Přejít na obsah

Rikic339

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 377
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    8

Vše od uživatele Rikic339

  1. Rikic339

    zoom zoom 6ka

    To už je trochu lepší Ale zařízlá v nárazníku by stejně vypadala mnohem líp
  2. Rikic339

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Samozřejmě že to je "tydýt", jen jsem přemýšlel jestli si řekl "dám to vedle tohohle auta" a neuvažoval kde to auto stojí a kde by stál on, nebo jestli prostě najednou uprostřed "křižovatky" zastavil, vystoupil a odešel. Tak jako tak, hloupost a ignorace některých jedinců nezná hranice
  3. Rikic339

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Tak tady by mě zajímalo, jestli to fakt jen tak nechal uprostřed, nebo tam bylo ještě další auto vedle kterého to nechal a to pak odjelo Sázím spíš na druhou možnost, protože nevěřím (nebo spíš se mi nechce věřit) že by byl někdo opravdu tak hloupej
  4. Rikic339

    Cesta Prahou

    Doporučuji kouknout sem, vidíš přehledně všechny uzavírky včetně aktuální dopravní informace Jinak než podle Waze už ani nejezdím - ještě se mi nestalo že by mě zklamal https://www.waze.com/cs/livemap
  5. Rikic339

    406 coupe 3,0 V6 - brownish

    Opravdu skvěle se o to staráš Tolik péče o auto se málokdy vidí, jen tak dál!
  6. Rikic339

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Já osobně nemám problém v tom, že by ta oturbená 1.6 nestačila, určitě to pojede fantasticky.. Ale kolik tisíc km takový motor asi vydrží? Nemám na to si takové auto koupit jako nové, takže jedině z druhé či třetí ruky.. Nevěřil bych tomu že když si to koupím se 150 tisíci km tak mě to auto ještě dalších 100+ tisíc km vydrží se stejným motorem To si radši koupím ten dvoulitr v naftě..
  7. @David 106s16 Máš pravdu, Taycan je snad první opravdu krásně elektroauto (nějak mi uteklo že už to jde do výroby - ikdyž co jsem četl tak reálně bude k mání nejdříve 2021), ale je mi jasné že cena bude astronomická.. To už jsem psal u příspěvku výš, chce to ještě několik let aby na elektroauta cenově dosáhli i normální lidi
  8. Já doplním jen jednu věc.. A to je vzhled - asi nebudu jediný, kdo když si kupuje auto, tak chce aby taky vypadalo Krom Tesly (ta se mi líbí jen z venku, interiér je tragédie) jsou všechny naprosto odporný... Chápu že 100 lidí 100 chutí, ale přiznejte se, komu se ta multikára, nebo ION a podobné líbí? A myslím jen čistě elektrická auta, BMW i8 nepočitám protože to je tak trochu hybrid pokud vím...
  9. Rozhodně netvrdím že to auto nejede nebo něco takového, naopak velmi dobře vím že elektroauta mají zatraceně pěkný odpich. Ale to pro mě prostě není, já potřebuji slyšet motor, chci ho slyšet A není to jediné kritérium.. Jelikož pro mě auto není jen "něco s čím se dostanu z bodu A do bodu B" ale je to koníček, vychutnávám si ten požitek z jízdy, vrnění a chrochtání motoru a podobně.. Miluju když někde potkám něco s pořádným motorem, kdy na to ten řidič šlápne, ozve se to orgasmické zařvání otrubené V6/V8/V10/V12, zavoní benzín a já se jen blaženě usmívám Elektrika mi nic neříká, pro mě je to takové "bez chuti", ano má to odpich - tím to ale končí, elektroauto je pro mě neskutečná nuda.. Já osobně se budu benzínu/nafty držet co to půjde, ikdyž je mi jasné, že jednou se toho budu muset vzdát (ovšem vzhledem k tempu čehokoli v ČR se toho doufám ani nedožiju) a přejít na elektřinu... Já jen tvrdím, že v současné době to je dostupné (jak pořízení tak provoz) jen menšině lidí. Češi a ČR na tohle v současné době prostě nejsou připravení.. Každý má právo si vybrat a nikdo by neměl ostatní přemlouvat do něčeho, co nechtějí..
  10. Tohle je vážně nekonečná debata A přitom se tu točí pořád to samý dokola, nic nového... Jde o to že elektroauto dneska nekoupíš za pár desítek tisíc ojeté, jako to většina lidí dělá.. Stejně tak si to nekoupí člověk který bydlí ve městě na sídlišti - kde by to asi nabíjel?? A to "Chorvatsko jednou ročně" není jediný argument, jezdím každý druhý víkend na chatu cca 120km - ano s Teslou bych to dal tam i zpátky na jedno nabití, ale Tesla rozhodně nestojí 130 tisíc jako moje auto Takže když to tak vezmu, elektroauto se vyplatí člověku, který má dům se solárními panely (aby si mohl aspoň trochu sám vyrábět elektřinu), zahradu nebo garáž kde si to každou noc píchne do "nabíječky", hodně peněz na pořízení takového auta, má nájezd maximálně pár desítek km denně a nejlépe práci kde si opět může v klidu dobíjet.. Nikdo z mých známých toto nesplňuje.. A celkově moc takových lidí není
  11. Co to..? Nevyhovuje nebo chceš prostě změnu?
  12. Rikic339

    Jirkovo 406 coupé

    To chce prostě vidět, obejít si to z různých úhlů.. Věřím že naživo to bude lepší, ale první dojem na fotce nic moc, vím o hezčích
  13. Rikic339

    Jirkovo 406 coupé

    Noo.. zrovna tyto mi ke coupé moc nesedí
  14. Rikic339

    Peugeot 5008 GT Line 2018

    Ten interiér je vážně nádhera, dokonalost sama! Krásně jsi to nafotil
    • 36
  15. Rikic339

    Registrační značky na přání

    Přečti si to ještě jednou, píšu "místo světel VPŘEDU puštěné jen mlhovky" o zadku tam nic nepíšu.. jáosobně prostě nechápu co to je za módu, mlhová světla prostě jen do mlhy a tečka...
  16. Rikic339

    Registrační značky na přání

    No to nee
  17. Rikic339

    406 coupe 3,0 V6 - brownish

    Krásná práce
  18. Rikic339

    Lidskej vkus

    Vůbec netuším kam to přidat, hledal jsem tu nějaké téma typu "zajímavé úlovky ze silnic" nebo tak něco, ale nepochodil jsem Takže se pochlubím tady, ikdyž pro někoho to asi ani není vkus, možná spíš dokazování bohatství..? Tak jako tak, takový auto jsem na silnici potkal prvně.. A je to strašnej tank
  19. Rikic339

    Registrační značky na přání

    777 77VIP - na BMW mě to nepřekvapuje PS: Povšimněte si té Felicie - podle zvuku děravý výfuk, vzadu kitu jak blázen (ještě to navíc vypadalo jak ježek), přední nárazník byl kitem snad přidělaný ale kličkoval a hnal se jak "závodník" A samozřejmě místo světel vpředu puštěné jen mlhovky Když mě tady na křižovatce předjel, dostal jsem z toho kitu záchvat smíchu..
  20. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Mám za sebou menší dovču na chatě a opět jsem se stihl trochu povrtat v autě Důkladně umyto - exteriér, interiér i motor Vizuální oživení spodní části předního nárazníku - pro rýpaly, vpředu senzory nemám takže opravdu nevadí že je to přestříkané.. Nové žárovky ve světlech - ve stylu "poziček" - nejradši bych je měl do červena, ale nevím aby pak nebyly problémy Líbí se mi to tak mnohem víc než když tam byly bílé žárovky Dodatečné seštelování mlhovek - při výměně jsem je zapomněl nastavit.. Dodělané podsvícení na zem do tapeců - často parkuji na neosvětlených místech a nic jsem neviděl když jsem vystupoval, namontovány COB LED pásky (napojeno na světlo ve dveřích) a svítí to jak ďas No a nakonec - po týdnu a půl - druhé mytí před odjezdem zpět do Prahy Ale to už bylo spíš jen takové spláchnutí prachu a ho*** od ptáku a much Opět mě nepřestává udivovat velikost těch dveří, na autě to tak nevypadá ale když člověk ten tapec sundá, působí to fakt obrovsky
  21. Rikic339

    Peugeot 5008 GT Line 2018

    Nádherný kousek, gratuluju ke koupi a vítej! Hlavně ať dělá radost a nezlobí, nová 5008 v GT line je opravdu moc povedená Ta bílá barva je perleť?
    • 36
  22. Rikic339

    Zadne svetla

    Jestli myslíš to světlo kde máš otazníky, tak to je taky obrysovka... K té dvouvláknové - předpokládám že obě vlákna jsi zkontroloval - nejdříve bych očistil kontakty na té desce, potom zkontroloval jestli ti jde vůbec "šťáva" na tu žárovku v případě brzdění, kdyby ne tak hledat zlomený kabel či čidlo na pedálu..
  23. Rikic339

    Vymezení parkovací zóny

    Kamerové auto snímá a následně pokutuje jen auta stojící v zóně vyhrazené čarami, sledujem to na P6 - Veleslavíně. Občas prostě není místo a člověk nemá kde zaparkovat, tak stojíme v zóně kde je mimo jiné zákaz zastavení mimo parkovací zóny (modrá a fialová). Eltodo tu jezdí několikrát denně ale jakmile stojíme mimo ty čáry, žádná pokuta nepřijde. Jen jednou jsme měli pokutu od MP, ale to jen proto že je nějaký "aktivní" občan zavolal.. Eltodo totiž může řešit jen to parkování "v čárách" a nic jiného.. Ledaže by byl řidič aktivní a hned volal na MP, o čemž pochybuju A už jsem i viděl hlídku MP která se tam procházela nebo která projížděla a vůbec to neřešila v 99% se jim nechce makat, takže pracují jen na udání.. Shrnuto, pokud je to vjezd jen k tvému pozemku a nebudeš blokovat chodník nebo silnici, byl bych v klidu.. Teda pokud nemáš nějaký aktivní sousedy
  24. Vítej na klubu Tady jsem teda na postup zvědavej, soudě podle toho co píšeš se na autě opravdu někdo pořádně vyřádil Palec nahoru za záchranu, to se fakt cení! Jinak mlhovek bych se zas úplně nevzdával, taky jsem kdysi u 306 měl nárazník bez mlhovek.. K mému překvapení ale pod nárazníkem byly kabely k mlhovkám v supr stavu, takže jsem pak koupil faceliftový nárazník i s mlhovkama, zapojil a bylo to
  25. Rikic339

    Kamera do auta

    Proč by to neuměla? Když to máš správně zapojené.. Ještě jsem neviděl kameru do auta která by toto neuměla, samozřejmě se to v základním popisu u těch kamer nepíše, protože je tak nějak jasné že to umí.. A Navitel R1000 v reálu zas tak malinkatá není
×
×
  • Vytvořit...