Přejít na obsah

MrChodny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    445
  • Registrace

Vše od uživatele MrChodny

  1. Projevuje se to i v menu toho LCD? Jak je ten monitor připojený?
    • 26
  2. MrChodny

    306 1.4 - k čemu toto slouží?

    Nenasava to vyfukove plyny, ale jenom teply vzduch, ktery ohrivaji svody.
    • 37
  3. MrChodny

    607 2.2HDI

    odee: to je ale asi jenom zbozne prani peugeotu, ne. Vzdyt 607 ma mensi rozvor nez jednickovy superb...
  4. MrChodny

    Corel Video Studio X6 Ultimate

    Video bude komprimované dvouprůchodově, zabere to delší čas, ale výsledek bude kvalitnější.
  5. MrChodny

    software serveru médií

    Skus Serviio http://serviio.org/ funguje v pohode a je zdarma.
    • 7
  6. MrChodny

    Nastavení routeru Edimax

    Mozna by bylo dobre zacit od nuly a zjistit, jak vubec ISP prirazuje adresy. Zapl bych si na notebooku u síťovky DHCP, pro jistotu vypl Wifi a kabel ze zdi bych připojil do kompu - pokud net pojede, neni připojení omezené na MAC, ipconfigem bych zjistil jakou to vubec prideluje adresu, branu a DNS abych mel kontrolu pak na routeru. IP adresa, co je na screenu se mi moc nezdá (172.1.1.1 - to je adresa ze smlouvy nebo je to adresa z predchoziho bydliste?).
    • 63
  7. MrChodny

    Nastavení routeru Edimax

    pavloucha: skus jeste udelat obrazek z Wan - Wan type.
    • 63
  8. A jak je to ošetřeno? Přece ze zákona mám nárok na dva roky záruky. To se pak prodává podle obchodního zákoníku nebo jak?
    • 18
  9. MrChodny

    Netiskne Adobe Reader

    Jedna možnost je ve vlastnostech tiskárny nastavit optimalizaci pro text a vektory. To by mohlo pomoci. Druhá možnost, co mne napadá je skusit v Readeru nastavit \"Tisknout jako obraz\".
  10. MrChodny

    Sodastream nebo Limo Bar

    Co klasika - sifonová láhel? http://obchod.sifos.cz/katalog/katalog/lahve-pro-pripravu/sifonove_77/produkt/sifonova-lahev-soda-003-3-litry
    • 74
  11. Jako dodo - nemohl jsem se přihlásit a ani si nechat poslat zapomenute heslo, na maily nikdo nereagoval.
    • 80
  12. Ještě bych doplnil test pana Jandy, včetně testovací jízdy: \"Nikdy mi nešlo do hlavy, jak je vůbec možné, že je Peugeot RCZ řidičsky tak skvělým autem. Facelift na tom nezměnil zhola nic.\" http://www.autoforum.cz/testy-aut/rychly-test-peugeot-rcz-2013-1-6-thp-hraczka/
    • 12
  13. lukaro: asi trochu vedle, ne....
  14. MrChodny

    Výroba vizitek....

    vydělal dostatek peněz na co? Vzdyt na ten ZL nemusis mit nejaky specificky prijem.
    • 24
  15. MrChodny

    notebook do 15 tisíc

    To bych chtěl vidět, jak dlouho by holka vydržela na škole s Linuxem :DD
    • 76
  16. 4s klicek na kontrolkach, pak dalsi 4+s motor nastartovany a kontrolka motoru porad sviti. Na vsech autech mi zatim vzdycky zhasla hned po nastartovani... Ale je zase pravda, ze nemam zkusenosti s temito modernimi motory... [upravil dne 11.7.2013 07:51 od MrChodny]
    • 90
  17. MrChodny

    výběr tabletu do 6 tisíc

    Všude se za aplikace platí. Koncem měsíce by měl vyjít nový Nexus 7, tak bych asi vydržel. Nebo si kup Computer 13-14, kde teď testovali levné tablety.
  18. MrChodny

    Milion KM ve Fabii?

    Chybi mi tu kecy hyeny, jak to bylo urcite podplacene
    • 23
  19. Skus zavolat sem, je tam jednatelem a odkazy z různých katalogů firem vedou sem: EASY GARDEN s. r. o. 756 51 Zašová - Horní farma Mobil: 603 813 959 Telefon: 571 634 284 Fax: 571 634 284 E-mail: easygarden@iol.cz
    • 10
  20. Na téma předzahrádek: http://bydleni.idnes.cz/problemy-se-sousedy-0q6-/architektura.aspx?c=A130419_123821_reality_bdp_web
  21. MrChodny

    Prosba - nákup v USA

    Plastidip?
  22. MrChodny

    Google vlastni vyhledavani

    punkac: nedalo by se udelat neco s tim tvojim avatarem? Na kompu mi to nevadi, ale pri pripojeni pres mobil mi to brzdi nacitani. 15MB je na avatar podle mne hodne a zere mi to zbytecne fup ;-).
  23. MrChodny

    Aktuálně o všem II.

    Ok, diky za info. U nas prave maji saxa 1.1 plechove.
  24. MrChodny

    Aktuálně o všem II.

    Na 1.1i patří ty klasické plechové ramena, které stojí pár korun.
  25. MrChodny

    XBOX 360

    Nelze, musís mit v xboxu harddisk, pak se daji DVD s hrou v menu na disk prekopirovat, ale vzdycky pred hranim musis to konkretni dvd dat do mechaniky (aby si xbox poznal, ze hru porad mas).
    • 21
×
×
  • Vytvořit...