Přejít na obsah

Diesel

Uživatel
 • Počet příspěvků

  121
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Diesel

 • ID člena 4343
 • Hodnost
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  1998

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Holíč
 • Stát
  Slovenská republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Vďaka za radu. Asi to bude jediná možnosť. Zdalo sa mi blbé si v inzercii napísať nejaké tlačítko a dať k tomu toto foto.
 2. Chlapi nikto nič? Že by to nikto nemal ani rozobraté. Možno je to podobný diel ako v ďalších variantách klimatizácie. Pomôžte
 3. Diesel

  Nová 308

  Auto výborné a ty si "MJ Sytic" Vocas na n-tú.
 4. Prosím o radu. Možno by to patrilo skorej do inzercie, ale ja presne neviem čo potrebujem. Takže k veci. Pri oprave ovládacej jednotky klímy na moje P306 (vyskočené ozubené prevody) som musel rozobrať tento diel. Pri oddelení prednej časti mi vypadlo tlačítko A/C v garáži tak, že sa rozpadlo na viac dielov. Vnútri hlavnej plastovej časti je 2x svetlovodný plast ale chýba mi ten hlavný vršok s nápisom A/C. Takže neviem či treba celý ten panel s tými ovládacími prepínačmi alebo sa dá zohnať iba to tlačítko A/C. Dávam aj foto z takéhoto modulu. Vopred díky za rady.
 5. Diesel

  Nové lanko spojky

  Ja som ho prvý raz vymenil za originál samostav. Po čase následnej výmene spojkovej lamely to nefungovalo dobre. Spojka zaberala príliš nízko, preto som ho nahradil klasickým ručne štelovacím. Odvtedy bez problémov.
 6. Diesel

  Spojkové lanko 306

  Kámo díky za typ. Hneď som to aj objednal. Uvidím
 7. Diesel

  Spojkové lanko 306

  Chlapi díky za reakcie. Vinko mám VF37EDJYT32595035. Na service boxu mi to udáva typ lanka 2150Y1. Podľa tohoto mi to vypluje na AK aj ten typ LA CL 0631 ktorý som nezobral,lebo je inak ukončené. Celé tieto tance robím len z jedného dôvodu.Asi pred dvomi rokmi som menil komplet spojky spolu s novým lankom-samostavom (original Peugeot). Teraz sa mi začala dosť ťaško spojka vypínať a v lanku to začalo škrúpať.Toť krásna cesta k odpísaniu samostavu (ako pred výmenou). Keďže nechcem celú túto pičičúru absolvovať znova -lamela je ešte asi dobrá, tak tam chcem dať blbuvzdornejšie lanko s manuálnym nastavením.
 8. Diesel

  Spojkové lanko 306

  To fakt nikto s tým nemá skúsenosti?
 9. Diesel

  Spojkové lanko 306

  Zdravím Vás. Našiel som tu dosť napísaného o spojkovom lanku P306.Nemôžem nikde nájsť typ mechanicky nastaviteľného lanka( výrobca, rozmery link....) ako zámenu za samostav.Mám 1,9D Break r.98. Díky za info. Našiel som jedno lanko na autokelly, aj som ho mal na pulte,ale to nemalo ten plastový výlisok ako na originály. Je to ukončené len takou klasickou guličkou.Poradí niekto?
 10. Diesel

  Náhrada spojkového lanka

  Viem že to treba vždy trocha doladiť,ale na nete je niekoľko možností lanka s manuálnym nastavením.Sú ale rôznych dĺžok. Z publice serviceboxu som zitil,že moje lanko je LONG 605 teda asi dĺžka ,ale trebars na autokelly také lanko v ponuke vôbec nie je.
 11. Zdravím Vás. Našiel som tu dosť napísaného o spojkovom lanku P306.Nemôžem nikde nájsť typ mechanicky nastaviteľného lanka( výrobca, rozmery link....) ako zámenu za samostav.Mám 1,9D Break r.98. Díky za info.
 12. Diesel

  Spínačka 306.

  Nikto? Neverím. Žeby odbornosť bola na takej nízkej úrovni? Alebo je to výrobcom úmyselne zatajené? Alebo na mňa ......?
 13. Diesel

  Spínačka 306.

  Zdravím Vás. Mám problém pri obstarávaní novej spínačky na Peugeot 306 Break,1,9D r.v.98. Objavil som nejasné informácie o dvoch typoch - 4 a 6 pinových konektoroch kabeláže. Ja mám origo 4 - pinový.Ten s tromi konektormi,t.j. 6 pinmi sa používal na aký typ? Môžem týmto nahradiť ten môj starý? Mám totiž možnosť takýto kúpiť. Díky Vám za radu.
 14. Diesel

  Repas zadní nápravy

  Chalani náprava opravená.Bol som v Zábřehu u pána Nečasa.Som nad mieru spokojný s prístupom k môjmu problému a dovednosti mechanika.Mal som nápravu už dosť v háji,takže musel meniť aj čapy ramien.Celá robota za štyri hodiny hotová,teraz je náprava ako nová.Cena 7400 kč. Oplatilo sa tam vycestovať zo Slovenska.
 15. Diesel

  potahy dveří p406

  Díky za bleskové rady. Ono to bolo pôvodne nalepené?
×