Zalezi, kdo se tam diva. Pokud auto nejede a turbo netlaci, tak se to na diagnostice videt musi. Prinejmensim ten nizky tlak na turbu...
U toho motoru se ridi turbo \"podtlakem\", ktery diagnostika sama nedokaze zmerit - tudiz ten podtlak musis merit manometrem. Tomu podtlaku bych se venoval jako prvni, mozna pro jistotu bych si na to pujcil spolehlive dobrou vahu vzduchu. Pokud se tomu problemu chces venovat, mrkni se tu na foru napr. na moje prispevky, leccos jsem tu pri podobnych potizich u tohoto motoru radil.
Kaja
Tím, že není nic vidět je jistě myšleno to, že vidí leda to, že turbo netlačí. Mám stejný problém. Servisák sice mluvil o podtlaku, ale jak to relevantně změřit za jízdy... když to na stojícím nedělá, za jízdy jen někdy... Váha chybu nevyhazuje...