Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 076
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Ubytování v Praze

    Kamarád pracoval před několika lety tady, zajišťoval mi tam ubytování pro manželčiny příbuzné za slušné peníze. Je to ale několik let zpátky, tak bych musel zjistit, zda tam ještě vůbec dělá. V případě zájmu vše zjistím - parkování na uzamčené ploše za hotelem. [upravil dne 5/11/2011 20:05 od Medvěd]
  2. Medvěd

    Past na krtky

    Asi klukům někdy budu muset prozradit Tvůj nový názor na jejich dlouholetého kamaráda
    • 25
  3. V pátek jsem skoro boural z vyděšení - tohle totiž na silnici často nepotkávám a tak se moje koncentrace poněkud rozštěpila (ale nakonec jsem dobrzdil bez ztráty květinky ). P.S. Dotaz do pléna - jak z toho bude dostávat sníh a hnědý sajrajt z podzimních a zimních plískanic? [upravil dne 5/11/2011 18:42 od Medvěd]
    • 19
  4. Jo, Jahelku mám rád mě ale fakt dostalo [upravil dne 30/10/2011 22:50 od Medvěd]
  5. UPC mám už několik let a v podstatě jsem spokojený. Výhrady by se našly, ale jsou to v podstatě drobnosti - nic prostě není a nikdy být nemůže 100%ní, leda že bychom si službu provozovali sami pro sebe. Jakmile kupujeme nějaký produkt, tak prostě nemůže být bezchybný, páč by nebylo proč zlepšovat/zdražovat
    • 21
  6. Už to vidím v barvách - stříbrný kupé valící po R 10 160+ a za ním poskakující vozík na bantamech, z kterého postupně odletují tu kusy palet, tu pes, tu kolo ....
    • 52
  7. Hlava se opravit dá - jsou firmy, které jí umí rozřezat a znovu svařit. Bude to ale docela drahé - spíš bych se podíval po jiné hlavě a její koupi bych podmínil tlakovou zkouškou
    • 13
  8. Co dodat - po smrti jeho spoluparťáka Švandrlíka už ani on nebyl zdravotně zrovna v pohodě, ale i tak mi bude chybět (každopádně jeho obrázky mně budou bavit pořád). [upravil dne 30/10/2011 17:02 od Medvěd]
    • 6
  9. Tak to nebyl zrovna dobrý kup. Pokud se s předchozím majitelem nedohodneš, aby opravu nechal v původním servisu \"dodělat\", vidím to na poměrně nákladnou legraci
    • 13
  10. Medvěd

    Kopii TP 405 1,9 D

    Kopii TP už mám, děkuji tímto p. Pavlíkovi
  11. Dlouhodobě mám z laserové operace očí strach a byť nemám zrovna slabé brýle (+ 9 D), tak jsem rád, že se na oči s jejich pomocí můžu relativně slušně spolehnout . Riskovat, že po operaci budu na tom ještě hůř a ještě za to platit poměrně citelnou finanční částku - do toho se mi fakt investovat nechce. A když ještě slyším podobné příběhy - http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/211452801080912/3772-reportaze/?sekce=13&clanek=2316 , tak jsem ve svém přesvědčení čím dál pevněji zakousnut. Ještě drobnost - v mém okolí je několik lidí, kteří operaci podstoupili a žádné problémy nemají. Také zde už napsalo několik lidí, že to absolvovali nebo jsou k tomuto kroku odhodláni. Všem držím palce, aby vše bylo O.K. a oni nikdy nemuseli svého rozhodnutí litovat - já jsem ale co se hrabání kýmkoliv v mém těle srab a tak hledám důvody, proč do toho nejít. [upravil dne 29/10/2011 22:12 od Medvěd]
    • 54
  12. Taková plná dodávka NO EURO palet zadáčo (dají se sehnat) by určitě byla mnohem smysluplnější variantou než nacpat několik málo palet do kupátka s rizikem, že si poničíš interier.
    • 52
  13. Mini: Vždyť to píšu vejš, ne?
    • 52
  14. Tu fotku doporučuju ukázat až bude cupéčko měnit majitele - normální lidi k podobnému účelu používají dodávky, které se dnes dají půjčit za několik stokorun.
    • 52
  15. Medvěd

    Spojka-asi KO

    Moc bych Ti s tím jezdit nedoporučoval - když spojka odejde, tak už není moc šancí, že bys dojel do servisu po ose (a řešit odtah nepojízdného auta když jsem dávno měl být tam a tam, to není zrovna příjemná záležitost). Určitě bych zajel někam do servisu a nechal auto od někoho kompetentního prohlédnout - podle jeho verdiktu bych pak postupoval dál.
  16. Medvěd

    Kúpa 406 Break - aký motor?

    Co se týče motorizace - 1,8 16V je asi nejrozšířenější a tady na fóru jsem nezaregistroval, že by s ní byly nějaké zásadnější problémy. Když ale sháněla 406ku v benzínu moje kamarádka, byl jsem několika členy nahlodán k tomu, abych jí doporučil spíš 2,0, že ve finále bude jezdit levněji. To jsem nakonec i udělal a kámoška je s tím dvoulitrem sehnaným PP205 velice spokojená. Do 406ek se dávala i 8mi ventilová 1,8čka, ta byla na to auto opravdu velice slabá a třeba Blizzard by o její \"spolehlivosti\" mohl napsat román [upravil dne 27/10/2011 23:38 od Medvěd]
    • 67
  17. Medvěd

    Model Peugeotu 403 v akci BENZINY

    Tohle sice není z oné akce, ale přesto se těším, že brzy rozšíří sbírku http://www.svet-aut.cz/peugeot-peugeot-1957-cabrio-open-13236-welly-p-13938.html a je tam od stejného výrobce piškotů víc za docela rozumné kačky. [upravil dne 27/10/2011 23:26 od Medvěd]
    • 6
  18. Medvěd

    Jízda s mlhovkami

    No v případě pořádného přívalového ceďáku jsem ochoten o tom polemizovat - ale je spousta takových, kteří mlhu pouští jakmile spadnou 3 kapky za minutu A TAKOVÍ MI PROSTĚ ZVEDAJÍ TEPOVOU FREKVENCI ač jsem je o to vůbec nežádal.
    • 29
  19. Medvěd

    Jízda s mlhovkami

    Agre - jedeš - li sám, dělej si co chceš, ale dávej bacha na ruku zákona v podobě Pomáhačů a chráničů - já jsem reagoval spíš na .myc TD,
    • 29
  20. Medvěd

    Jízda s mlhovkami

    Mlhovka je od toho, aby svítila v MLZE (jak už její název naznačuje). Mlhovka tedy není dešťovka a tak netuším, proč bych jí měl za deště rozsvěcet - naopak mně vadí, když mi s ní někdo 20 km šajní do xichtu. Jedu - li v mlze jako poslední auto v koloně (nebo sám), tak mlhovkou svítím podle potřeby - jakmile mně ale dojíždí jiné auto na vzdálenost, kdy by mu moje svícení mohlo vadit, tak zadní mlhovku vypínám. [upravil dne 27/10/2011 22:56 od Medvěd]
    • 29
  21. Medvěd

    Model Peugeotu 403 v akci BENZINY

    z blízka [upravil dne 27/10/2011 22:05 od Medvěd]
    • 6
  22. Momentálně BENZINA spustila akci, kde za 30 l natankovaného paliva a 69 Kč prodává sadu velice hezkých kovových modelů (mezi nimi i P 403). Více zde: http://benzinaplus.cz/cz/promo-nabidka.html# Máme už všech 6 kousků a přijdou mi o něco kvalitnější než nedávné akce Ferarri na SHELLce [upravil dne 27/10/2011 22:04 od Medvěd]
    • 6
  23. Medvěd

    Kterou TV

    Čtvrteční hláška z Ano, šéfe: Babu jedině s milionem v bance a partem v zástěře
  24. Obíračka??? :blicismajlik:blicismajlik Vždyť je samá kost a maso žádný
    • 42
×
×
  • Vytvořit...