Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Připojím i svůj dotaz: je možný, že by origo Clarion ve 406ce měl funkci zesilování podle rychosti jízdy nebo okolních šumů? Ve 406ce jsem s hlasitostí poslechu v podstatě nemusel hýbat, v nynější 306ce je nějaký Soňák a s hlasitostí točím jak o život - nejdřív na dálnici šeptá,pak zase ve městě na křižovatce řve - to mě teda nebavčo:myslim
  2. Medvěd

    Baťův kanál

    pošlu Ti tel. na kamarády, který to minimálně 2 sezony absolvovali ...
  3. koblihu - je to nějakých 1500 km tam, vezu 8mi letýho prcka s manželkou, tak proč si kasat tričko, že jsem to dal za den a další den se probíral z mátoh? To radši přechrápnu u toho Balatónu a dojedu na místo v cajku a s nenas*anou rodinkou.
  4. Letadlo vyjde zpáteční pro nás 3 na 25 tKč, ten nápad mně přešel hned po zhlédnutí cenovky. Autem holt 2 dny tam, 2 dny zpět - ale svobodně a za míň než půlku lítadla
  5. Rozhodli jsme se v létě jet k moři - ježura nadělil Tivat v Černé hoře. Já osobně nejsem zrovna příznivce vylehávání u móře a tak se ptám - má někdo nějaké tipy, kam se podívat, co se dá vidět cestou .... Zatím je představa taková, že vyjedeme v sobotu ráno z Prahy, dojedeme na Balaton, tam někde v campu přespíme a v neděli dojedeme na místo. Zpět zvažuju buď totéž nebo to \"natáhnout\" a jet někam k Zell am See, tam přespat a vyjet si na Grossglockner - ale to je fakt jen ve fázi úvah.
  6. Loni jsme byli na Silvestrovském pobytu v hotelu U Loubů ve Třech studních nedaleko nového Města na Moravě - nemýlíte se, byl tu následně i Zimní sraz Peugeot-clubu (o klouzání nešlo - nebylo jaksi na čom) - http://www.hoteluloubu.cz/ . Vzhledem k naší spokojenosti jsme si zabukovali na letošek 2 pokoje s představou, že s námi pojede rodina mé velké kamarádky. Bohužel ale jak je v českých krajích v poslední době zvykem rodince nevychází peníze a tak jsem se rozhodl než rezervaci pokoje zruším (my jedeme 100%) nabídnout tuto možnost zde na fóru (preferovali bychom nejraději též rodinu s kterou bychom si vzájemně nelezli na nervy, děcko ve věku našeho Pavlíka (v prosinci 2014 8 let) je příjemným bonusem). Rezervace je od 27.12. 2014 do 1.1. 2015 - prodloužení kterýmkoli směrem bude po dohodě s hotelem jistě možné. Více SZ (resp. ceny budou upřesněny cca v říjnu/listopadu, ale ač jsou o něco vyšší než v běžné sezoně, dají se snést). P.S. Pro lyžaře - cca 10 km od hotelu je sjezdovka, terén na běžky je de facto hned u hotelu nebo nějaké okruhy v Novém Městě [upravil dne 26/4/2014 16:11 od Medvěd]
  7. Medvěd

    Kufor 407 coupe

    Podobně jsem to měl kdysi na Š 105 - prasklo mi lanko otvírání kufru a nešlo to ani za boha otevřít - už ani nevím komu a jak se to povedlo, jen si pamatuju, že to byl celkem opruz
  8. Medvěd

    Měla 306ka origo rádio?

    Páčku pod volantem nemám a k rádiu co tam mám by bylo třeba ještě nějaký propojení, aby s ním kamarádila. Changer vyhovoval hlavně prckovi - dal si do něj 6 CD Hurvajze a mohlo se cestovat ...
  9. Že by \"vzácný zájemce\" o 3x přes boudu se kutálející plechovku, která za danou cenu už půl roku lítala z jednoho AAA bazaru přes dalších 9 do desátého? [upravil dne 25/4/2014 11:42 od Medvěd]
  10. Medvěd

    Cesta do Hradce Králové

    U ČKD je ten poslední z kruháků na obchvatu - od Prahy vpravo HK, rovně Náchod, vlevo Jičín ... [upravil dne 25/4/2014 11:14 od Medvěd]
  11. Medvěd

    Cesta do Hradce Králové

    Poslední dva pány si dovolím odhadnout, že v životě nebyli ženatí a tak netuší, že i s tchýní (ať už je jaká je) je potřeba vycházet. Je to - ať už se nám to líbí nebo ne - člen rodiny a je tedy potřeba se k ní i tak chovat. Vše je jen o toleranci
  12. Medvěd

    Cesta do Hradce Králové

    Někdy je lepší se neptat a věřit - třeba se něco vyšmoulí úplně jinde a místa, kde byl problém včera, budou dnes už O.K.
  13. Medvěd

    Měla 306ka origo rádio?

    No kdyby měl někdo origo rádio s changerem a ovládáním pod volantem, to bych si asi dal říct .... (teda kdyby za to nechtěl 5 tKč )
  14. Medvěd

    Cesta do Hradce Králové

    Včera byl u Třebechovic nějakej mazec spojenej s frézováním 11ky - od Blešna prý kolony poskakovaly i půl hodiny (já si totéž prožil ve středu mezi HK a Jaroměří ... ) [upravil dne 25/4/2014 08:37 od Medvěd]
  15. Medvěd

    Cesta do Hradce Králové

    Osobně jsem se naučil do HK jezdit přes Opatovice, tzn. nejet až na konec D 11, ale uhnout cca o 2 km dřív směr Pardubice. Pak dojedeš na velký kruhák nad Hradubickou spojkou a valíš směr HK - je to pohodička ... [upravil dne 25/4/2014 08:27 od Medvěd]
  16. Medvěd

    Cesta do Hradce Králové

    D 11 jsem jel v pátek před týdnem i ve středu a je celkem v pohodě- zúžení nás zdrželo jen u Bříství (odbočka na Český Brod) a i to jen o pár minut. Než riskovat zacpaný Poděbrady nebo Kolín, bral bych D 11 jako jistotu.
  17. Byl jsem v Egyptě a v Hurghádě takových malých minibusů taky jezdily tuny, v Africe asi běžná součást dopravy.
  18. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    já to vím, kdo to byl .....
  19. Pod to se klidně podepíšu
  20. Reálná čísla z doby, kdy jsem si zaleasoval auto k podnikání. Bazarová prodejní cena - 420 000 Kč + DPH 22% Akontace - 210 000 Kč včetně DPH 48 splátek po 11383,- Kč včetně DPH, pojištění, povinného ručení .... Bylo to drahé poučení, obzvlášť když jsem zjistil, že nový auto bych měl při pětiletým leasingu cca za stejný peníze jako tuhle dvouletou ojetinu se 100 000 km na tacho (naštěstí fakt reálnými).
  21. Medvěd

    306 5dv hatch 1,4

    Když se bude dělat celá spojka, lanko v hodnotě pár stovek je asi blbost nevyměnit. Mmch - právě spojkové lanko byla jedna z prvních Honzových akcí na mé 306ce - projel se, řekl, že spojka špatně vystavuje, že tam bude zřejmě neorigo (spojka prý nedávno celá dělána) a po výměně lanka nic necvrliká. [upravil dne 21/4/2014 21:09 od Medvěd]
  22. Medvěd

    306 5dv hatch 1,4

    Tome - dle zkušeností Trnkoše doporučuje lanko POUZE originál - náhrady z AK apod. jsou prý jen pro zlost.
  23. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Prásknu Adraje? Ale jo, prásknu ....
×
×
  • Vytvořit...