Jump to content

epicus

User
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

About epicus

 • ID člena
  14658
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 207
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Město
  Trutnov
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj. Já jsem toto řešil ještě v záruce. Vyměnili mi zadní díl výfuku. V servisu o té závadě věděli ( vadné výfuky už z výroby) a tak to bylo bez problémů.
 2. epicus

  pozdrav

  Jelikož můj P. 207 šel do světa k jinému majiteli, chci se rozloučit a popřát všem hodně zdaru. samozřejmě sem ještě občas nahlédnu,ale momentálně zvítězil koncernový vůz.Pokud by měl někdo zájem mám sekci inzerce v nabídce origo střešní nosiče atd.
 3. už se to tu probíralo,tak tedy v mém případě to šlo celkem dobře a nic se neulomilo. Hlavně je potřeba to dělat v teple a nebo si zapnout topení a kabinu pořádně zahřát. Stačí pořádně zabrat a jde to vycvaknout,tak hodně zdaru.
 4. klid, mě to dělá taky a jsou to pakny vzadu. Několikrát vyčištěno,ale ten pískavý zvuk se časem vždy vrátí. Stačí stát na místě a tahat za ručku a je to slyšet,takže vím o čem je řeč. Všimni si ,že to přestane,když je vlhko a deštivo. Taky mi to vadí,ale než to pořád rozdělávat.
 5. koupit origo Peugeot. Je sice drahý,ale pasuje tam
 6. jasně,já jdu příště taky do nafty a hlavně mě láká automat,tak snad to někdy dopadne. Jinak jsi šťsstný člověk co se poruch na 207 týče. Já jsem v servisu každou chvíli ( lákají mě na nový vůz,když tam jsem ) ,ale víš jak to je - já vychytám ty mouchy a když to prodám ,tak nový majitel bude spokojeně jezdit tak pak napiš cos pořídil za vůz. Ahoj
 7. Tak jsem pořídil karbon na lišty do interiéru. Myslím,že tahle stříbrná tam pasuje a ve skle se až tak moc neodráží. Takhle jsem si to představoval. Vypadá to líp než origo.Nechal jsem tu práci odborníkovi,ale vycvakal jsem to z palubky sám a vrátil pak zpět. Šlo to v pohodě, nic neprasklo a ani nebylo potřeba násilí Fotky se mi asi moc nevydařily,ale vidět to trochu je
 8. Ahoj. přeji ti ať prodáš,ale hlavně ať ti slouží nástupce a jsi spokojen. Ta tvá 207 je prostě nádhera a je vidět,že se o ní staráš. Já zatím neprodávám ,ale uvidíme časem. Tak ať se daří.
 9. epicus

  radio cd

  asi mu ještě nikdo neporadil, tak ho omluv
 10. No a já jich vyměnil za 50tis nejmíň 12 na každe straně a teď přes zimu to pokračuje,protože denní svícení používám méně. Škoda,že jsem pozdě přišel na to,že se dají dodělat odporové dráty ke světlům,ale teď už to asi řešit nebudu ,když mám ty diody a není s nima problém
 11. homologace ano, stk ano, samodoma ne (v servisu), nedám si na auto něco co nefunguje,nebo se mi nelíbí
 12. Mám SMD diody přímo v masce v nárazníku a spokojenost. Cena 1400.
 13. jéé, to mě asi ještě čeká ne zatím šla voda do válců a to mi stačilo
×
×
 • Create New...