Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Tak jsem se právě vrátil od Loubů a hlásím maximální spokojenost jak s ubytováním, tak i s kvalitou kuchyně ale zejména s neskutečným výkonem personálu, který jel celý silvestrovský týden ve 3!!! lidech (snídaně se podávaly od 8mi hodin a každovečerní program končil lehce po půlnoci). Každopádně mám tlumočit hezké pozdravy Peugeot-clubu a PRÝ SE NA NÁS V ÚNORU TĚŠÍ!!!
  2. Zajímalo by mně jak vypadá 0,4 H7 žárovka, těch 375 si představit umím
    • 11
  3. Medvěd

    tak už mi stojí

    Péťa - už nevěšíte ke stropu?
    • 97
  4. Medvěd

    Uchycení RZ proti krádeži

    Mám přišroubováno a nemám problém.
    • 33
  5. Medvěd

    tak už mi stojí

    Jako bych se slyšel Pořád stejný ....
    • 97
  6. Dneska jsme si s Pavlíkem byli užít divadlo a byli jsme velice spokojení. Byli jsme na hře Sněhurka a sedm závodníků http://www.musical.cz/rychle-zpravy/snehurka-a-sedm-zavodniku-aneb-snehurka-tak-trochu-jinak/ ), kterou spolutvořil známý slovenský skladatel Vašo Patejdl. Návštěvu tohoto muzikálu jednoznačně doporučuju, Vaše děti ani Vy se nudit nebudete.
  7. Medvěd

    CHAT TEĎ???

    Vadí mi, že je to jiný než klubový chat a nemám chuť využívat jinde něco, co máme své. P.S. Klikněte na první stranu vlákna a pak se divte, že Vás lidi stále hledají tady a ne tam. Opravdu by stálo za úvahu vlákna rozdělit a to nové pojmenovat třeba Chat na blablable tady a teď. [upravil dne 21/12/2013 20:06 od Medvěd]
  8. Medvěd

    CHAT TEĎ???

    StibTo - pro mně je klubový chat tady - http://www.peugeot-club.com/index.php?co=blabla/login Tohle je Vaše \"krafárna\" pro několik vyvolených, dokonce - jak bylo onehdá řečeno - i omezená počtem účastníků. Sorry, ale nevidím jediný důvod abych se cpal někam, kam si musím podávat kolkovanou žádost. Jen by bylo možné vlákna o chatu rozdělit, páč takhle to prvoplánově odkazuje na původní, Vámi zavržený, chat na hlavní straně. Bavte se
  9. Medvěd

    CHAT TEĎ???

    Ano, jiný CHAT pro vyvolené. Žil jsem bez něj do teď, budu žít i dál. [upravil dne 21/12/2013 18:43 od Medvěd]
  10. Medvěd

    CHAT TEĎ???

    Ani já to nechápu, proto tam nelezu
  11. Medvěd

    Zlobící Junkers

    Nikdo se v něm 100% nevrtal a jinak vše vypadá jako v cajku.
    • 7
  12. Ono když je možnost něčeho zadarmo a rozdíl mezi \"zadarmo / placené\" není nijak zásadní, tak prostě bude platit jen skupinka skalních. Plně placené fórum je nesmysl, slevy u partnerů využívá jen % z platících, slevy na srazy využijí taky jen Ti, kteří se jich účastní .....
    • 74
  13. Medvěd

    Zlobící Junkers

    Je to kombi kotel. Pokud by to měla být jen \"kravinka\" typu membrány, budu neskutečně happy. Přeci jen 15 let už je prý doba, kdy se může pokakat něco tak zásadního, že je new kotel jediným řešením (což by se mi tedy vůbec nehodilo). Každopádně náš pan opravář, který nám každý rok dělá revizi, má čas až v lednu. My 26. 12. mizíme na hory, tak to holt do toho ledna nějak doklepeme. V lednu se ale budu modlit, aby varianta prasklé membrány byla ta správná. [upravil dne 20/12/2013 21:54 od Medvěd]
    • 7
  14. Máme doma kotel Junkers ZWE 24 - 3 MFK, který nám už cca 15 let slouží. Teď ale nastaly zvláštní problémy - neteče nám teplá voda. Kotel třeba topí na řekněme 50 C, pustím vodu a teplota \"před očima\" padá až někam ke 30 C. Z kohoutku teče voda vlažná, tzn. že třeba do vany si fakt nevlezu, ale jakmile vodu zastavím, okamžitě zase teplota stoupá až na původní hodnotu. Mám se připravit na nějakou zásadní investici nebo to může být \"jen\" nějaká kravinka? [upravil dne 20/12/2013 21:52 od Medvěd]
    • 7
  15. Medvěd

    Vánoce

    Šťastné a veselé a hlavně s humorem [upravil dne 20/12/2013 16:58 od Medvěd]
    • 35
  16. U nás je \"naštěstí\" bytů 11 a zatím jde všem o to, aby barák k něčemu vypadal. Teď se nastěhovaly dvě rodiny a protože si byty pořídily za nemalé kačky, dá se předpokládat, že nebudou bránit zhodnocení domu. Momentálně se opravila střecha a chystá rekonstrukce sklepů (to už celkem hoří) a pak by se měl vytvořit pracovní plán postupného zvelebování domu (fasáda, výtah, předzahrádky ...) s nějakými termíny a stanovením případného zvýšení fondu oprav. Co se týče oken - výměna je v našem domě nereálná (dům je památkově chráněný, okna jsou dřevěná, velká a v polovině bytu vsazená do dřevěného obložení stěn), ale kdyby se povedlo domluvit aspoň nějakou repasi oken do dvora, která jsou paradoxně v horším stavu než okna do ulice, určitě by to bylo super (v kuchyni máme dík únikům netěsnými okny tak o 2 - 3 C míň než ve zbytku bytu)
    • 7
  17. Medvěd

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Ta Fóbie je 1,6 béňo, rok 2007 a natočíno nějakých 45 000 km. Nicméně po Praze není problém aby si vzala i 10, mimo město kolem 8mi.
  18. Medvědí rodina též děkuje - 3x obálka dorazila.
  19. Ale ani že ta, co měla naftu O.K. jí bude mít O. K. i zítra [upravil dne 19/12/2013 14:33 od Medvěd]
  20. Medvěd

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Mám v práci Fóbii 1,6 a nejede špatně, jen ta spotřeba ...
  21. Včera proběhla schůze našeho SVJ a dozvěděl jsem se tam zajímavou informaci spočívající v tom, že správní firma je přesvědčená o tom, že balkony a vnější okna jsou součástí vnějšího pláště domu a tedy by jejich údržba a zajištění těsnosti mělo být na SVJ. Pamatuju si, že před lety proběhlo hlasování a bylo jasně řečeno, že co je za dveřmi bytu je už starostí jeho majitele. Podle člověka ze správní firmy je ale taková dohoda právním nesmyslem a je tudíž neplatná = o nátěry a těsnost oken (vnějších) se prý má starat SVJ. Zajímá mně to proto, že s Helou velice vážně přemýšlíme o potřebě výměny sestavy balkonových dveří a kdyby to mělo být opravdu tak, že by je SVJ stejně muselo opravit (měnit) ještě před fasádou, asi bychom ten rok/dva vydrželi. P.S. Jedná se o dřevěná tzv. špaletová okna [upravil dne 19/12/2013 14:02 od Medvěd]
    • 7
  22. Když jedu na Slovač, tak u Slovnaftu nemám problém. Z Prahy to mám ale na SK poněkud z ruky, takže tankuju u zdejších pump (BENZINA, SHELL, OMV, AGIP radši než ROBIN OIL nebo ONO, ale nemám problém nabrat i tam, když mi to zrovna vyjde).
  23. Medvěd

    Zkušenosti s Ceresitem

    Sušičku používáme takřka denně, už bych si to bez ní snad ani neuměl představit (teda já asi jo, ale Helča ????)
    • 30
  24. Medvěd

    klubový tisk ( časopis )

    Osobně bych si z e-shopu určitě nekoupil nic, kde by bylo nějaké sponzorské logo firmy, která se propaguje na každém rohu. Sorry, ale fakt ne - a myslím si, že s tímhle názorem nebudu tak úplně sám. Aby \"sponzor\" chtěl na naše reklamní předměty umístit své logo, musel by přece mít aspoň minimální jistotu, že se něco s jeho logem i prodá - proč by jinak vyhazoval kačky, že? Bártrování se mi nelíbí svůj názor jsem vyjádřil a tím v této věci zřejmě končím. K tématu - rád si počkám až nějaký občasník vznikne. Zatím jsem skeptik, přesvěčte mně, že se mýlím.
    • 74
  25. Medvěd

    505 Danielson

    U první fotky jsem se lekl, že jsem se \"uklikl\" a čučím na bávo. Po pravdě nějak této úpravě ani nerozumím ani nefandím, ale když se to někomu líbí ....
    • 23
×
×
  • Vytvořit...