Tak to nas... To je jako když já jsem byl v Olfin Caru kvůli TPMS senzorům, poprvé že krabičku na jejich nastavení nemají, ale že si ji dokáží zapůjčit, no a když jsem tam dojel podruhé, tak že ji mají. jen o ni nevěděli. Jinak kdyby něco, není problém to napíchnout, ale učím se s tím, předem informuju.