Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. OK406

    výbava 407

    ...
    • 74
  2. OK406

    výbava 407

    ...
    • 74
  3. OK406

    výbava 407

    ...
    • 74
  4. OK406

    výbava 407

    Výbava u typu sedan je na 99,9% stejná jako u typu SW a break. Pokud by byl zájem, tak jsem mohu uvést i typy výbav SW a break.
    • 74
  5. Že by nikdo nevěděl, v čem je rozdíl v označení DC a RC u cd měničů Philips?
    • 9
  6. OK406

    Mapy na skle při dešti

    Stačí teplá voda např. s Jar nebo jiný mycí prostředek a řádně sklo(a) umýt a je klid. Přitom je dobré také ostřít i gumičky stěračů. A do nádržky ostřikovače dát přibližně kávovou lžičku přípravku (např. Jar, Pur a pod.).
    • 49
  7. OK406

    Blinkry v zrcátkách

    Myslím, že to měl dříve na bývalé 406 (sedan) Honza406:myslim
    • 15
  8. OK406

    4007 na vrakovišti

    Tak to bude mít napsané, až se objevý v AAA [upravil dne 9/6/09 OK406]
    • 20
  9. Ale i s foťákem v ruce;). Přeji ti bystré oko a zajímavé snímky Peugeotů členů P-C.
    • 8
  10. Povedlo se vám to klucí. I počasí jste měli dobré.
    • 80
  11. OK406

    voda v kufri peugeot 406

    Myslím, že se to tu již dříve řešilo. Zkusit se nechat zavřít do kufru s baterkou a druhý ať na kufr a auto lije vodu a snad se přijde na to, kudy se dostává dovnitř.
    • 10
  12. My jsme dali obou našim dětem odstranit nosní mandle a bylo to znát a i se jim ulevilo. Zlepšilo se jim dýchání, nespala holka s otevřenou pusou, nechrápali. A jak tu někdo píše, doktorům nevěřit, tak to je jako u mechaniků. Jeden je dobrý a druhý méně. I v rodině máme doktory a ty to schvalují. Z mé strany (i se ženou) jsme pro.
    • 33
  13. Zase žlutej mor!!!:bacha:bacha:bacha
    • 26
  14. Přesně tak!!!:potlesk:D:D
    • 14
  15. OK406

    406-radio co to je za hlášku?

    ...
    • 20
  16. OK406

    Praha - odtah auta

    Za jednu věc, může být potrestán pouze jednou a né dvakrát ,,ne bis in iden\"! O necitlivosti MP svědčí i to,že jistě z telefonátu věděli, že není paní z Prahy a navíc má sebou pětiměčíční dítě (batole) a šlo i ověřit.
    • 11
  17. OK406

    Rolety-stínítka na 806

    Martin806: ať ti stínítka slouží
    • 13
  18. .
  19. OK406

    neobvyklá barva P406

    Viděl jsem tu barvu i na 407 a moc jí to slušelo!!
    • 34
  20. OK406

    Zemřel Walda Matuška

    Upřímnou soustrast obou umělcům a ať se jim daří i na nebeských prknech.
    • 28
  21. Poud to bylo způsobeno s vozidlem, tak je to DN (inu ztráta bodů umí své), pokud ne a jen osobou, tak ,,poškozovačka\". Ted bude záležet na videozáznamu z kamery MP. Poukud je jen malinké podezření, že se něco děje s autem, tak je nejlepší ihned fyzická kontrola přímo na místě. Jinak držím palce, ať vše dobře dopadne!!!
    • 35
  22. OK406

    jakou jabloňku nasadit

    Záleží, na co jablka budou, zda na konzumaci přímou a nebo na uskladnění. Jinak špatná volba s Goldeny není. Jsou sice s tvrdčí šlupkou, ale jsou ,,šťavňatější!!
    • 22
  23. Pěkný mazlík a práce!! Držím palce, ať se vše povede!!!:potlesk
  24. OK406

    SERVICEBOX funguje vam prave ted ?

    Taky jsem se zaregistroval na jméno a zatím funguje.
  25. ...
    • 10
×
×
  • Vytvořit...