodů je pro mě nepochopitelná situace. [upravil dne 11/10/2011 23:11 od Medvěd]
  9. Medvěd

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Jsem na tom jako Marcel - když se mi rozsvítí hladovka, hledám pumpu (a když jsem třeba v Rumunsku musel jet na rezervu 50 km, páč nikde žádná pumpa nebyla, byl jsem nervózní jak prvnička).
  10. V tom jsou určitě namočený nějaký hééééééééééééééééérečky :P:aut
  11. Medvěd

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Čelní sklo určitě připojisti na 10 000,- Kč, do 5ti se fakt nevlezeš Co se týče rozvodů - neznám věštce, kterej by si vzal na triko diagnostiku řemene \"od oka\". Doporučuju neváhat s výměnou a rovnou udělat i kladky a vodní pumpu - je to sice pár kaček navíc, ale zase nehrozí, že za pár týdnů budeš dělat rozvody znova kvůli tekoucí pumpě nebo rachtajícím kladkám. I když Ti třeba momentálně částka za rozvody může připadat vysoká, věř, že takovej potkanej motor - to jsou úplně jiné korunky. Jinak auto vypadá pěkně, přeju, ať slouží do roztrhání těla.
  12. Co dodat? Žokej, který umí 8x po sobě vyhrát takovej závod, je borec. Samozřejmě, že jde i o to, že jel extrémně kvalitního koně, ale kdyby nic neuměl, určitě by ho do jeho sedla nikdo neposadil. Když jsem viděl excelentní finiš, nemohl jsem vzrušením pomalu ani dýchat. Pane Váňa, ještě 2x vyhrát a bude to desetkrát - to bude nádherný odchod do důchodu.
    • 20
  13. Já byl v Praze lehce před polednem - pak následovala koupel a vyzvednutí prcka od babičky spojené s obědem a cca 2 hodinovém spánku (když do mně někteří v noci furt šťouchali ). Každopádně děkuji za bezva atmosféru, výborné pochutiny (některých bylo snad i víc než dost) a těším se na repete někdy příště.
  14. Medvěd

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Taky jsem kdysi kupoval piškota ze Žďáru a jeho majitel si následně pořizoval červenou 406ku break - by byla p*del, kdyby ta Tvoje byla od něj (člen fóra Krmy) [upravil dne 7/10/2011 21:37 od Medvěd]
  15. Stibto - nabízím Ti odvoz tam i zpět spojený s menším výletem, více na tel. 608 161 902 (odjezd ráno)
  16. Mám s sebou vzít na několika srazech otestovanou Pivrncovu putyku?
  17. Tak moje účast je v této chvíli téměř 100%ní a proto navrhuju - v případě zájmu - dovézt na ochutnávku mnou velice oblíbené kuře rainbow + speciální bramborové placky. Myslím si, že se takové dobrůtky na pozdní večer hodí. [upravil dne 5/10/2011 22:43 od Medvěd]
  18. Tak na 90% přijedu taky
  19. Kurňa docela to zvažuju, do středy se k tomu nějak postavím.
  20. Přiznám se, že se mi předchozí verze líbila víc - přišla mi bez toho lva přes půl přední strany mnohem decentnější. Každopádně ale i kdyby kartička nebyla žádná (nebo třeba hnědá s puntíkama) neuvažoval bych o tom, že bych kvůli tomu klub přestal podporovat.
    • 20
  21. přibližně ve 27 minutě ? http://voyo.nova.cz/multimedia/novinky/expozitura-4-dil-sedmy-den.html?s=0
    • 6
  22. Medvěd

    Miniškoda

    Nejsem fandou nákupních tašek a tak novou škůdku nebudu soudit - kdyby ale v Boleslavi vymysleli auto velikosti Sharana nebo Transportera, chápal bych jejich počínání mnohem víc.
    • 19
  23. Záleží na tom, kolik lidí se sejde a jaká bude celkově nálada - byly doby, kdy se poslední srazivci rozcházeli až kolem 22 hodiny, nicméně spolehnout se na to nedá.
    • 64
  24. Medvěd

    Cabrio z 406 old model

    Jsem asi 2 minuty přemýšlel, na co má být to divný křídlomadlo vzadu - a ono to ve finále je nějaký zábradlí na chodníku ....... = už jsem asi fakt unavenej, půjdu chrupkat (ale ten koncept kabria ze sedanu by byl opravdu zajímavý a docela by se mi i líbil)
    • 26
  25. Medvěd

    žebříček kvality značek 2010

    Ozzy - i já jsem na tom stejně (lépe řečeno vím, že další auto v pořadí na 90% Piškot nebude, protože mně sedmičková řada nějak neoslovuje - zato taková V 70ka nebo SuperB v kombajnu, to je jiné kafe)
    • 37
×
×
  • Vytvořit...