-
Počet příspěvků
1 377 -
Registrace
-
Vyhraných dnů
8
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Rikic339
-
Konečně mi dorazil filtr na moji 70 Mai pro plus a jedním slovem paráda Perfektně padne, nebylo třeba žádné úpravy a funkčnost také na jedničku! Jestli někdo má stejnou kameru jako já, mohu jedině doporučit Pokusil jsem se i porovnat před použitím filtru a po Jedno jediné malé mínus je asi v tom, že v rozích je ten filtr trochu vidět - což mi teda je uplně jedno - a proti slunci se udělá takový odraz a kruh kolem záběru.. Ale není to nic hrozného co by dělalo záběry nepoužitelnými
-
-
Ten odkaz z Heureky je opravdu na verzi bez GPS.. GPS verzi Heureka nějak ani nevede Takže akce to opravdu je, protože za cenu "základní" verze dostaneš verzi s GPS
-
Renault Seznamka 365 bylo vůbec něco.. Tam to měl každý prodejce jinak v Tukas nechtěli zálohu žádnou, ale slíbili že zavolají dva dny před rezervací jestli vše pořád platí a dohodne se čas. Ovšem nezavolali a přes ten jejich báječný chat mi nebyli schopni říct jak to bude Pak jsem zkusil jiného prodejce a tam už chtěli 70 tisíc zálohu. Dal jsem ještě jeden pokus a tam chtěli 35. Zlatý akce s Hyundai, to byl jiný přístup.
-
@Pacho69 Upřímně nevím proč do toho pleteš jarky nebo kabinky.. Já tam jasně popisuju v jakých podmínkách jsem tam byl rozestupy při čekání na sedačku nejsou, stejně jako ty rozestupy nejsou v MHD nebo nákupáku (víc lidí si tu stěžuje jak jim jiní při frontě u pokladny doslova dýchají za krk), akorát že hadr přes pusu mají všichni stejně ale mají navíc ty rukavice, takže po ničem nepatlají u výdejového okénka rozestupy překvapivě byly, takže pohodička. Celý můj příspěvek byl jen jako vysvětlení, že není důvod být pak v karanténě, protože to nebylo o nic víc rizikové než právě zmíněné nákupy či jízda MHD. Alespoň v porovnání tady v Praze, kolik je lidí v obchodech v jiných městech či vesnicích nevím.
-
@ozzy56 Ještě mi řekni že za covid v ČR mohou ti lyžaři co tehdy byl v Itálii a spadnu smíchy ze židle.. Ty asi lyžaře nemáš moc v lásce Ne teď ale vážně. Můžeš mi prosím vysvětlit proč bych měl být po lyžovačce v karanténě? Ta lyžovačka je bezpečnější než jízda v MHD či nákup potravin. Proč? Drtivá většina lidí tam měla kukly či šátky přes obličej. Absolutně všichni měli rukavice, navíc sedačková lanovka - takže nesedíš s nikým cizím v zavřeném prostoru (jako třeba v MHD) a nemusíš ani na nic sahat. Jediná potenciální šance na nákazu je dejme tomu bufáč nebo toalety. Venkovní výdejní okénko to jistí a odskočit si do lesa není nic špatného. Takže nechápu proč bych měl být v karanténě. Ty si dáváš karanténu po tom co se vrátíš z nákupu? Řekl bych že ne. Něco jiného by bylo kdybych tam byl ubytovaný samozřejmě.
-
Bylo to v době kdy jsem si pořizoval 407 coupé to mi bylo 20, tehdy jsem měl problém i v bazarech..
-
Přidám i svou zkušenost. V zahraničí jsem teda nebyl, ale nijak neodsuzuju ty kteří byli - za předpokladu že se chovali rozumně! Za mě ať si lidé klidně jezdí, ale podmínil bych to testy před odjezdem a po příjezdu týden doma a pak na testy. Jinak já celý loňský rok tak trochu rebeloval. Na pivo z okýnka hned jak to šlo, pořád jsem někde jezdil na výlety, sportovat atd.. Ale vyhýbal jsem se náplavce a podobným přelidněným místům Někdo možná zaznamenal že i letošní zimu jsem neseděl na zadku, vylezl si po Vánocích na Sněžku, jel si zalyžovat do Polska.. Ale všechno v týdnu, protože o víkendu to bylo přelidněný. Covidem jsem si prošel, a víte kdy? Na přelomu října a listopadu, v době kdy jsem akorát chodil do práce, seděl doma a jediný "výlet" byl na nákup. A přesně v tu dobu jsem to chytil, nejspíš díky někomu komu přišlo použít dezinfekci u vstupu do obchodu zbytečné. V práci nás tehdy bylo jen pár a já byl první kdo to chytil. Tehdy se testovali všichni se kterými jsem přišel do styku a nikdo to neměl, takže opravdu jediná možnost byl ten nákup. Celé léto člověk někde lítal, lezl, jedl a pil a nic.. Proto mě tak štve, když vidím jak dezinfekci u vstupu nepoužívá téměř nikdo, proto mě tak štve když vidím jak se lidi hrabou ve zboží, všechno ohmatat.. Proto už ta opatření dodržuji jen tam kde to má smysl, ne tam kde to nařídila vláda. Zároveň se chovám tak, abych tomu nešel vyloženě naproti
-
Já se na předváděčky nikam nehrnu.. Zkoušel jsem to jednou, nejdřív nechtěli, pak mi řekli že když složím 100k tak ano I v bazarech jsem měl problémy, kvůli věku.. Na to nemám nervy
-
Vypadá to fakt skvěle! Kéž bych se v tom někdy mohl svézt
-
-
Tohle bude myslím užitečné téma Je třeba to ventilovat.. Mě třeba i štve jak lidi přestali používat dezinfekci při vstupu do obchodu.. Pak vidíš jak se v těch věcech hrabou, všechno vzít desetkrát do ruky a zase vrátit.. Jinak naprostý souhlas.
-
Takhle "blízko" parkuju dnes a denně, protože jinak se prostě nikam nevejdu.. Vždy to vychází tak, že když jsem přesně mezi červenými tak mám 1 a půl šedé zámkovky na každé straně Ale v tomto případě kdy bylo parkoviště jak píšeš prázdné, tak je řidič VW přirození
-
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/francie-porazila-nemecko-peugeot-208-je-nejprodavanejsi-auto/r~d872430a8ca711ebbdfd0cc47ab5f122/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=EmLEYZjmlEv-202103251257&dop_id=10989619
-
Já vím žes nemyslel, ani já Dávat budu, jen k tomu nebudu psát takové popisky
-
Já jsem psal že by jste ho měli znát? asi špatně vidím.. Jen jsem podotkl že kdo ho zná spíš to pochopí, ne že je povinností každého ho znát. Já ho znám protože sleduju hodně internetových pořadů o autech a narazil jsem i na něj díky pořadu Ukaž káru (to možná bude o něco známější). 404 fault je mimochodem víceméně to samé a pokud se nepletu (někde jsem to kdysi zahlédl) tak SPZ 404 error už má nějaká počítačová firma. Ten kluk si prostě plní svý automobilový sny ve věku ve kterém je většina lidí rádo že vůbec auto má, ale proč ne když na to má. Ale to už je uplně mimo téma.. Prostě jsem to sem dal, kdybych k tomu nic nenapsal udělal bych líp
-
Většina SPZ na přání je kýč, tahle mě ale pobavila (kdo se trochu pohybuje v počítačích a ví kdo je majitel tak pochopí proč mi to přijde geniální) A jo, je to sice printscreen z youtube ale i tak to sem patří
-
Zdravím @ChouLu Takovou dobu chodím okolo na oběd a říkám si jaká to pěkná 208.. A teprve nedávno mi došlo že je tvoje Jo a koukal jsem z dálky na tu 308.. Fakt pech tyjo
-
Vypadá to pěkně Jen doporučuji zkontrolovat (případně dodělat) jestli to mázli vazelínou nebo něčím, aby se pak ventilky daly povolit Kdysi jsem si sám takhle naběhl..
-
Aby dále nezůstávaly motory otázkou, zkopíruji to sem s dovolením z článku co sdílel Dix1 HYBRID 225 e-EAT8 / pohon 2 kol / spojení motoru PureTech 180 k (132 kW) a elektromotoru 81 kW s automatickou osmistupňovou převodovkou e-EAT8 / emise od 26 g/km a dojezd ve 100% elektrickém režimu až 59 km (podle protokolu WLTP)[8]; HYBRID 180 e-EAT8 / pohon 2 kol / spojení motoru PureTech 150 k (110 kW) a elektromotoru 81 kW s automatickou osmistupňovou převodovkou e-EAT8 / emise CO₂ od 25 g/km a dojezd ve 100% elektrickém režimu až 60 km (podle protokolu WLTP)7; Benzínové tříválcové motory 1,2 l: PureTech 110 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6, PureTech 130 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6, PureTech 130 S&S s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8. Dieselové čtyřválcové motory 1,5 l: BlueHDI 130 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6, BlueHDI 130 S&S s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8.
-
Tak beru zpět Na videu to vypadá o dost lépe! Velkou radost mám z interiéru, bál jsem se že to bude zase paskvil s trčícím displejem, ale vypadá to vážně báječně