Přejít na obsah

Nick406

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 059
  • Registrace

Vše od uživatele Nick406

  1. Pravda co se mytí aut týče v tomto počasí to má význam..
  2. Dneska fakt už hnus jak mám léto rád tak snad přes noc naprší a ochladí se... venku ve stínu 34°C pokoji 31,1°C strašnej vzduch
  3. Nick406

    Odpajanie batérie

    Možná chyba v ukostření nebo ještě zkontrolovat svorky na baterii a nejednoduší by bylo zkusit dát tam jinou baterii a je pak hned jasno. Ale vzhledem k tomu že naskakuje economy mod který přeruší spotřebiče před vybitím baterie si myslím že je slabá za jízdy se trochu dobije proto občas jede ale přes noc se zase vybije a pak to nejede zkusil bych jinou baterii a pak se ukáže v případě že to zase bude dělat tak hledat chybu jinde ale myslím že za zkoušku člověk nic nedá a je to nejednoduší varianta prozatím.
    • 16
  4. Nick406

    Ostřikovače 406

    Bude to motorek možná spíš ucpaný já ho měnil ale po půl roce se mě občas stane že abych ostříkal přední sklo musím prve zapnout zadní ostřikovač a až potom na přední sklo protože se mě hned na přední okno motorek někdy ani nerozjede budu se na to muset taky zase mrknout.
  5. Dneska hnus... 29°C v bytě 32,7°C ve stínu
  6. Díval jsme se co tu všechno je...
    • 35
  7. Město mě naučilo řídit levou a pravou na řadící páce nebo někde poblíž ovšem záleží na situaci na silnici a hlavně si myslím že každý by měl řídit tak jak mu to vyhovuje protože tím pádem má pak nejlepší cit v řízení a může nějakou krizovou situaci zmáknout lépe jako někdo kdo se třeba za každou cenu snaží jezdit tak jak se někde píše ale není to pro něj úplně ono
    • 35
  8. Tak u mě docela pohoda venku 21 v pokoji mám 25,8 otevřený okno a krásnej vzduch
  9. Já mám doma docela pohodu 27C+ a není to naštěstí takový to nevětratelný nedýchatelný teplo nebo aspon to tak momentálně nepocituji mám otevřená okna a docela jde cítit že to i větrá. Venku je to horší docela dusno navíc pro mě ideální stav 25C+ ani zima ani extra teplo ale na druhou stranu pořád lepší jak zima a sníh..
  10. Nick406

    Co jste dnes udelali...

    Taky mě napadl nápad dát si na střechu černou lesklou folii...ale ono to vypadá jinak na na takovým třeba stříbrným AMG :D než na starým Pažoutu to mě většinou přijde jako nenalakovaný vyměněný díl u kterého nemám na lak
  11. Nick406

    Peugeot 406 1.8 66kw

    Bych řekl že tímto jednoduchým způsobem ta modrá vypadá mnohem lépe jako s LED nebije to tak do očí a vypadá to decentněji
    • 40
  12. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Jojo sepne se sama i bez klimatizace ale jen s klíčkem a zapnutou elektrikou tak mě právě napadlo jestli není někde chyba....že by měla jet i bez klíčku jako třeba v tom případě u nového modelu takže tím pádem je pak všechno OK...
  13. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Měl bych opět dotaz je to moje první léto s tímto autem ale v takových pařácích mám neustále teplotu kolem 90-100C ale to neřeším zapnu klimatizaci tím pádem sahary a jsem na 70-80C ale když je vypnutá tak se sahary spustí kolem 100C ale teplota dolů moc nejde takže zase musím zapnout klimatizaci. Ale to mě ani tak netrápí spíše mě zajímá jestli se u těchto starších modelů spustí sahary na dochlazení po vypnutí motoru ??? protože mě bez klimatizace jedou jen s klíčkem v zapalování a to v momentu kdy je teplota dle budíku kolem 100C. Včera jsem se s tím poprvé seznámil na parkovišti jsem dal klíč do zapalování otočil kvůli tomu mému kodu který neznám tak abych to nemusel znovu odemykat než dokouřím a dám kafe a v ten moment se mě spustili sahary i bez klimatizace po cestě i s tím ale teplota dolů nešla tak jsme zapnul klimatizaci a během snad minuty zase 70-80 C před domem se už sahara nespustila teplota byla už OK ale zajímalo by mě jestli se nemá spouštět sahara i pro dochlazení po vypnutí motoru je mě známo od nového modelu a vlastně i jiných aut že bud s klimou nebo bez v takoých teplech dojedu a ještě nějakou minutu jedou sahary tady nic.
  14. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Ok snad mě to aspon vyjde příští měsíc
  15. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    John: Tak jsem to odhadl docela dobře a co třeba V6 ??? třeba v kombíku ?? to by byla moje ideální představa něco jako má Print ale ta V6 by na můj styl ježdění asi nebyla moc dobrá volba co se týče spotřeby.
  16. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Tak potom 2.2 HDI 98 KW to už by mohlo jet docela slušně bych řekl
  17. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Když jsme se tak díval na fotky tak jsem z toho udělal docela i pěkný auto .... :D
  18. Nick406

    Peugeot 406 coupé 2.0 16V 97kW by Wext

    Možná lepší kdyby ti ho sehnal mechanik.... stala se mě jednou podobná věc ale okamžitě vyřešená a ještě jsem platil i méně za práci
  19. Nick406

    Odpajanie batérie

    Řekl bych na 99% špatná baterka...to samý dělalo na 406 2001 na displeji economy mod motor nešel nastartovat a když tak hned zhasl po výměně baterie OK navíc to dělalo i to že třeba po zamknutí kdy v autě bylo všechno vypnuté se rozsvítil sám displej a a pohybovali se ukazatelé otáček a rychlosti i s touto hláškou což bylo docela zajímavý ale byla to jen špatná baterie
    • 16
  20. Nick406

    "Old Black Onyx" by t0m@$ - SOLD

    Ten interiér závidím.... já bych si jen ty lišty hodil do stříbrný.
    • 31
  21. Nick406

    Atomovo 406 coupe v6 2003

    Pěkný Coupe dle mě nejhezčí interiér co se do Coupe dělal jen jak už je tu jednou řečeno škoda těch malůvek....
  22. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Mě by třeba zajímalo jak je na tom takové 2.0 HDI 66KW v takovém autě ?? není to málo pro tak těžký auto ? sice kroutící moment má pokud se nepletu kolem 200NMm ale třeba ten benzín co má 190 Nm 99KW tak bych řekl na tu váhu mě to přijde jako taková minimální motorizace protože u tý 1.8 to jde v určitých případech hodně znát že ten výkon je slabý. Nedávno nevím jestli to bylo 2.0 nebo 2.2 HDI ale sedan po faceliftu mě docela slušně natřel.... chvíli se motal sotva jel tak zaujal pozici kdo má lepší 406 ale tomu se začudilo z výfuku a zmizel a abych se ho držel tak bych tomu musel hodně šlapat na krk...
  23. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    No potom je zase další věc co to je vlastně zač...aby pak třeba staré HDi ve výsledku nevyšlo na více peněz jako benzín myslím na údržbě nebo opravách
  24. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Pravda že když jedu opravdu do středu města spíše něco vyřídit tak občas jedu taky MHD protože už tak někde těžko zastavit a navíc s mým podvozkem je to ještě horší totiž velká část chodníků kde se odehrává stání je pro mě nepřístupná...
  25. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Tak zase se mě toho nechce nějak zbavovat mám ho sotva rok už jsem do toho vložil nějaký peníze čas nápady a kromě toho že trochu více žere což zase od 18 let starý atmosféry navíc takovým stylem ježdění není moc divný jsem spokojenej navíc když vidím ten stejnej ročník a to auto po bazarech tak to jsou většinou omlácený rezaví popelnice což to moje je proti tomu jak nový ale až přijde čas tak to vidím zase 406 jak jsem už psal tak 2004 plná palba bud 2.2 HDi nebo 2.2 benzín.
×
×
  • Vytvořit...