Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. Tak to nazvete Humpolacky sraz a prejmenujte vlakno, at se to neplete [upravil dne 21.2.11 21:36 Vvitty]
  2. Punkac: az se tam prevedou, tak se tam samozrejme objevi :-) I stary ucet bude jeste nejakou dobu fungovat, zejmena pro ty kdo nectou, nicmene jeho zruseni je uz jen otazka mesice ci dvou.
  3. Psal jsi, ze sklo prasklo z neznameho duvodu, ne od neznameho kamene .... Stejne me prekvapuje, ze kvuli blbymu sklu za bura se nekdo vubec snazi ukecavat zname aby to na sebe napsali pro pojistovnu... [upravil dne 18.2.11 12:33 Vvitty]
    • 6
  4. AKCZ: copak, potrebujes neco na okruhy ?
  5. Vvitty

    jakou samolepku clubu

    warlockps : nemusis ;-) ony uz napisy jsou, jen jeste nejsou v systemu... doplnime po inventure
  6. Taktez dekuji organizatorum za hezky sraz, i kdyz jsem sobotu stravil s horeckou u telvize a dolu nebo dokonce na OZ se (radeji) ani nevydal. Coz se nakonec ukazalo byt dobrym tahem a zpusobem, jak ukecat moji drahou aby jela orientak
  7. Vvitty

    jakou samolepku clubu

    osobne doporucuji vnejsi, i kdyby mely jit na sklo. ty vnitrni nejsou tolik videt, zejmena na tmavsich sklech.
  8. Vvitty

    Jak odsazit a odpachovat notebook

    navstivte servis a ucet poslete provozovateli penzionu i s pozdravem, tady neni moc co resit...
  9. Vzhledem k tradicne omezene ucasti na zimnich klouzanich, kdy se jen malo odvazlivcum chce do toho bileho divneho pocasi bude sortiment eshopu omezen na nasledujici polozky: - samolepky - klicenky - nejake mikiny Rad bych to co neni na objednavku omezil na jednu krabici. Pokud ma nekdo zajem o panska ci damska tricka, pripadne mikiny, necht sem napise a ja je samozrejme vezmu ssebou ! Dekuji
  10. se tady ty GTI-6 nejak mnozi
  11. a to, ze jsou medene jsi videl, nebo Ti to rekli? V dobe vystavby to byl pomerne nedostatkovy material, obvykle se koncilo u hliniku, a vzhledem k tomu jake tam jsou vypinace atp. pochybuju, ze by to mezitim nekdo menil...
  12. V prvni rade si ujasni, kolik penez si muzes dovolit investovat ;-) A podle toho se odviji co na dome udelat. Pokud budes predelavat topeni a davat rozvody do podlahy / zdi, rozbijes cely dum zevnitr. V takovem pripade je velmi vhodne vymenit rovnou elektriku, ktera nepochybne nebude stavena na dnesni zatez a potreby - staci se podivat na to, jak malo zasuvek je na zdech. Take bude zrejme v hliniku a po 40 letech neni od veci ji vymenit. Pri te prilezitosti (protoze zrejme stejne budes muset sahnout do rozvodu vody a odpadu kvuli podkrovi) dojde i na vymenu (nebo minimalne kontrolu) rozvodu vody a odpadu. Vzhledem k tomu, ze koupelna je taktez poplatna dobe vzniku, predpokladam ze tam take nejake upravy planujes - a davat nove obklady a zarizovaky na 40 let stare rozvody pod nimi je nerozum. S topenim do podlahy se samozrejme svezou i podlahy v danych mistnostech - a predpokladam, ze koupelna / WC muze byt jednou z nich. A protoze pri instalaci oken se rozbiji vnitrni omitky take, zvazil bych zda je nutne je vymenit. Co se uctu za plyn tyka, jaky je tam kotel ? Pokud je tam neco stareho, doporucuji vymenu aspon kotle. Da se tim celkem dost usetrit, nasi se dostali se spotrebou na 1/2 - 2/3 puvodni. Vyse popsane je zpusob rekonstrukce, ktery je maximalne efektivni - pak budes moct dalsich dvacet let bydlet, aniz bys musel na neco sahat (pokud sezenes slusne remeslniky). Jakykoliv jiny zpusob znamena, ze budes opakovane mit doma staveniste, a ze budes pravidelne po X letech sahat do instalaci, protoze tu odejde tohle, tu ono... samozrejme to ale znamena, ze musis mit penize ! Pripadne se to da delat i postupne, po patrech, a prubezne se mezi patry stehovat :-)
  13. Vvitty

    Podezřelá cena

    Doporucovat koupi s tim, ze kdyztak bude mit kupu nahradnich dilu je trosku zcestne. Protoze ta hromada ND bude znamenat spis opruz, zejmena pro cloveka, ktery se musi ujistovat jestli je cena auta realna.
  14. Na zimni klouzani bych osobne doporucil jako max. 50km, kdyz vezmu v uvahu kdy se stmiva a jak rychle se da na snehu jezdit... Nicmene je to samozrejme na Tobe, co nam pripravis ;-) [upravil dne 23.12.10 13:18 Vvitty]
  15. Take bych rad podekoval Petrovi, ktery celou tuto taskarici vyrizoval a take dovezl spoustu krasnych auticek a jinych darku
  16. Beda: kdyz nepohrdnes svezenim v GTI-6 :aut
  17. Vvitty

    Přístup internetovýho obchodu

    Jestli to nebude spis tim, ze chlapec nema zadny sklad a musel by pro to nekam jet, coz se mu evidentne nechce... objednej to jinde a neres to ;-) [upravil dne 8.12.10 10:07 Vvitty]
    • 38
  18. Vvitty

    Revize komínů

    FrantaCV: na to, jestli mas nebo nemas v poradku revizi prece nemusi nikdo chodit k Tobe do baraku. Vzhledem k tomu, ze se kominik na komin nepodepisuje, tak by to bylo stejne vcelku zbytecne, ne ? Vyzadat si ji od Tebe muzou napr. hasici, pripadne stavebni urad, nicmene pokud v nemovitosti neni sidlo ci provozovna k podnikani, nebude to nikdo resit. Az do te doby, nez od takoveho kominu vyhoris - a potom nastoupi nejdrive hasici, kteri Ti predepisou tucnou pokutu, a potom pojistovna, ktera Ti nepochybne oznami ze jsi porusil smluvni podminky a nezaplati Ti vubec nic, nebo jen cast. Stejne tak budes potrebovat revizi v pripade, ze budes pripojovat novy spotrebic (kamna, kotel), pripadne provadet jeho vymenu. A jestli mas doma komin stary 90 let, nema cenu vymyslet krb. S velkou pravdepodobnosti jej na komin nebude mozne legalne pripojit bez toho, aniz bys komin nechal vyfrezovat na vetsi prumer. Revize plynu a plynovych spotrebicu, stejne jako napr. tlakovych nadob - treba hasici pristroje - musis take provadet pravidelne. To je v zakonech jiz davno... a pro soukromou osobu plati viz vyse - pokud to zanedbas, nikdo to moc resit nebude az do te doby nez dojde k prusvihu a Tobe poslou sousede ucet za vznikle skody.
    • 18
  19. Dle zvyklosti se v nasich koncinach oddeluji tisice mezerou, carka se pouziva v koncinach anglosaskych, kde se tecka pouziva na oddeleni desetin. U nas k tomu slouzi carka. Kdyz na jednom letaku vidim splacano 124,- Kc (mineno 124 korun), 4206 Kc (mineno 4tisice a nejake drobne) a 1,000 Kc (mineno 1000 korun), tak ma smysl premyslet o tom, jestli je odmena autorovi opravnena. Pak se nediv, ze se na to nekteri ptaji... Kdyz uz nedodrzovat ZAKLADNI typograficka pravidla a zvyklosti, tak systematicky a s nejakym ucelem. Z dalsich jen namatkou to, ze Kc se oddeluje mezerou od ciselneho udaje, totez pro °C. Deiselove motory je uz jen preklep, ktery unikl jakekoliv kontrole... Ze by takovy obrazek mel mit max. 0.5MB jsem jiz zminil, vzhledem k velikosti - ale co, zatezujes zbytecne jen svuj server a asi nemas tolik pristupu, aby to vadilo. Ale nepotesi to, kdyz clovek ceka nez se nacte obrazek zbytecne dlouho. Bohuzel je to dusledek toho, ze pocitace a kreslici programy se staly levnymi, a tak se do toho pousti kazdy kdo si precte jak se zachazi s Photoshopem, pripadne PowerPointem a \"prece si to zvladne nakreslit\", bez nejakych hlubsich znalosti. Ale to neni jen pripad letaku, je to videt vsude. [upravil dne 2.11.10 20:44 Vvitty]
    • 49
  20. k tomu puvodnimu letaku, co ma na obrazku teto velikosti 2 MB ? proc ma 1 stranka v pdfkovem letaku skoro 5 MB ??? a opravdu je rozmrazovac zdarma k objednavce od 1 Kc ?
    • 49
  21. Vvitty

    mikrospánek

    jj, obcas se zadari :-( rovna dalnice, automat... a probuzeni od frezovanych car na kraji vozovky neni moc super pocit. Dojel jsem tech 30 mil na nejblizsi benzinku a tam uz jsem ani usnout nemohl...
    • 56
  22. Za samotny fakt ze ma rizeni na prave strane nic. Pokud nema v poradku papiry k autu, je to neco jineho...
    • 16
  23. preci to nebudou kontrolovat v zime, kdy by na te dalnici umrzli a jeste by si zmaceli botky
    • 46
  24. Vvitty

    smim otevrit dobirku?

    Woody: muzes ji otevrit pred jejim zaplacenim pouze v pripade, ze bude balicek poskozeny - potrhany obal, slisovana krabice.., a to za ucelem kontroly obsahu.
    • 20
×
×
  • Vytvořit...