Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Dcera NENÍ podmínkou ... určitě jsem o ničem takovém nepsal [upravil dne 3/4/2014 23:20 od Medvěd]
    • 7
  2. ChouLu, Milan - prostě je to tak, že se vždy a za všech okolností najdou tací, co by vše udělali 1000x líp. Berte to tak, že NELZE se zavděčit všem a NENECHTE SE VOTRÁVIT.
  3. Každoročně v dubnu organizuju pro přátele víkendový pobyt na nějakém solidním penzionu. Jezdíme víceméně stejná parta už několik mnoho let, potěr je nejsilněji zastoupen ve věku kolem 7 - 10 let, ale najdou se i starší i mladší kusy. Náplň víkendu je v podstatě stylem přijeď - popař (pokecej), v sobotu buď individuální aktivita (jeď kam chceš) nebo se dohodne něco hromadnějšího (momentálně je na sobotu v plánu výlet úzkokolejkou), večer zase pokec a v případě solidního počasí třeba opečení nějakých buřtů na ohni. Jelikož jedna rodinka má ve školce neštovice, mám náhle volný jeden momentálně 3 lůžkový pokoj (není problém z něj mít i čtyřlůžko). Celý víkend je hlavně o setkání oné party (jsme ale otevření, třeba Neon s námi jezdí také už nějaký rok a zatím jsme ho neukousli) a výběhu pro děti - průměrně je počet dětí roven počtu dospělých. Tak dost omáčky - teď fakta. Jedeme na penzion Sigma v Dolním Žďáru (asi 10 km od JH) - http://www.penzionsigma.cz/, postelonoc vyjde na 250,- Kč (použitá postel - tedy i děti pokud nespí mezi rodiči). Penzion má pro nás přichystáno k páteční večeři guláš (knedlík nebo rýže) nebo smažený Hermelín s bramborem, v sobotu pak vepřo-knedlo-zelo s bramborovým knedlíkem nebo kuřecí plátek (variantně stehno) s bramborem nebo rýží. Pro děti je možné po oba večery objednat palačinku s ovocem a zmrzlinou. Snídaně formou švédského stolu. Ceny za večeře 90 Kč/60 Kč (palačinka 50,- Kč), snídaně 60/40 Kč - za lomítkem jsou ceny pro děti, penzion NEMÁ klasický jídelní lístek = vaří na přání, ale přímo ve vesnici je i hotel, kam se dá eventuelně vyrazit. Pokud jsem nalákal někoho, kdo by se chtěl příští víkend přidat, nechť se ozve co nejdříve - hraju fér, ale přiznávám, že na více frontách.
    • 7
  4. Chvalská tvrz = placený parkování i pro hosty restaurací = přímo ideál (nebo už ne?)
  5. Zkoušeli jsme několik prostor pro minisrazy a vždycky se skončilo na Džbáně. Netvrdím, že je to pro každýho kousek - najděte něco podobnýho v tom Vašem ideálním směru a můžeme to prubnout. Za mě ale mám téměř jistotu, že je to celý spíš o nezájmu a hledání důvodů proč NE než aby se chtělo dorazit na minisraz - a to je to, co je smutný. [upravil dne 2/4/2014 23:31 od Medvěd]
  6. byl kdysi veden klubový orienťák, poznáváte? [upravil dne 2/4/2014 22:39 od Medvěd]
  7. děkuji, v tom případě pán - XXXL dáma - XL baby 10 let (140 cm) [upravil dne 2/4/2014 23:35 od Medvěd]
  8. Baby varianta se bude dělat nebo ne?
  9. Medvědi klidně chajdu, třeba 14 vypadá dobře
  10. Tak jo - kde není zájem, není vůle = ušetřím. Jak už jsem psal včera v jiný souvislosti - bejvávalo mnohem líp (pražské miinisrazy BĚŽNĚ o účasti 40 lidí ...) [upravil dne 2/4/2014 18:45 od Medvěd]
  11. Tak jsem lovil v paměti kdy byl poslední čtvrteční pražský minisraz a zjistil jsem, že snad někdy na podzim loňského roku. Zřejmě kde není chuť, není ani vůle - ale je tomu tak opravdu?
  12. Medvěd

    Může to Pe.Tr zvládnout

    Tak po pročtení celýho dlouhýho vlákna jsem nabyl přesvědčení, že pokud bych se někdy k nějakému podobnému kroku jako Pe.Tr rozhodl (zatím nemusím a ani nechci - tlak i cukry i všechno ostatní dle lékaře \"v normě\", jen ten tlak tedy korigován každý den jednou tabletkou), tak určitě bez publicity kdekoli. Ten roj sršňů a pseudoradilů bych neustál. Pe.Tře - držím palce a bojuj tak, aby Ti to vyhovovalo jak po stránce zdravotní, tak i psychické
  13. Pasohlávky ale nejsou moc na Slovensku ....
  14. Když jsem před lety klubové zásilky rozesílal, mnozí se vztekali, že musí chodit na poštu a vyzvedávat si doporučené zásilky. Byl jsem ale tvrdošíjně neoblomný právě z důvodu řešení případných reklamací typu \"Já poslal...\" - \"Já nedostal...\", kde bez potvrzení z pošty zkrátka nemáš obranu. Jsem rád, že se rozesílání klubových zásilek vrací do starých kolejí, byť to bude pro všechny dražší a pro některé spojené s prudou u poštovní přepážky.
  15. Zase další paranoické téma?
  16. Nezajdeme na véču? http://www.dogheaven.cz/jidelni-listek.html [upravil dne 1/4/2014 15:13 od Medvěd]
  17. Bejvávalo veselejc Navrhuju adminům, aby tohle vlákno večer s klidem angličana zamkli. Apríl zejtra nebude a pokud někdo neumí zkousnout fór, je to jeho problém
  18. Aha
  19. Z dobře informovaných kruhů jsem se dozvěděl, že v ČR vzniká pobočka Pastorkova SK sdruženia. Prvních 100 registrovaných členů dostane od vedení klubu poukázky na PHM u ČS Slovnaft v hodnotě 50 €. Ředitelem české pobočky je překvapivě Ozzy1
  20. 406ka r. v 2007? Už to nepij ani ředěný ....
    • 11
  21. Už poněkolikáté se mi nedaří porozumět řeči Tvého kmene - v druhé větě citovaného příspěvku čtu \"Ke mně se chovali v poho\", přesto ale dle první věty jsou to \"arogantní hovada\". Těžko pochopit souvislosti ..... [upravil dne 31/3/2014 09:21 od Medvěd]
    • 42
  22. Medvěd

    306 5dv hatch 1,4

    Si nevydržel?? Já taky vyměním kola tento týden - jak na svém, tak i na pracovních strojích
  23. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    tak to moje 100% nebyla - webovky přes horní část zadního okna by sis všiml
  24. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Na 5tých dveřích krom klubové webovky na okně ještě starý znak vlevo nad RZ a prcek v autíčku s nápisem Pavlík ...
  25. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Edison - možná moje bývalka?
×
×
  • Vytvořit...