Dlouhodobě mám z laserové operace očí strach a byť nemám zrovna slabé brýle (+ 9 D), tak jsem rád, že se na oči s jejich pomocí můžu relativně slušně spolehnout . Riskovat, že po operaci budu na tom ještě hůř a ještě za to platit poměrně citelnou finanční částku - do toho se mi fakt investovat nechce.
A když ještě slyším podobné příběhy - http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/211452801080912/3772-reportaze/?sekce=13&clanek=2316 , tak jsem ve svém přesvědčení čím dál pevněji zakousnut.
Ještě drobnost - v mém okolí je několik lidí, kteří operaci podstoupili a žádné problémy nemají. Také zde už napsalo několik lidí, že to absolvovali nebo jsou k tomuto kroku odhodláni. Všem držím palce, aby vše bylo O.K. a oni nikdy nemuseli svého rozhodnutí litovat - já jsem ale co se hrabání kýmkoliv v mém těle srab a tak hledám důvody, proč do toho nejít.
[upravil dne 29/10/2011 22:12 od Medvěd]