Přejít na obsah

jaslov

Uživatel
 • Počet příspěvků

  33
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli jaslov

 • ID člena 7389
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 207

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  brezno
 • Stát
  Slovenská republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. jaslov

  Dotyková obrazovka-funkce

  Ďakujem za odpovede ,ale asi ste ma nepochopili ,nemal som na mysli navigáciu pomocou telefónu ,ale zakúpenú externú navigáciu ako takú. Napr.
 2. jaslov

  Dotyková obrazovka-funkce

  Je možné zrkadliť externú navigáciu na display v aute?Napr. cez Mirrorlink ,alebo cez aux ,prípadne cez USB?Mám model GT - line ale bez navigácie.
 3. jaslov

  Start-stop system

  Po najazdení cca 600 km (nové auto) mi tento systém prestal fungovať ,nie že by mi to vadilo ,skôr naopak ,vždy som to po naštartovaní ručne musel vypnúť.Teraz keď to chcem aktivovať ,vypisuje to čosi ako " nevyhovujúca teplota " i keď teplota motora je v pohode.Ide mi viacmenej o to ,či to nemá vplyv na nejaký iný systém na aute.
 4. Je to divné ,ale už je to v poriadku bez akéhokoľvek zásahu.Predpokladám ,že mohlo byť na vine čidlo.Zanesené nejakou smietkou ,alebo niečo podobné.
 5. Pri otočení kľúčika v spínacej skrinke ,mi ždy pri načítaní vypisovalo Oil OK. Včera to zapípalo rozsvietil sa výstražný trojuholníček a nápis\" top up engine oil level\".Skontroloval som mierku a olej je v poriadku(medzi riskami)dolial som pre istotu cca 0.5 Litra ,ale znova to isté.Po naštartovaní výstražný trojuholník zhasne a všetko ide ako má.Posledná výmena bola prevedená 15.10.2012 pri 30890 Km.Teraz mám na tachometri 42000.Vedel by mi niekto podať nejaké rozumné vysvetlenie,alebo poradiť čo s tým? Ďakujem
 6. Pri zaradení spiatočky tieto fungujú presne tak ako majú fungovať.Ovšem problém nastane pri poklese teploty cca -5 až -xx stupňov celzia.Vtedy sa ozýva stále dlhý neprerušovaný signál i keď tam žiadna prekážka nie je.Má niekto podobný problém ,alebo skúsenosť? Ďakujem za každý podnet.
 7. Veľmi pekne ďakujem.
 8. Zdravím. Nejaký dobrák mi odtrhol zadný stierač.Poradí mi niekto kde by som ho mohol zakúpiť?Motorček a držiak stierača je našťastie v poriadku.Prípadne nejaký obrázok z katalógu náhradných dielov by som tiež privítal. Ďakujem
 9. No to je presne ono.Fuj ako mi odľahlo.Srdečná vďaka.
 10. Tak hrozné to zasa nie je Tých pár minút alebo Km kým sa zahreje motor sa to dá vydržať.Zaoberám sa ďalej tým len preto ,aby som predišiel nejakým ďalším poruchám ,ktoré by sa od toho mohli eventuálne odvíjať. Diesel nechcem kupovať ,lebo dlhé trasy nejazdím ,a za tých 5 km čo mám do práce by sa nestačil ohriať ,nehovoriac o teplotách -15 až -20 čo je v našom regióne v posledných rokoch v zime dosť bežné.
 11. Dobrý deň priatelia. Pri zaradení 1.rýchlostného stupňa a následnom rozjazde začujem také divné puknutie (ak sa to dá tak nazvať), ako keď je nejaká pružina niekde zachytená ,alebo prilepená a normálne to aj zacítim od spodu podlahy.Mám dojem ,že sa to stáva len pri prvom a strmšom rozjazde ráno ,alebo po dlhom parkovaní.Ďalšie následné rozjazdy krátko po sebe sú bez tejto príčiny ,ktorú som na začiatku opísal.
 12. Ďakujem za odpoveď.Auto mám zatiaľ len týždeň, takže sa zatiaľ len zoznamujem.Tak som teda spokojnejší. Príjemný zbytok večera prajem. PS:Ak by ste našiel ten link ,tak mi ho sem pastnite.Ď. [upravil dne 30.10.2012 22:02 od jaslov]
 13. Pri studenom štarte ráno počujem jemné klepkanie /ide to niekde od vačkového hriadeľa/ ,ale po zohriatí motora resp.kým dojdem do práce asi 5 Km a motor sa zohreje na nejakých 70 stupňov je to preč.Je to normálne?Auto má najazdené 30 000 Km.
 14. jaslov

  Rozteč skrutiek kolesa

  Srdečná vďaka.
×