Poud to bylo způsobeno s vozidlem, tak je to DN (inu ztráta bodů umí své), pokud ne a jen osobou, tak ,,poškozovačka\". Ted bude záležet na videozáznamu z kamery MP. Poukud je jen malinké podezření, že se něco děje s autem, tak je nejlepší ihned fyzická kontrola přímo na místě. Jinak držím palce, ať vše dobře dopadne!!!