Rozhodli jsme se v létě jet k moři - ježura nadělil Tivat v Černé hoře. Já osobně nejsem zrovna příznivce vylehávání u móře a tak se ptám - má někdo nějaké tipy, kam se podívat, co se dá vidět cestou ....
Zatím je představa taková, že vyjedeme v sobotu ráno z Prahy, dojedeme na Balaton, tam někde v campu přespíme a v neděli dojedeme na místo. Zpět zvažuju buď totéž nebo to \"natáhnout\" a jet někam k Zell am See, tam přespat a vyjet si na Grossglockner - ale to je fakt jen ve fázi úvah.