Možná chyba v ukostření nebo ještě zkontrolovat svorky na baterii a nejednoduší by bylo zkusit dát tam jinou baterii a je pak hned jasno.
Ale vzhledem k tomu že naskakuje economy mod který přeruší spotřebiče před vybitím baterie si myslím že je slabá za jízdy se trochu dobije proto občas jede ale přes noc se zase vybije a pak to nejede zkusil bych jinou baterii a pak se ukáže v případě že to zase bude dělat tak hledat chybu jinde ale myslím že za zkoušku člověk nic nedá a je to nejednoduší varianta prozatím.