U nás je \"naštěstí\" bytů 11 a zatím jde všem o to, aby barák k něčemu vypadal. Teď se nastěhovaly dvě rodiny a protože si byty pořídily za nemalé kačky, dá se předpokládat, že nebudou bránit zhodnocení domu. Momentálně se opravila střecha a chystá rekonstrukce sklepů (to už celkem hoří) a pak by se měl vytvořit pracovní plán postupného zvelebování domu (fasáda, výtah, předzahrádky ...) s nějakými termíny a stanovením případného zvýšení fondu oprav. Co se týče oken - výměna je v našem domě nereálná (dům je památkově chráněný, okna jsou dřevěná, velká a v polovině bytu vsazená do dřevěného obložení stěn), ale kdyby se povedlo domluvit aspoň nějakou repasi oken do dvora, která jsou paradoxně v horším stavu než okna do ulice, určitě by to bylo super (v kuchyni máme dík únikům netěsnými okny tak o 2 - 3 C míň než ve zbytku bytu)