Ve středu jsem zavítal do Hronova s tím, že:
a) koupím od Hurvajze jeho monitor - stalo se
b) požádám Péťu o pomoc při správě mé navigace (aktualizace, nahrání POI bodů) - stalo se
c) při té příležitosti též oba soudruhy požádám o rozchození zvukovky na mém počítadle, kterou jsem si SÁM odstranil a klukům se to ani přes vzdálený přístup nevedlo opravit. Péťa chvilku něco v mém PC kutil, pak se začal drbat na hlavě, pak se přidal i Hurvajz a na obou bylo vidět, že mi hodlají sdělit nějakou ne příliš radostnou zprávu. Pak se ozvalo: \"ale jo, to by šlo\" a vyrazili jsme do Náchoda, kde byl odložen Péťově matce prý již nevyhovující a děsně pomalý počítací stroj. Proběhla kontrola nějakých hodnot, které mi stejně nic neřekly, pak návrh ceny (pro mně velice přijatelný) a dnes jsem si dovezl domů Radkem přeinstalovaný bývalý Péťův stroj, který - světe div se - mně teda určitě pomalý nepřipadá.
Tímto tedy i zde veřejně děkuji mým vzdáleným PC mágům a přiznávámi, že jsem jejich velkým dlužníkem. Je hezké mít kamarády, kteří umí pomoci (a o tom mně Péťa i Hurvajz přesvědčili mnohokrát).