Jump to content

Diesel

User
 • Content Count

  172
 • Joined

About Diesel

 • ID člena
  4343
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 2008
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Holíč
 • Stát
  Slovenská republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Diesel

  Chladenie

  Zistil som aj ja určité informácie.
 2. Diesel

  Chladenie

  Chlapi díky za záujem mi pomôcť.
 3. Diesel

  Chladenie

  Díky že sa našiel niekto s ochotou poradiť. Šťastné a veselé tebe aj všetkým na tomto fóre. K veci. Klíma je automatická. Mám otázku. Teplomer na palubovke má čidlo kde? Akú meria teplotu? Všetko sa odvíja od toho, že ručička veľmi pomaly stúpa do svojej pracovnej polohy. Podľa mňa pomalšie ako predtým. Kúrenie začína slabo, ešte je ručička v minimálnej polohe. Nemôže to byť zavzdušnené? Ten plastový šroubek s krížovou hlavou je na odzvdušnenie?
 4. Diesel

  Chladenie

  Zdravím majiteľov našich miláčikov s motorizáciou Puretech. Chcel by som požiadať o voľajaké podklady ku chladiacemu okruhu. Koľko je tam vlastne termostatov, koľko okruhov a tak podobne. Dôvod? Mám totiž podozrenie na určitú závadu. Zdá sa mi že auto menej kúrí a dlhšie sa zohrieva. Pozor! Nie je to nástupom zimy. Auto mám totiž druhú sezónu. Ako dôkazy sú bohužiaľ iba moje poznatky a pocity ktoré nestačili ako podnet na riešenie záručnej opravy podľa jedného "spratka" menom Martin v prijímacej kancelárii servisu Begam v Trnave. Autiak sa po čase zohreje na pracovnú teplotu a kúri ale... Bu
 5. Chlapi mne je toto vlákno dosť podozrivé. Máme predsa ešte obraz, nie iba zvuk že?
 6. Nebolo treba žiadne obavy. Išlo to ako po masle aj bez sťahováka. Teraz stierače fičia jedna radosť.
 7. Tak diky. Skusim to. Dam info
 8. Áno o 2008-ke. Túto fintu poznám ale myslím pri demontáži celého stierača z tisíchrana, tento je dosť napružený na sklo. Niektoré stierače sa dajú odklopiť od skla až do stabilnej polohy a potom hlavne pri nasádzaní to napruženie neprekáža. Síce vidím, že aj na tom videjku je to tak isto ako to mám ja.
 9. Chlapi naozaj takéto značky tam mám. Upozornil ma na to v autoservise prijímací technik. Nepotešil ma však s výrokom, že je to zdĺhavejšia oprava a termín až v septembri. Skúšal som ďaľší autorizák, v ktorom pre tie isté kapacitné obmedzenia mi poradil, že mi to môžu spraviť hoci kde, že to na záruku nemá vplyv. Tak som uvažoval či sa neodvážim na to sám, veď môjho Péťu 306 som roky reparoval sám. Pri týchto úvahách ma trocha zneistil fakt, že tieto stierače sa nedajú zalomiť do stabilného kolmého úhla aby som potom montáž zvládol bez škrabancov po kapote a okne. Sťahovák si zapožič
 10. Samozrejme myslim u jaslova. Ten to dufam pochopí skorej ako ty.
 11. No ano ale myslim samozrejme u teba po oprave. Potom by som to porovnal. Alebo to dam do servisu. Je to v zaruke. Hlavne teraz ked to viem kedykolvek vyvolat.
 12. To jaslov. Dnes pri návrate z dovolenky nás niekoľkokrát prekvapil lejak. Zistil som, že ten problém sa objaví pri rýchlom stieraní, buď keď je prepínač na najväčšiu rýchlosť alebo pri automatickom chode pri veľkej rýchlosti stierania. Ako si to povedal, stierače sa štrajchnú v spodnej časti. Potom odskočia a hrozne rachotia. Ako si poradil mám to aj natočené ale neviem ako to spomaliť, dám to dcérke nech s tým niečo urobí. Nemohol by si nafotiť tú základnú polohu stieračov?
 13. Díky. Preskúmam a dám vedieť.
×
×
 • Create New...